Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

inşallah dileğin kabul olur senin için çok içten okudum ve dua ettim

Banada aralık ayında yaptıracağım tüp bebek tedavim tutsun diye fatiha okuyup dua eder misiniz?

ALLAH razı olsun çok sağol çok duygulandim cidden. Ne güzel bir topik bu. Herkes kardeşi için dua ediyor Allah seninde muradıni nasip etsin inşallah. Hayırlı güzel evlatlar nasip etsin....

ALLAH razı olsun çok sağol çok duygulandim cidden. Ne güzel bir topik bu. Herkes kardeşi için dua ediyor Allah seninde muradıni nasip etsin inşallah. Hayırlı güzel evlatlar nasip etsin....

sizin için fatiha okudum.alltaki arkdaşdan saglıgımla alakalı sıkntım var içinden ne kadar geliosa okadar ya şafi istiyorum şimdiden ALLAH razı olsun.

okudum Gulumsunn senin icin Rabbim gonlundekini versin sana amin

sizin için fatiha okudum.alltaki arkdaşdan saglıgımla alakalı sıkntım var içinden ne kadar geliosa okadar ya şafi istiyorum şimdiden ALLAH razı olsun.

Rainbyte, karanfil16 ve Buju ayrı ayrı üçer İhlas birer Fatiha okudum ve dua ettim size. Rabbim gönüllerinizin muradını versin.
Buju sana ayrıca sağlığın için de dua ettim.

bende ustteki arkadas icin okudum hakkinda her konuda hayirlisi olmasini dilerim

benimde cok duaya ihtiyacim var, sevgilim zor zamanlar geciriyor o ve bende bu zamanlari atlatmak icin

ALLAH razı olsun sizden bende sizin için fatiha okudum. Kabul etsin Rabbim inşallah.

Rainbyte, karanfil16 ve Buju ayrı ayrı üçer İhlas birer Fatiha okudum ve dua ettim size. Rabbim gönüllerinizin muradını versin.
Buju sana ayrıca sağlığın için de dua ettim.

Sendende Allah razı olsun Gulumsunn senin de hayırlı dileklerinin kabulu için Fatiha yi Şerif okudum.

bende ustteki arkadas icin okudum hakkinda her konuda hayirlisi olmasini dilerim

benimde cok duaya ihtiyacim var, sevgilim zor zamanlar geciriyor o ve bende bu zamanlari atlatmak icin

Inşallah Rabbim Fatiha süresinin yüzü suyu hürmetine sevgiliniz ve sizin gönlünüzu ferahlatir ve sıkıntılardan kurtarır. İnşirah suresini okumanızı tavsiye ederim. Sıkıntı anında mucize reçete.

Karanfil 16 , sizin için okudum ve dua ettim. Rabbim kabul buyursun inşallah...
Alttaki arkadaşım, bana sağlığım için bir de müşkül bir durumum var onun için dua eder misin? Allah razı olsun.

buju, okudum ve dua ettim sana! Rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla...

Alttaki arkadaşım, müşkül bir halim var. Gidermesi için Rabbim'e dua eder misin benim için? Sağ ol...

Gulumsunn, senin için 1 Fatiha ve İnşirah okudum. Allahım hayırlara çıkarsın durumunu.

sizin için okudum.hayırlı yuva kurmam için dua istiyorum canlarım.

senin için okudum allah gönlündekini versin sana.bende sevdiğimle en kısa zamanda evlenmek istiyorum buna bir mucize gerek ama duayla olucagına inanıyorum.allahtan umut kesilmez.

B, ben de senin için okudum , Allah senin için hayırlı olacak isteklerini kabul etsin inşallah :)

sizin için okudum

Buju, senin için okudum. Dua ettim. Rabbim kabul buyursun inşallah hayırlısıyla...

Gulumsunn, ben de senin için okudum. Allahım kabul etsin. Ben de şu an ki baş ağrım için Fatiha istiyorum.

inşallah dileğin kabul olur senin için çok içten okudum ve dua ettim

Banada aralık ayında yaptıracağım tüp bebek tedavim tutsun diye fatiha okuyup dua eder misiniz?

Gulumsunn

ben de senin için okudum.. Allah kabul etsin.

Karanfil 16 , sizin için okudum ve dua ettim. Rabbim kabul buyursun inşallah...
Alttaki arkadaşım, bana sağlığım için bir de müşkül bir durumum var onun için dua eder misin? Allah razı olsun.

Asinaz senin için duayı okudum Allah kabul etsin

senin için okudum allah gönlündekini versin sana.bende sevdiğimle en kısa zamanda evlenmek istiyorum buna bir mucize gerek ama duayla olucagına inanıyorum.allahtan umut kesilmez.

hepinize ayrı ayrı 1 fatiha 3ihlas okudum..
hepinizin duasınıda okudum..

benimde duam, kardeşim için, arkadaşım için, kk daki sibel arkadaşım için kpss den iyi puan alıp atanmalarını nasip eyle..
küs oldugum yengem ve benim için ne hayırlıysa onu nasip eyle.. inşALLAH hatasını anlar ve gönlümü olur.. o hasta biri ben ondan uzaklaşmak istemiyorum..
benim içinde ne hayırlı ise o olsun.. rabbim kalbimden dilimden geçen duaları kabul etsin.. kalbimdeki kişiyi hayırlı ise kalbime yazsın..
ALLAH razı olsunn şimdiden

Allah gönlündekini hayırlı ise sana nasip etsin canım, ben de çok acı çekiyorum son aylarda... Allah hiçbir kıza bunu yaşatmasın, Rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi tez zamanda. bizi üzenler canımızı yakanlar hatalarını anlayıp özür dilesinler bizden dilerim ki...
ben de sana okuyorum 3 ihlas bir fatiha... Allah kabul etsin canım, sevgiler...

Gulumsunn, senin için 1 Fatiha ve İnşirah okudum. Allahım hayırlara çıkarsın durumunu.
Asinaz, Allah senden razı olsun. Ben de şimdi sana dua ettim canım benim.

sizin için de dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradını versin hayırlısıyla...

Asinaz, Allah senden razı olsun. Ben de şimdi sana dua ettim canım benim.

sizin için de dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradını versin hayırlısıyla...

bende sizin gönlünüzdeki dualariniz icin 1 Fatiha 3 Ihlas okudum. Hayirlisiyla Rabbim gönlünüzdeki dualarinizi kabul etsin.

Bende hayirli bir es, huzurlu bir yuva icin dua istiyorum

bende sizin gönlünüzdeki dualariniz icin 1 Fatiha 3 Ihlas okudum. Hayirlisiyla Rabbim gönlünüzdeki dualarinizi kabul etsin.

Bende hayirli bir es, huzurlu bir yuva icin dua istiyorum

pamuk helva gönlündeki gibi bir eşin olsun tez zamanda inşallah :) ben de senin için okudum, Allah kabul etsin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…