Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

KALBİN GEÇEN DUALARI RABBİM KABUL ETSİN. 1 FATİHA 3 İHLAS OKUDUM.

kızlar yakın bir akrabamın bebeğinin iki böbreğide iflas etmiş
dua edermisiniz

Allah sifa versin.Ailesine sabur versin ins.Dua ettim fatiha okudum.

Hayirli mutlu bir evlilik yapmam icin dua edermisiniz?

okudum dua ettim
bana da dua eder misiniz? ikinci gebeliğim de dün sona erdi..

Okudum canm, yarinki sinavimin ii geçmesi icin dua eder misiniz

hepinize birer tane okudum. Bende bir dua istiyorum , bebeğimin sağlıklı olması için..

hepinize birer tane okudum. Bende bir dua istiyorum , bebeğimin sağlıklı olması için..

bende sana okudum.bebeğin inşallah çok sağlıklı olur ömür boyu.çok içten söyledim bunu hissettim resmen.
bende bana okuyup belkide duamın kabul olmasına vesile olucak olan kişiden sevdiğimle evlenmek istiyorum.hayırlı değilse bile allahım onu bana hayırlı yapsın.hayatta en cok istediğim şey bu benim.allah herkesin gönlündekini ona versin inşallah.

amin canım insallah ikimizde aynı dilekleri tasıyoruz insallah allah sevdiğini hakkında hayırlı eder sizi birbirinize yakıştırsın hayırlı bir ömür sürecek yuvanız olsun allah kimseyi sevdiğinin yokluguyla sınamasın amin
1 fatiha 3 ihlas okudum allah kabul etsin amin

bende tayinimin hayırlı ,sevdigimle gönlümüze göre mutlu olacagımız bir yere cıkması ve sevdigimle hayırlı bir ömür sürecek cocuklu yuva için için dua istiyorum

okudum dua ettim
bana da dua eder misiniz? ikinci gebeliğim de dün sona erdi..

Ins hayirli bir evlat sahibi olursun.gebeligin sorunsuz gecer dua ettim .Fatiha okudum..Allah kabul etsin ins..

Hayirli mutlu bir evlilik yapmam icin dua edermisiniz?

Okudum canm, yarinki sinavimin ii geçmesi icin dua eder misiniz

hepinize ayrı ayrı 3ihlas 1 fatiha okudum rabbim kabul etsin..

bende tayinimin hayırlı ,sevdigimle gönlümüze göre mutlu olacagımız bir yere cıkması ve sevdigimle hayırlı bir ömür sürecek cocuklu yuva için için dua istiyorum

canım evleniyormuşsun öncelikle hayırlı olsun. imam nikahında edilen duaları rabbim geri çevirmezmis. kız kardeşime bide sevdiğim kişiye kpss ile atanması için dua edermisin. imam nikahı günü.. umarım ogün unutmazsın.. evlenmeden topiğe gel emi

.............
kızlar bnmde duam.. kız kardeşime bide sevdiğim kişiye kpss ile atanması..
şuan yogun bakımda olan mehmet sait bebeğin sağlığına kavuşmasası. ailesin güçlü olması.
kalbimde olanı gönlüme razı eylesin. eger hayırlı deilsede yaşadığını bilmediğim kadar uzaklaşsın benden..

asmunikal, okudum ve dileklerin için dua ettim. Allah'ım kabul buyursun inşallah.

Alttaki arkadaşım sen de bana dua eder misin? Kafa karışıklığım netleşsin. Hakkımda hayırlısı olsun ve gönlüm de razı olsun diye...

okudum canım. rabbim senin için hyırlı olanı nasip etsin. hakkında hayırlı olanı nasip etsin. eger hayırlı olan seni üzeceksede kalbin ve mantıgının bunu idrak etmesine vesile olsun.. rabbim kalbine göre versin

.............
şuan yogun bakımda olan mehmet sait bebeğin sağlığına kavuşmasası. ailesin güçlü olması.
kalbimde olanı gönlüme razı eylesin. eger hayırlı deilsede yaşadığını bilmediğim kadar uzaklaşsın benden..

ALLAH BEBEĞİNİ SANA BAGISLASIN SAGLIKLI DOGSUN CANIM DUANI OKUDUM

QUOTE=_asmunikal_;32753584]hepinize ayrı ayrı 3ihlas 1 fatiha okudum rabbim kabul etsin..

canım evleniyormuşsun öncelikle hayırlı olsun. imam nikahında edilen duaları rabbim geri çevirmezmis. kız kardeşime bide sevdiğim kişiye kpss ile atanması için dua edermisin. imam nikahı günü.. umarım ogün unutmazsın.. evlenmeden topiğe gel emi

.............
kalbimde olanı gönlüme razı eylesin. eger hayırlı deilsede yaşadığını bilmediğim kadar uzaklaşsın benden..[/QUOTE]

sagol canım tamam insallah ederim duanı canım daha dini nikah yapmadık insallah yapıcaz kuzum aklımdasın.TAMAM EVLENMEDEN TOPİĞE GELİRİM ZATEN BURALARDAYIM HEP KUZUM..HASTA BEBEK İÇİNDE OKUDUM ALLAH SİFA VERSİN SENİN DİLEĞİN İÇİNDE OKUDUM İNSALLAH ATANIR KARDESİN VE SEVDİGİN,HAKKINIZDA HAYIRLISI OLSUN

hepiniz için bir fatiha okudum kızlar bende tayinimin sevdigimle hayırlı gönlümüze göre mutlu olacagım bir yere cıkması için dua istiyorum

Son düzenleme:
kızlar bende tayinimin sevdigimle hayırlı gönlümüze göre mutlu olacagım bir yere cıkması için dua istiyorum[/B]

bende sana okuyorum inşallah sevdiceğinle hep mutlu olacagın bir hanede ve şehirde yaşa.....sizde bebişim için okuyun kızlar hayırla sağlıkla gelsin analı babalı büyüsün diye...

bende sana okuyorum inşallah sevdiceğinle hep mutlu olacagın bir hanede ve şehirde yaşa.....sizde bebişim için okuyun kızlar hayırla sağlıkla gelsin analı babalı büyüsün diye...

Okudum sizin için. Allah anali babali buyutsun hayirli olsun bebis
sevdigimin hakkimda hayirli olmasi ve tez zamanda kavusabilmk için dua eder misiniz

kardeşim Allah gönlünden geçeni hayırlı etsin ve sana nasip etsin mübarek cuma günü hürmetine inşallah ...

canım bende senin için 1fatiha 3 ihlas okudum cuma gününün hürmetine gönlünden gecenleri Allah ol emri ile hayırlısı ile oldursun ne derdin varsa derman versin amin

tayinimin gönlümdekiyle mutlu olacagımız gönlümüze göre hayırlı bir yere cıkması için dua istiyorum

Son düzenleme:

Amin canım inşallah Rabbim hepimizin gönlüne göre versin .

senin de sevdiğinle beraber hayırlısı ile dilediğiniz yere tayininiz çıkar inşallah, ben de sizin için okudum Rabbim kabul etsin :)

Cnm inş tayinin gönlüne göre mutlu olacağınız hayırlı bir yere çıkar. sizin için hakkınızda neresi hayırlısıyla tayininiz oraya çıkar inş.Amin .Fatiha okudum..

Amin canım inşallah Rabbim hepimizin gönlüne göre versin .

senin de sevdiğinle beraber hayırlısı ile dilediğiniz yere tayininiz çıkar inşallah, ben de sizin için okudum Rabbim kabul etsin :)

gabiya ne duan varsa kabul olsun inş.Fatiha okudum..

Hayırlı mutlu bir evlilik yapmam için dua edermisiniz.Rabbim benim için hayırlı olacak bir insanı karşıma çıkarsın inş .Allah razı olsun.

Son düzenleme:
nazlı esma okudum dua etim senin için. Rabbim gönlünün muradını versin inşallah.

bana dua eder misiniz arkadaşlar, sıkıntıdayım kurtulmam için...

nazlı esma okudum dua etim senin için. Rabbim gönlünün muradını versin inşallah.

bana dua eder misiniz arkadaşlar, sıkıntıdayım kurtulmam için...

Allah razi olsun cnm.Dua ettim senin icin Allah ne sikintin varsa kurtarsin seni feraha ulastirsin ins.Amin

Hayirli mutlu bir evlilik yapmam icin dua edermisiniz?Rabbim hayirli birini karsima cikarsin ins.Amin

Allah razi olsun cnm.Dua ettim senin icin Allah ne sikintin varsa kurtarsin seni feraha ulastirsin ins.Amin

Hayirli mutlu bir evlilik yapmam icin dua edermisiniz?Rabbim hayirli birini karsima cikarsin ins.Amin

Hayırlı ve mutlu bir eolilik yapman için
3 fatiha, 3 ihlas
ALLAH kabul etsin inşallah.

Kazadan beladan korunmak ve sağlık, huzur için dua edermisiniz

Hayırlı ve mutlu bir eolilik yapman için
3 fatiha, 3 ihlas
ALLAH kabul etsin inşallah.

Kazadan beladan korunmak ve sağlık, huzur için dua edermisiniz

kitty cim senin için 3 ihlas 3 faita 3 ayetel kürsi okudum, Allahım kazadan, beladan korusun, sağlık , huzur , mutluluk nasip etsin inşallah.

benim dileğim de kızlar , beni çok sevecek ve seveceğim, bir sorun yada tartışma olduğunda beni yüz üstü bırakıp gitmeyecek, ne olursa olsun arkamda duracak güvenebileceğim bir adamla , iyi bir insanla karşılaşmak tez zamanda ve evlenmek onunla. Rabbim tüm bekar kızlara böyle insanlar nasip etsin... bana da bunun için dua eder misiniz? Allah razı olsun şimdiden... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…