Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

zyx321, sizin için okudum ve dua ettim. o kişi hakkınızda hayırlıysa Rabbim tez vakitte kolay bir şekilde evlenmenizi nasip etsin inşallah. :KK34:

Sizin için de okudum dua ettim. Rabbim hayırlısıyla evlenmenizi nasip etsin inşallah. :KK34:

amin canım cok saol allah razı olsun ben hayırlı değilsede o kişiyi allahım benım için hayırlı hale getir ve onu bana ver diye ısrar ediyorum çünkü onu bu kadar severken ayrılmak istemiyorum hayırlı degılsede allah onu bana hayırlı yapsın öyle onu bana versin inşallah.sizin içinde okudum allah en cok istedginiz seyi size nasip etsin en kısa zamanda inşallah :)

amin canım cok saol allah razı olsun ben hayırlı değilsede o kişiyi allahım benım için hayırlı hale getir ve onu bana ver diye ısrar ediyorum çünkü onu bu kadar severken ayrılmak istemiyorum hayırlı degılsede allah onu bana hayırlı yapsın öyle onu bana versin inşallah.sizin içinde okudum allah en cok istedginiz seyi size nasip etsin en kısa zamanda inşallah :)

Bende okudum Allah hakkınızda hayırlısı ne ise onu nasip etsin inşallah.
Benim duam oğlumla,kocamla sağlık ve huzur içinde mutlu bir yaşam ve eşimin işlerinin düzene girmesi..

debusi senin için 1fatiha 3 ihlas okudum. hayırlı duaların kabul olsun inşallah
Morincim, sen arada kaynamışsın. Ben sana okudum ve dua ettim. Allah'ım gönlünün muradını versin inşallah. Hayırlısıyla...
:KK16:

Bende okudum Allah hakkınızda hayırlısı ne ise onu nasip etsin inşallah.
Benim duam oğlumla,kocamla sağlık ve huzur içinde mutlu bir yaşam ve eşimin işlerinin düzene girmesi..
Niltt, senin için de okudum ve dua ettim. Huzurlu sağlıklı bir ömür dilerim. Eşine de hayırlı işler dilerim. :KK34:

morincim,niltt ve gulumsunn herbirinizin dileği için 1 fatiha 3 ihlas okudum...:KK66:

allah ım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle, hakkımda hayırlı olanlarınıda gönlümde razı eyle.....h.z ali

dualarım dualarınızdır...cümleten allah ımızın razı olunan kullarından olalım ınşaallah..

Samyeli34 senin için okudum ve dua ettim.

Alttaki arkadaşım bir müşkül durumum var, dua eder misin benim için içinden gelerek... Allah razı olsun. :KK14:

allah razı olsun...
allah ne muradın var ıse hayırlısıyla kabul etsın ınşaallah.
gul bızım dıken bızım ...gulu de bulacak olan bız dıkenı de..rabbım hayır ıle karşılaştırsın ısteklerımızı..

amin canım inşallah sevdiğin senin için hayırlı olur sana nasip olur inşallah:KK16:

sağol canım Allah razı olsun inşallah senin içinde isteklerin hayırlısıyla olur :KK16:

amiiin inşallah canım :) senin için okudum en son sen yazdıgın için.allah dileğini gönlündekini sana versin inşallah sevdiğin biri varsa onunla evlenirsin evliysende cok mutlu olursun inşallah :)

amiiin inşallah canım :) senin için okudum en son sen yazdıgın için.allah dileğini gönlündekini sana versin inşallah sevdiğin biri varsa onunla evlenirsin evliysende cok mutlu olursun inşallah :)

bende senın ıcın okudum Allah gönlüne gore versın ınsallah

X