Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Allahım senden de bin kere razı olsun, haberimiz yokken birilerinin bizim için dua etmesi çooook güzel İnşallah senin de gönlünden geçen tüm dualar kabul olur, özel bi dua isteğim yok, gönülden olduktan sonra bir ihlas yeter, sen zaten okumuşsun fazlasıylaBen de senin için 7 fatiha, 3 ihlas,1 nas, 1 felak ve Ayetel Kürsi okudum Allahım kabul eder inşallah, aminn

aybirgen canim senin gönlündeki duan icin 7 Fatiha, 3 Ihlas, 1 nas, 1 felak ve 1 Ayetel Kürsi okudum. RAbbim gönlündeki duani hayirlisiyla kabul etsin insaAllah

pamuk helva sizin için 7 fatiha 3 ihlas 3 nas 3 felak okudum rabbim ne isteğiniz varsa tez zamanda hayırlısı ile versin hayırlı akşamlar ..

pamuk helva sizin için 7 fatiha 3 ihlas 3 nas 3 felak okudum rabbim ne isteğiniz varsa tez zamanda hayırlısı ile versin hayırlı akşamlar ..

amin insAllah..Bende senin icin 7 Fatiha, 3 Ihlas, 1 nas, 1 felak ve 1 Ayetel-Kürsi okudum Rabbim gönlündeki duani hayirlisiyla kabul etsin insAllah

üstteki üyelere dua ettim..
ben hastayım fatihe ihlas okuyamadım :2:

duacınız.. rabbim bana kardeşlerime anneme sabır versin diye dua edermisiniz

üstteki üyelere dua ettim..
ben hastayım fatihe ihlas okuyamadım :2:

duacınız.. rabbim bana kardeşlerime anneme sabır versin diye dua edermisiniz
​Asmunikal, okudum ve dua ettim senin için... Sizin atama konuları ne oldu ?(cevabını özelden yazabilirsin! burayı sohbet sayfasına çevirmeyelim. :) )

​Asmunikal, okudum ve dua ettim senin için... Sizin atama konuları ne oldu ?(cevabını özelden yazabilirsin! burayı sohbet sayfasına çevirmeyelim. :) )

senin için fatiha , ayetel kursi ihlas okudum canım , Allah gönlündeki muradını versin tez vakitte inşallah. AMİNNN

senin için fatiha , ayetel kursi ihlas okudum canım , Allah gönlündeki muradını versin tez vakitte inşallah. AMİNNN

Gulumsun ve senin icin dua ettim cnm ne duaniz varsa Kabul olsun INS.3 ihlas 1 fatiha 1Aytelkursi okudum

banada hayirli mutlu bir evlilik yapmam icin dua edermisiniz.Rabbim karsima iyi ve hayirli birini cikarsin ins.Allah razi olsun..

Nazliesmam senin icin 1 FATİHA 3 İHLAS 1 AYETEL KURSİ OKUDUM DUAN YOLDAYİM YOLCUNUN DUASİ KABUL OLURMUS RABBİMİN KABUL EDECEGİNE İNANARAK OKUDUM İNSALLAH HAYİRLİ ESİN OLACAK SEVECEGİN SEVİLECEGİN KİSMETİN EN YAKİN ZAMANDA KARSİNA CİKSİN VE MUTLU COCUKLU BİR YUVANİZ OLSUN AMİN

BENDE SEVDİGİMLE MUTLU COCUKLU BİR OMUR GECİRECEGİMİZ YUVAMİZİN OLMASİ İCİN DUA İSTİYORUM

canım duanı ettim RABBİM hayırlısıyla kabul etsin. bende sevdigim insanlar hayırlısıyla kavuşmayı ve mutlu yuva kurmayı istiyorum bunun için dua edin nolur.

Cnm ya Allah razi olsun..Nekadar guzel dua etmissin .demekki duanda nasibim varmis.Ben de senin icin bugun cok icten dua etmistim.Belki de sen bana dua ederkendi.Kalb kalbe karsi derler ya aynen oyle.Cnm INS kuracagin yuvanda cok cok mutlu olursun.Evinde huzur bereket hic eksik olmaz.Rabbim seni ve sevdigini daha cok birbirinize sevdirsin ve butun kotuluklerden nazarlardan korusun.Mutlu huzurlu cocuklu aile olmayi nasip etsin INS size Rabbim..Fatiha ihlas Ayetel kursi Felak Nas okudum.Allah Kabul etsin cnm..

canım duanı ettim RABBİM hayırlısıyla kabul etsin. bende sevdigim insanlar hayırlısıyla kavuşmayı ve mutlu yuva kurmayı istiyorum bunun için dua edin nolur.

Cnm hakkinda kiminle evlenmen hayirli ise INS onunla evlenirsin.Senin icin Fatiha ihlas Ayetel kursi Felak ve Nas okudum.Allah Kabul etsin INS.

Benimde hayirli ve mutlu bit evlilik yapmam icon dua edermisiniz.Rabbim hayirli iyi bir insan. Karsima cikarsin INS.Allah razi olsun..

teşekkür ederim bende ettim canım duanı ALLAH kabul etsin

teşekkür ederim bende ettim canım duanı ALLAH kabul etsin

canım Fatiha 3 İhlas ve 1 Ayetel kürsi okudum..Allah ne diledin ise kabul eylesin..
bugün eşim sperm testi verdi..bende dua bekliyorum hayırlı iyi sonuçlar içinn

canım Fatiha 3 İhlas ve 1 Ayetel kürsi okudum..Allah ne diledin ise kabul eylesin..
bugün eşim sperm testi verdi..bende dua bekliyorum hayırlı iyi sonuçlar içinn

canım ben de senin için FATİHA İHLAS AYETEL KURSİ FELAK NAS SURELERİ okudum. RABBİM HZ. MUHAMMAED (SAV) efendimizin yüzü suyu hürmetine size hayırlı bir evlat nasip etsin tez zamanda inşallah. AMİN

Ben de beni ömür boyu sevecek ve benim de seveceğim bir insanla 2014 yılında evlenmeyi ve ömrüm boyunca mutlu olmayı diliyorum, tüm bekar evlenmek isteyen arkadaşlarıma da forumda olan ve olmayanlara da inşallah hayırlı bir eş diliyorum, bunun için dua istiyorum =)

Gabiya , okudum ve yazdıkların şekilde dua ettim sana, sen de bizlere ediyormuşsun Allah razı olsun senden!

Altaki arkadaşım, babam işten çıktı. Lütfen hayırlı , gönlümüze göre, iyi kazançlı bir iş bulması için dua eder misin?
Allah razı olsun.

Canım RABBİM tez zamanda babanın iş bulmasını nasip etsin inşallah 6 kevser 3ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum Allah dualarını kabul etsin inşallahhhh birazdan namaz kılacağım senin için tekrar dua edeceğim söz

Arkadaşlar benim için de hayırlısıyla sözlüm benim için hayırlısıyla kolaylıkla içimize sinerek evlenmemiz için ve okuduğum bölümü sevmiyorum değiştirmek istiyorum onun için dua edermisiniz. Eden arkadaş için şimdiden Allah razı olsun

isyan 123 ,bujuu ,Gabiya Gulumsun Tanemm hepininiz icin ayri ayri dua ettim.3 Fatiha 3 ihlas 3 Ayetel kursu okudum.Allah kabuletsin ins.Rabbim hakkinizda hayirlisini nasip etsin INS.Allah yardimciniz olsun .

Benimde hayirli mutlu evlilik yapmam icin dua edermisiniz.Rabbim hayirli iyi birini hayirli tez zamnda karsima cikarsin INs.Allah razı olsun...

Son düzenleme:

canım ettim duanı Rabbim evlenmeyi anne olmayı nasip etsin sana ve isteyen herkese. benimde dilegim sevdigim insanla barışmak ve 2014de onunla hayırlı yuvamızı kurabilmek ALLAHım nasip et nolur .

canım ettim duanı Rabbim evlenmeyi anne olmayı nasip etsin sana ve isteyen herkese. benimde dilegim sevdigim insanla barışmak ve 2014de onunla hayırlı yuvamızı kurabilmek ALLAHım nasip et nolur .

Canım sana 3 kevser 3 ihlas 10 fatiha 1 rabbena 1 nas 1felak 3kafirun okudum inşalah sevdiğinle barışır ve hayırlısıyla evlenirsinn hayırlı haberlerini bekliyorum canım

Ben de hayırlısıyla gönlümüze göre evlenebilmek için ve okuduğum bölümden memnun değilim değiştirmeyi düşünüyorum onun için bana dua edermisiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…