Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

nazlıesmacım; dilerim Rabbim gönlüne göre iyi hayırlı bir insan çıkarır karşına... benim kendim için de bekar tüm arkadaşlarım için de dileğim bu, Rabbim kimseyi yalnız bırakmasın , kimselere özendirmesin... 1 fatiha 3 ihlas ve 1 ayetel kürsi okudum, innnşallah Rabbim kabul etsin canım :)

Hayırlı ve mutlu bir eolilik yapman için
3 fatiha, 3 ihlas
ALLAH kabul etsin inşallah.

Kazadan beladan korunmak ve sağlık, huzur için dua edermisiniz

Amin.Allah kabul etsin ins...Allah razi olsun cnm.Rabbim Sana mutluluk huzur versin ins.Allah kaza ve belalardan korusun.Amin.

Allah razi olsun cnm.cok guzel dua etmissin.Allah ins karsina merhametli vicdanli hayirli birini cikarir.mutlu huzurlu cocuklu hayirli yuva kurmak nasip olur.Allah kabul etsin ins.

Son düzenleme:

Allah razi olsun cnm.cok guzel dua etmissin.Allah ins karsina merhametli vicdanli hayirli birini cikarir.mutlu huzurlu cocuklu hayirli yuva kurmak nasip olur.Allah kabul etsin ins.

Benim de hayirli mutlu bir evllik yapmam icin dua edermisiniz

dua ettim sizin için

dua ettim sizin için

kızlar hepiniz için ayrı fatiha okudum hayırlı es topiği arkadaslarım insallah hayırlınız en yakın zamanda karsınıza cıkar ve mutlu mesut yuvanız olur hamiş takvimi yaparız insallah hepimiz hayırlımızın yavrularını dogururuz.yanlızlık sana Mahsus Allahım sen kimseyi yanlız koyma.kurtar bizi bu yanlızlıktan hayırlımızla yuva kurmamızı en yakın zamanda nasip et.kızların hayırlılarını gönüllerine razı eyle ve karsılarına en yakın zamanda cıkar Allahım,benimde sevdigimle hayırlı yuva kurmamı hayırlı eyle tüm bekarlara hayırlı kısmetler nasip et bu arkadaslarımada.amin amin amin

bende tayinimin hayırlı sevdigimle mutlu olacagım hayırlı yere cıkması için dua istiyorum

Son düzenleme:

ettim canım RABBİM gönlündeki istekleri tek tek hayırlısıyla gerçekleştirsin.benimde dilegim inşallah tez zamanda hayırlı bir insan karşıma çıksın yuvamı kurayım bunun için dua istiyorum.

ettim canım RABBİM gönlündeki istekleri tek tek hayırlısıyla gerçekleştirsin.benimde dilegim inşallah tez zamanda hayırlı bir insan karşıma çıksın yuvamı kurayım bunun için dua istiyorum.

senin icin bi fatiha 3 ihlas okudum .dilegini rabbim tez zamanda hayirli bi sekilde gönlüne göre versin

senin icin bi fatiha 3 ihlas okudum .dilegini rabbim tez zamanda hayirli bi sekilde gönlüne göre versin

Senin için 1 fatiha 3 ihlas ve 1 ayetel kürsi okudum ,Rabbim dualarımızı kabul eylesin :114:

Bende Memurluk tercihlerimden hayırlı bir yere atama için dua istiyorum sizlerden ,Allah razı olsun şimdiden:109:

Senin için 1 fatiha 3 ihlas ve 1 ayetel kürsi okudum ,Rabbim dualarımızı kabul eylesin :114:

Bende Memurluk tercihlerimden hayırlı bir yere atama için dua istiyorum sizlerden ,Allah razı olsun şimdiden:109:
okudum ve dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradını versin.

LiLiquM'cum; Allah gönlüne göre ve neresi senin için hayırlı olacaksa oraya atamanı çıkartsın inşallah.
Ayetel kürsi , Fatiha, İhlas ve Kevser suresi okudum, Rabbim kabul etsin inşallah, amin.

LiLiquM'cum; Allah gönlüne göre ve neresi senin için hayırlı olacaksa oraya atamanı çıkartsın inşallah.
Ayetel kürsi , Fatiha, İhlas ve Kevser suresi okudum, Rabbim kabul etsin inşallah, amin.
gabiya beni atlamışsın. sanırım aynı anda yazdık. gabiya, senin için okudum ve dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin inşallah...

canım bende senin için Fatiha suresini okudum Allah kabul etsin.
Kadesa , ben de senin için okudum ve dua ettim. Rabbim kızını sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah. ikiz oğluşlardan sonra da kız çok yakışır. bir de sen öğretmendin değil mi? öğretmenler günün kutlu olsun.

4 tane fatıha okudum allah kabul eylsın gonlundekını versın ınsallah amınn
bulut efe senin için de okudum dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin inşallah.

4 tane fatıha okudum allah kabul eylsın gonlundekını versın ınsallah amınn

Ben de sizler için Fatiha suresini okudum,Allah gönlünüze göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…