Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Ben de fatihamı okudum arkadaşlar, Allah'ın beni doğru iyi kişilerle karşılaştırması için bana da dua eder misiniz :)

Ben de fatihamı okudum arkadaşlar, Allah'ın beni doğru iyi kişilerle karşılaştırması için bana da dua eder misiniz :)

senin icin bir Fatiha ve 3 Ihlas okudum Rabbim hayirli ve dogru kisilerle karsilastirsin insAllah..

Bende hayirli es icin dua istiyorum

senin icin bir Fatiha ve 3 Ihlas okudum Rabbim hayirli ve dogru kisilerle karsilastirsin insAllah..

Bende hayirli es icin dua istiyorum

Pamuk_Helva, okudum ve dua ettim. Rabbim gönlüne göre versin. Tez vakitte gönlüne göre hayırlı bir eş versin! AMİN.

Benim kafam çok karışık, durulmak için dua istiyorum. Lütfen yardım.

3 fatıha okudum allah kabul etsın kafa karısıklıgın gıtsın ınsallah banda bebegımın olması ıcın okursanız sevınırım

3 fatıha okudum allah kabul etsın kafa karısıklıgın gıtsın ınsallah banda bebegımın olması ıcın okursanız sevınırım

bulut efe, Allah razı olsun. Ben de senin için okudum dua ettim. .Rabbim hayırlı sağlıklı bebecik versin sana tez vakitte...

alltaki arkadaşım kafam ciddi karışık, Allah rızası için durulmam için, hakkımda hayırlısı için dua eder misin?

Pamuk_Helva, okudum ve dua ettim. Rabbim gönlüne göre versin. Tez vakitte gönlüne göre hayırlı bir eş versin! AMİN.

Benim kafam çok karışık, durulmak için dua istiyorum. Lütfen yardım.

Gulumsunnn senin icni Fatiha ve 3 Ihlas okudum Rabbim kafa karisikligini gidersin. yüregine ferahlik genislik versin insaAllah

bulutefe senin icinde Fatiha ve 3 Ihlas okudum Rabbim hayirlisiyla tez zamanda bir evlat nasip etsin insAllah

Gulumsunnn senin icni Fatiha ve 3 Ihlas okudum Rabbim kafa karisikligini gidersin. yüregine ferahlik genislik versin insaAllah

bulutefe senin icinde Fatiha ve 3 Ihlas okudum Rabbim hayirlisiyla tez zamanda bir evlat nasip etsin insAllah

bende senın ıcın 3 fatıha okudum rabbım karsına hayırlı bı eş cıkarsın ınsallah

bende senın ıcın 3 fatıha okudum rabbım karsına hayırlı bı eş cıkarsın ınsallah

BULUTEFE VE PAMUKHELVA, okudum dua ettim size... Rabbim gönüllerinize göre versin. AMİN!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…