Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Gulumsunnn bende senin için okudum Rabbim tüm dilegini hakkinda hayirli eyleyerek gerceklestirsin amin amin

en son sen yazdıgın için bende senin için okudum.allah kabul etsin gönlündekini versin en güzel şekilde.ben ara ara bu bölüme ugruyodum ve ıstedıgım cogu sey olmustu ancak tam bu sefer evlencem derken son dk ayrılık yasadım ve cok mutsuzum onunla evlenmeyı cok ıstıyorum.5 yıldır ıstedıgım tek sey o.inşallah barısır bulusuruz yıne hayırlısıyla.hatta bu sefer evleneyım onunla artık.banada dua edin nolur.

Rica etsem bana saff suresini okumusun canim 20 kere lutfen

tamam canım 10 tane okumak ıcın cıkıyorum o zaman forumdan okuyayım bır an önce sabah erken kalkcam allaha emanet olun :)

Ben de senin için okudum. Eğer birbirinize hayırlıysanız, inşallah Rabbim tekrar sizi kavuştursun, gönüllerinizi ferahlatsın.

zyx321, sizin için okudum ve dua ettim. o kişi hakkınızda hayırlıysa Rabbim tez vakitte kolay bir şekilde evlenmenizi nasip etsin inşallah.

bende senin için okudum canım allah gönlünden gecenleri ol emri ile hayırlısı ile oldursun amin

sevdigimle hayırlı evlilik için dua istiyorum canlar
Sizin için de okudum dua ettim. Rabbim hayırlısıyla evlenmenizi nasip etsin inşallah.

Son düzenleme:
bende senin için okudum canım allah gönlünden gecenleri ol emri ile hayırlısı ile oldursun amin

sevdigimle hayırlı evlilik için dua istiyorum canlar

allah razı olsun biliyomusunuz o kişiden bugün haber aldım ben gerci yine kavga ettik ama olsun haber aldım ve zamanla inşallah barıstıgımz günde olucak .bence burda bana tanımadıgım kişilerin içtenlikle yapılan duaları etkili oldu diye düşünüyorum kulun kula duası kabul olurmus.inşallah bi mucize olurda evlenir benimle .bende sizin için fatiha okudum ne diliyosanız gercek olur inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…