Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Bayanlar bu topikten dua alarak doktor kontrolüne gittiğim oldu bir kaç kez.
Şimdi hamileliğimin 37. haftasındayım. Kendime dua listesi oluşturuyorum doğuma girmeden önce okumak için. Aklıma bu topikte geldi.
Sizlerinde nicklerini yazacağım inş. gördüğüm kadarıyla ve Allah nasip ederse hayırlı dualarınızın kolaylıkla gerçekleşmesi için dua edeceğim.
Sizlerde bana dua ederseniz çok memnun olurum. Yavrumu kolaylıkla, ikimiz içinde vücut ve ruh sağlığı tam ve bütün olarak, hayırlısıyla kucağıma alabileyim.

buzdevri, şu anda gene okudum ve dua ettim sana... ben de dua isterim senden! hamilelerin ve doğum anında yaptıkları dua kabul olur derler... bekarım hayırlısıyla gönlüme göre bir adam olsun da evlenip ben de anne olayım inşallah. tabii karşılıklı aşk saygı sevgi olsun kocamla aramda...

gülümsün hayırlı eş için ben dua ettim bacım. buz devrinden bende dua istiyorum hayırlı eş için inşlllah

gülümsün hayırlı eş için ben dua ettim bacım. buz devrinden bende dua istiyorum hayırlı eş için inşlllah

Allah en yakin zamanda hergun sukredecegin hayirli kismetini cikarsin karsina insallah.amin duani okudum canim

Canlarin yarin nikahim var hayirli olmasi bir omur beraber olmamiz icin dua istiyorum

Canim saglikli sihatli dogur insallah
Lutfen hayrina banada dua et sevdigimle hayirli mutlu cocuklu bir yuva icin
Allah razi olsun.benide listene yaz lutfen.duani okudum canim Allah kabul etsin amin

Allah en yakin zamanda hergun sukredecegin hayirli kismetini cikarsin karsina insallah.amin duani okudum canim

Canlarin yarin nikahim var hayirli olmasi bir omur beraber olmamiz icin dua istiyorum
canım hayırlı olsun RABBİM bir yastıkta kocatsın huzurun mutlulugun daim olsun inşallah 3 fatiha okudum. darısı başıma.amin.

Cutemom, okudum ve dua ettim sana... Allah'ım kabul buyursun. Bu arada sağ ol bana dua ettiğin için.

Alttaki arkadaşım, şifa bulmam için ve müşkül durumdan kurtulmam için dua eder misin?

Gülümsünn.. Bende sana dua ettim inşallah şifa bulursun:) Alttaki arkadaşım sende engelli kardeşimin şifa bulması ve istediğim üniversiteyi kazanmam için dua edermisin teşekkür ederim [/B][/FONT][/SIZE]

ettim gülom
çoook geçmiş olsun canım benim
alttaki de bana sınavlarım için dua ederse çok sevinirim

ettim Lolissim :)
Alttaki bana bir an once is bulmam icin dua eder misin :26:

Ya rab
Üsteki arladaşımın sende her ne duası warsa hayreyle ve kabul makbul eyle
(Fatiha)
Sadakallahülazimm:AMİN

Bende senin için dua ettim Hümayra ,Rabbim her ne muradın var ise kabul etsin.Amin

günaydin kardesim bende senin dilegin icin ,allah gönlündekini tez zamanda vermesi icin dua ettim.allah kabul etsin insallah bir fatiha bi ayetel kürsi.

pink-daisy canım ben de senin dileğin için ihlas ve fatiha okudum...benim dileğim bebek sahibi olmak.

Nesnesim senin dileğin için bildiğim tek dua Fatihayı okudum. Rabbim kabul etsin, 3 aya kadar hamilesin bilesin, kalbimden geçen bu. Benim dileğimde bebek sahibi olmak....

Ben de sizin için okudum. Hangi niyetle yazdıysanız hayırlara vesile olsun.

Canim saglikli sihatli dogur insallah
Lutfen hayrina banada dua et sevdigimle hayirli mutlu cocuklu bir yuva icin
Allah razi olsun.benide listene yaz lutfen.duani okudum canim Allah kabul etsin amin

50434100074
MEM54sak35

merhaba kızlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar..

aılıntı yaptıgım tüm arkadaşlarımım için 1fatiha 3ihlas ayrı ayrı okudum..
duasını yazmayanlarada kalbinden ne geçiyorsa rabim kabul etsin diye geçirdim..
bebek bekleyenlere sağlıklı bir bebek nasip etsin.. sınava girenlere girecek olanlara başarılar.. eş bekleyenlere hayırlı bir eş nasip eder inşALLAH..

.........
kızlar benimde dua,
kardeşime bir tanıdığıma kpss kazanmaları iyi puan alıp atanmalarını nasip etsin..
kpss topiklerindeki kardeşlerimizede inşALLAH..

benim için hayırlısı ne ise o olsun.. herkes evlen diyor.. iyi insanlarlada karşılaşıyorum. ama korkumu yenemiyorum.. bu konuda ne hayırlı ise o olsun..
geç olsun ama temz olsun

Buju canım Allah razı olsun. Ben de sana gönlüne göre evlenebilmem için okudum ve dua ettim.

Canım, nikahınız hayırlı uğurlu olsun. Rabbim sağlıkla huzurla mutlulukla bir yastıkta kocatsın inşallah. Okudum ve dua ettim sana da...

Asmunikal, canım Rabbim gönlünün muradını versin. Yazdıkların için okudum ve dua ettim.

Tüm yukardakilerin istekleri için 3 ihlas 1 fatiha okudum.... Allah kabul etsin inşallah...

Gulumsunn, ben de senin için okudum. Allahım kabul etsin. Ben de şu an ki baş ağrım için Fatiha istiyorum.

Geçmiş olsun hala başın ağrıyormu bilmem ama şifa bulman dileğiyle okudum.... Allah kabul etsin inşallah... İşimde başarılı olabilmem için okuyabilirseniz çok mutlu olurum.... Bu ay büyük bir proje var elimde... Alnımın akıyla çıkabilirsem ne mutlu bana :) şimdiden teşekkürler....

Rabbime şükür şu an daha iyiyim. Dün akşam baya ağrıyordu. Allah razı olsun, sağol :)
Ben de senin için okudum. Dua edeceğim sana.

Ne dileğin varsa onun kabulü için bir Fatiha okudum AsiNaz, Rabbim kabul eder inşallah :)

Benim için gönül yaramın iyileşmesi için, O'nun (hayırlıysa) bana yazması için bir Fatiha okurmusunuz lütfen

Ne dileğin varsa onun kabulü için bir Fatiha okudum AsiNaz, Rabbim kabul eder inşallah :)

Benim için gönül yaramın iyileşmesi için, O'nun (hayırlıysa) bana yazması için bir Fatiha okurmusunuz lütfen

inşallah dileğin kabul olur senin için çok içten okudum ve dua ettim

Banada aralık ayında yaptıracağım tüp bebek tedavim tutsun diye fatiha okuyup dua eder misiniz?

inşallah dileğin kabul olur senin için çok içten okudum ve dua ettim

Banada aralık ayında yaptıracağım tüp bebek tedavim tutsun diye fatiha okuyup dua eder misiniz?
Ozlem_Ahmet, okudum ve dua ettim senin için! Rabbim sağlıkla ve sağlıklı bir bebek nasip eder inşallah tez zamanda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…