Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

canımm senin için 1 Fatiha 3 İhlas 1 Ayetel kürsi 1 Nas 1 Felak okudumm..

Rabbim ne eylerse güzel eyler..senin hakkında da en hayırlısını eylesin inşşş

benim dileğimm ise bir bebeğimiz olsun ve borcumu bitsin inşş

Son düzenleme:

canım ikiniz içinde ayrı ayrı dua ettim tanem inşallah hayırlı evliligini yapar istedigin bölümede geçersin ettigin dualar için ALLAH razı olsun. isyan123 inşallah rezzak ismiyle rabbim elini bollaştırır borcunu rahatça ödersin ,hayırlısıylada anne olmak nasip olsun. benim dilegim sevdigimle barışmak ve hayırlısıyla onunla evlenmek inşallah.

aybirgen canim senin gönlündeki duan icin 7 Fatiha, 3 Ihlas, 1 nas, 1 felak ve 1 Ayetel Kürsi okudum. RAbbim gönlündeki duani hayirlisiyla kabul etsin insaAllah

pamuk helva sizin için 7 fatiha 3 ihlas 3 nas 3 felak okudum rabbim ne isteğiniz varsa tez zamanda hayırlısı ile versin hayırlı akşamlar ..

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı 1 fatiha 3 ihlas okudum.
dua istemenler içinde , kalbinde dilinde olan duaları geri çevirmesin. onlar için ne hayırlısı ise onu nasip etsin die dua ettim..

bende sizden ALLAH rızası için dua istiyorum.
rabbim kalbimde olanı bana hayırlı eylesin. eger benim için hayırlı değilse, benden uzaklaşsın.. yaşadığını bilmeyecek kadar uzaklaşsın..

kardeşime ve sevdiğim insan kpss sınavına hazırlanıyor. inşALLAH iyi puanlar alıp atamaları olur.. hayırlısıysa ekmek sahibi olurlar inşALLAH..

bide babam için, çocuklarına merhamet etmesini istiyorum sevsin bizi.. evlatları oldugumuzu bilsin

ALLAH razı olsun dua edenlerden

teşekkür ederim bende ettim canım duanı ALLAH kabul etsin

canım Fatiha 3 İhlas ve 1 Ayetel kürsi okudum..Allah ne diledin ise kabul eylesin..
bugün eşim sperm testi verdi..bende dua bekliyorum hayırlı iyi sonuçlar içinn

bi üstte ki arkadaşımız ve sizler için 3 kez Fatiha ve Ayetel kursi okudum

sizlerde benim için dua edermisiniz sözlümden ayrıldım ben canım o kadar acıyo ki herşey düzelsin istiyorum

Allah hepimizin gönlüne göre versin

PureLove___,
Senin için dua ettim. Rabbim gönlüne ferahlık versin. Her şey yoluna girsin inşallah. Sözlün senin kaderindeki insansa barışın tez vakitte değilse de Rabbim unuttursun.

PureLove___,
Senin için dua ettim. Rabbim gönlüne ferahlık versin. Her şey yoluna girsin inşallah. Sözlün senin kaderindeki insansa barışın tez vakitte değilse de Rabbim unuttursun.

Gulumsunn canım babanın iş bulması için 3ihlas 1 fatiha 4 kevser 1nas 1felak 1rabbena okudumm canım Allah babanın işlerinin acılmasını ve sana kalbinde ne varsa hayırlısıyla versın canım

PureLove sana da 3ihlas 1 fatiha 4 kevser 1nas 1felak 1 rabbena okudum eğer sözlün hayırlıysa inşallah düzelir ama hayrlı değilse de en kısa zamanda acıların dinsin inşallahhh

Bana da sözlümle hayırlısıyla içimize sinerek evlenmem için ve bölüm değiştirmeyi düşünüyorum onun için dua edermisiniz .

1fatiha 3 ihlas okudum. rabbim kabul etsin

Son düzenleme:
PureLove___,

asmunikal
cnm 1 Fatiha,3 İhlas okudum,Allah kabul etsin

ikinize ayrı ayrı 1 fatiha 3ihlas okudum. rabbim dilinizden kalbinizden geçen duaları kabul etsin.
sizler için güzel kaderler yazsın inşALLAH

bende sizden ALLAH rızası için dua istiyorum.
rabbim kalbimde olanı bana hayırlı eylesin. eger benim için hayırlı değilse, benden uzaklaşsın.. yaşadığını bilmeyecek kadar uzaklaşsın..

kardeşime ve sevdiğim insan kpss sınavına hazırlanıyor. inşALLAH iyi puanlar alıp atamaları olur.. hayırlısıysa ekmek sahibi olurlar inşALLAH..

bide babam için, çocuklarına merhamet etmesini istiyorum sevsin bizi.. evlatları oldugumuzu bilsin

ALLAH razı olsun dua edenlerden

Ama sırayı neden bozdun beni neden atladın

...
seni atlamamış ki sana ve bizlere dua etmiş. ben de okudum ve sana dua ettim asmunikal, baban size merhamet etsin diye... sevdiğin ve kız kardeşin kpss de başarılı olup atansınlar diye... sevdiğin hayırlısıysa olsun yoksa olmasın diye... Rabbim senin muradını versin diye...

PureLove___,

3kevser 3ihlas 1fatiha 1rabbena okudum İnşallahh Kpss sınavında cok güzel yerlere atanırlar. İnşallah baban merhametli yumuşak huylu biri olur Sevdiğin senın ıcın ınsallah hayırlı olur ama dediğim gibi biz ne kadar dua etsek de Rabbim bilir o yüzden hayırlıysa sevdiğinle evlenin hayırsızsa da en kısa zamanda unt ınsallah

kardesim bende senin niyetin icin 1elham 3 ihlas 1 Kevser okudum .rabbim gönlüne göre versin

kardesim bende senin niyetin icin 1elham 3 ihlas 1 Kevser okudum .rabbim gönlüne göre versin

senin için Fatiha, İhlas Ve Ayetel Kursi okudum, Rabbim gönlündeki muradını hayırlısı ile versin. Amin.

Arkadaşlar ben de hayırlı bir eş diliyorum Allahtan, 2014te evlenmeyi ve çok sevip sevilmeyi, mutlu olmayı diliyorum ki Allah tüm bekar arkadaşlarıma da nasip etsin inşallah :)

Canım niyetin için 3 ihlas 1 fatiha 3 kevser okudum inşallah gönlüne göre bir eşle hayırlısıyla evlenirsin

Canım niyetin için 3 ihlas 1 fatiha 3 kevser okudum inşallah gönlüne göre bir eşle hayırlısıyla evlenirsin

Cnm gabiya ve senin icin 3 ihlas 1 Fatiha ve Ayetel Kursu okudum.Allah Kabul etsin INS..
Allah sana evlilik yilinda kolayliklar verir INS,Hayirli mutlu huzuru cocuklu yuvana kavusturur INS.

Benim de hayirli mutlu bir evlilik yapmam icin dua edermisiniz.Rabbim iyi ve hayirli bir insani karsima cikarsin diye .Allah razi olsun..

okudum canım duanı.Rabbim beni sevdgimle barıştır kalplerimizi bir yuvada birleştir.

okudum canım duanı.Rabbim beni sevdgimle barıştır kalplerimizi bir yuvada birleştir.

Canım sana 3 ihlas 1 fatiha 3 kevser 1 ettehiyatü 1nas 1felak 1kafirun okudum. Rabbim inşallah sevdiğini sana hayırlı nasip eder ve en kısa zamnda evlenmenizi kısmet eder

Allahım ben de nolur sözlümle hayırlısıyla içime sinerek evleneyim ve istediğim bölüme eğer hayıırlıysa geceyimm AMİNN

okudum canım duanı duaların için ALLAH bin kere razı olsun RABBİM sözlünle hayırlısıyla evlenmeyi ve istedgin bölüme geçmeyi nasip etsin. ALLAHım hayırlısıyla sevdigimle kavuştur kalplerimizi bir yuvada buluştur.

canımm Rabbim sevdiğine hayırlısı ile kavuştursun...güzel sımsıcak mutlu bir yuvanız olsun inş...

senin için 1 Fatiha 3 İhlas 1 Ayetel kürsi 1 Nas 1Felak okudum...Allah kabul etsinn...

Rabbim bizede hayırlıs bir Evlat ver..borçlarımızı ödeyip feraha çıkmamızı sağla yarabbim AMİNN...

okudum ve dua ettim size. Rabbim kabul buyursun inşallah hayırlısıyla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…