Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

gabiya beni atlamışsın. sanırım aynı anda yazdık. gabiya, senin için okudum ve dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin inşallah...

canım benim dediğin gibi olabilir... Rabbim gönlündekini hayırlısı ile en kısa zamanda nasip etsin , ben de senin için okudum..

Canim 7 kere okudum senin icin.ALLAH gönlundeki duani sana HAYIRLISIYLA nasip etsin,ALLAH dualarini HAYIRLISIYLA kabul etsin. AMIN! AMIN! AMIN!

Emeralda001 canım senin için 1 ayetel kursi 1 Fatiha 3 İhlas 3 Kevser suresi okudum, inşallah ne dileğin varsa Rabbim tezden kabul etsin. AMİN

Emeralda001 canım senin için 1 ayetel kursi 1 Fatiha 3 İhlas 3 Kevser suresi okudum, inşallah ne dileğin varsa Rabbim tezden kabul etsin. AMİN

canımm bende seninn için bir ayetel kürsi bir fatiha ve 3 ihlas okudumm..Rabbim dileğini kabul eylesinn inşş

gülümsün için 1 fatiha 3 ihlas,3 kevser okudum
Allah kabul etsin
Allah'ım "gülümsün" nickli kulunun gönlünün muradını ver inşallah. diye dua da ettin mi?

ben üç ihlas bir fatiha okudum. peygamber efendimiz ve ehlibeytin ruhlarına hediye eyledim.
Allah'ım dedim poeticcry nickli kulunun gönlünün muradını veresin inşallah, dedim.

Gulumsun bende senin için 1 Fatiha 3 İhlas 1 Ayetel kursi okudum Rabbim dileklerini kabul etsin

Canim bende seni niyet ederek 7 Fatiha ve 3 Ihlas suresi okudum.ALLAH dualarini HAYIRLISIYLA kabul etsin. AMIN! AMIN! AMIN!

canım bende senin dileklerin için 1 fatiha 3 ihlas okudum Allah gönlündekileri ol emri ile hayırlısı ile oldursun insallah

yarın tayinim belli olcak lütfen ,hayırlı sevdigimle mutlu olacagım gönlümüze göre bi yer olması için dua istiyorum

Son düzenleme:
Canim ne kadar guzel bir kullanici ismin var.Icimden senin icin dua etmek gecti.Istedigin konuyla ilgi niyet ettim,bebeginiz var mi bilmiyorum fakat ALLAH HAYIRLISIYLA esinle sana guzel bir bebek nasip etsin diyede niyet ettim ve sizin icin 7 Fatiha, 3 Ihlas suresi ve 3 Ayetel Kursi okudum.ALLAH dualarinizi HAYIRLISIYLA kabul etsin. AMIN! AMIN! AMIN!

senin için dua ettim,, allah kalbinden geçen duayı en kısa zamanda gerçekleştirir inşallah ...

ben de senin için dua ettim.. Rabbim gönlünden geçeni en kısa zamanda hayırlısıyla gerçekleştirsin inşallah...

3 ihlas 1 fatiha okudum sizin icin. Gonlunden gecenin kabulune hayirla vesile olur inş
Hayirli kismetim ve yarinki sınavımin cok ii geçmesi icin dua isteyebilir miyim

3 ihlas 1 fatiha okudum sizin icin. Gonlunden gecenin kabulune hayirla vesile olur inş
Hayirli kismetim ve yarinki sınavımin cok ii geçmesi icin dua isteyebilir miyim
Canim her iki dualarin icin niyet ederek 7 Fatiha, 3 Ihlas, 3 Ayetel Kursi. ALLAH dualarini HAYIRLISIYLA kabul etsin,sinavin guzel basarili gecsin ve guzel sonuclar elde edesin.ALLAH sana HAYIRLI yuva,HAYIRLI seni sevicek mutlu edicek bir es ve evlilik nasip etsin.Tum gönlundeki, dualar icin AMIN! AMIN! AMIN!

Bende sizin için 3 ihlas 1 fatiha 1 kevser 1nas 1subhaneke okudum. İnşallah gönlünüzde ne varsa kabul olur en kısa zamandaa

Banada dua edrmisiniz.. 2015te dugunum olucak kısmetse. Hayırlısıyla olsun aramızdaki bağ kuvvetlensin aklımda soru işareti kalmadan evlenirim inşallah

tatlim senin niyetine 1 fatiha,3 ihlas,1 ayetel kürsi okudum,cok mutlu ol insallah

benim icinde okurmusunuz.kalbimdeki dilegimi hayirli kilsin rabbim insallah olsun diye

okudum ve dua ettim senin için. inşallah hayırlısıyla gönlüne göre olan yere atanırsın. belli oldu mu yoksa? yazar mısın bize...

tatlim senin niyetine 1 fatiha,3 ihlas,1 ayetel kürsi okudum,cok mutlu ol insallah

benim icinde okurmusunuz.kalbimdeki dilegimi hayirli kilsin rabbim insallah olsun diye
pink_daisy, senin için de dua ettim. Rabbim kalbindeki muradını hayırlı eylesin ve nasip etsin sana inşallah...

Canım cok tesekkür ederim bende senin için 3 ihlas 3 fatiha okudum Allah gönlündekini hayırlı eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…