Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Gabiya seninicin 1 Fatiha 3 ihlas 1Ayetel kursu okudum.Rabbim hakkinda hayirlisini nasip eder INS.Amin.

benimde hayirli mutlu evlilik yapmam icindua edermisiniz.Rabbim hayirli sevdigi bir kulunu karsinma cikarsin INS.Allah razi olsun...
Esmacım senin için 7 ihlas 3 fatiha okudum, inşallah duaların tez zamanda kabul olur da tez zamanda hayırlı bir insanla yollarınız kesişir ve hayırlısıyla evlenir, çoluk çocuk sahibi olursunuz :)

Esmacım senin için 7 ihlas 3 fatiha okudum, inşallah duaların tez zamanda kabul olur da tez zamanda hayırlı bir insanla yollarınız kesişir ve hayırlısıyla evlenir, çoluk çocuk sahibi olursunuz :)
aybirgen, okudum ve dua ettim sana. Rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla inşallah.

Canim senin icin niyet ederek 7 Fatiha, 3 Ihlas suresi ve 3 Ayetel Kürsi okudum.ALLAH dualarini HAYIRLISIYLA kabul etsin ve gönlundekileri sana HAYIRLISIYLA versin. AMIN! AMIN! AMIN!

bende sana 3 ihlas bir fatiha okudum .dileğini allah kabul etsin en kısa zamanda. bende sevdiğimle evlenmek istiyorum.ayrıyız hala.

bende sana 3 ihlas bir fatiha okudum .dileğini allah kabul etsin en kısa zamanda. bende sevdiğimle evlenmek istiyorum.ayrıyız hala.

10 Ayetel kürsi okudum Kalbinden geçen hayırlısıyla gerçekleşir inşallah .

Benim bebeğim de sağlık la dünyaya gelir ve hayırlı bı evlat olur ınşallah

10 Ayetel kürsi okudum Kalbinden geçen hayırlısıyla gerçekleşir inşallah .

Benim bebeğim de sağlık la dünyaya gelir ve hayırlı bı evlat olur ınşallah
Bende 2fatiha 6 ihlas 3kevser okudm cnim inş bebegn saglikla dünyaya gelr ve çok hayirli bi evlat olur :)))

Ben de hayırlısıyla sözlümle evlenip gerçekten çok mtlu olmak ıstiyorum ins. Olur

Canim bende senin icin okudum fakat yazmaya gec kaldim, olsun.Senin icin 7 Fatiha, 3 Ihlas suresi ve 3 Ayetel Kursi okudum.ALLAH dualarini HAYIRLISIYLA kabul etsin ve sizi sevdiginle birbirinizi birbirinizin HAYIRLISIYLA HELALI yapsin. AMIN! AMIN! AMIN!

Son düzenleme:
Bende 2fatiha 6 ihlas 3kevser okudm cnim inş bebegn saglikla dünyaya gelr ve çok hayirli bi evlat olur :)))

Ben de hayırlısıyla sözlümle evlenip gerçekten çok mtlu olmak ıstiyorum ins. Olur
Canim senin icinde 7 Fatiha, 3 Ihlas suresi ve 3 Ayetel Kursi okudum. ALLAH HAYIRLISIYLA kabul etsin ve sana sözlunle HAYIRLI mutlu bir evlilik ve sonrasinda da size HAYIRLI guzel tatli bebekler evlatlar nasip etsin. AMIN! AMIN! AMIN!

Canim senin icinde 7 Fatiha, 3 Ihlas suresi ve 3 Ayetel Kursi okudum. ALLAH HAYIRLISIYLA kabul etsin ve sana sözlunle HAYIRLI mutlu bir evlilik ve sonrasinda da size HAYIRLI guzel tatli bebekler evlatlar nasip etsin. AMIN! AMIN! AMIN!

Emeralda senin icin 1Fatiha 3ihlas 1Ayetel kursu okudum.Ne duan varsa kabul olsun ins..

Benimde Hayırlı mutlu bir evlilik yapmam için dua edermisiniz.Rabbim hayırlı iyi birini karşıma çıkarsın.Allah razı olsun..

Emeralda senin icin 1Fatiha 3ihlas 1Ayetel kursu okudum.Ne duan varsa kabul olsun ins..

Benimde Hayırlı mutlu bir evlilik yapmam için dua edermisiniz.Rabbim hayırlı iyi birini karşıma çıkarsın.Allah razı olsun..

Canım senin için 7 fatiha 3 Ayetel Kürsi okudum, Allahım tez zamanda gönlüne göre, senin için en hayırlı olan insanla karşılaştırsın, hem dünyanı hem ahiretini güzelleştirecek hayırlı eş nasip etsin sana.

Canim senin icin niyet ederek 7 Fatiha, 3 Ihlas suresi ve 3 Ayetel Kürsi okudum.ALLAH dualarini HAYIRLISIYLA kabul etsin ve gönlundekileri sana HAYIRLISIYLA versin. AMIN! AMIN! AMIN!
Canım ben de senin için 7 fatiha, 3 ihlas, 1 Ayetel Kürsi, 1 Amenerrasulü okudum, Allah ım dualarını kabul etsin inşallah. Amin.

Canim bende senin icin 7 Fatiha, 3 Ihlas suresi ve 3 Ayetel Kursi okudum.ALLAH HAYIRLISIYLA sana seni sevecek mutlu edicek HAYIRLI bir es ve sonrasinda da HAYIRLI guzel yuzlu guzel kalpli evlatlar nasip etsin. AMIN! AMIN! AMIN!

Canım ben de senin için 7 fatiha, 3 ihlas, 1 Ayetel Kürsi, 1 Amenerrasulü okudum, Allah ım dualarını kabul etsin inşallah. Amin.

Ay canim cok tesekkur ederim.Cok iyisin gercekten. Canim benden özellikle okumak istedigin dualar var mi?Belirtirsen bu guzel davranisinin karsisinda tesekkur borcum olarak hemen okumak isterim, belirttigin zaman hemen seni niyet ederek okurum. Beni duygulandirdin.ALLAH senden bin kere razi olsun

ben geldimmmmmmmmmmmmm
Canım bende senin için 7 fatiha 3 ihlas 3 ayetel kürsi okudum allah gönlünden gecenleri ol emri ile hayırlısı ile oldursun insallah ne dilegin varsa kabul eylesin derdini gidersin mutluluk huzur versin hayırlı es nasip etsin amin

Sevdigimle hayırlı cocuklu huzurlu ömürlük bir yuva için dua istiyorum

Canim bende senin icin 7 Fatiha, 3 Ihlas suresi ve 3 Ayetel Kursi okudum.Belirttigim gibi sana tesekkurum olarak hangi duayi okumami istedigini belirtirsen, seni niyet ederek okurum ALLAH dualarini HAYIRLISIYLA kabul etsin ve sana en HAYIRLISINI nasip etsin. AMIN! AMIN! AMIN!

canım bende sana 9 ihlas 3 fatiha 3 kevser okudum rabbim duanı kabul etsin inşallah..

Canim cok tesekkur ederim, bende senin icin aynisini 7 Fatiha,3 Ihlas suresi ve 3 Ayetel Kursi okudum. ALLAH sana mustakbel kocanla HAYIRLI evlilik, HAYIRLI bir ömur boyu mutlu guzel bir yuva kurmayi ve sonrasinda da size HAYIRLISIYLA guzel kalpli, guzel yuzlu evlatlar nasip etsin. AMIN! AMIN! AMIN!

canım bende sana 9 ihlas 3 fatiha 3 kevser okudum rabbim duanı kabul etsin inşallah..
Ay canim kusura bakma biz galiba ayni anda yazdik ben senden sonra yazdigim icin simdi benim icin okucaklar duayi, onun icin seni atlamis olmayalim diye hemen senin icin 7 Fatiha, 3 Ihlas suresi ve 3 Ayetel Kursi okucam.Benim icin okudugun dualar icin cok tesekkur ederim bacim ALLAH dualarini HAYIRLISIYLA kabul etsin ve sana en HAYIRLISINI nasip etsin. AMIN! AMIN! AMIN!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…