Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Debusi senin için okudum..Rabbim gönlündeki dileklerini tez zamanda hayırlısı ile versin inşallah..

Bana da tez zamanda hayırlı,huzurlu,mutlu,sevgi dolu bir yuva ve eş için dua eder misiniz...şimdiden teşekkürler
Allah kabul ettiği dualardan eylesin inşallah..Amin..

Debusi senin için okudum..Rabbim gönlündeki dileklerini tez zamanda hayırlısı ile versin inşallah..

Bana da tez zamanda hayırlı,huzurlu,mutlu,sevgi dolu bir yuva ve eş için dua eder misiniz...şimdiden teşekkürler
Allah kabul ettiği dualardan eylesin inşallah..Amin..

sizin için okudum

liliqum, senin için de okudum. dua ettim. Allah'ım kabul buyursun inşallah.

karar aşamasındayım arkadaşlar, bana da dua edin. lütfen. Allah doğru yol hangisiyse onu göstersin bana...

gulumsunn bende senin için okudum arkadaşım rabbim doğru kararlar almana yardımcı olsun
arkadaşlar sizlerde bana dua edin bebiş istiyorum

:KK14:
gabiya cnm ne derdin varsa Allah yardımcın olsun 1 Fatiha 3 ihlas okudum bende

bende bebiş istiyorum hayırlı ve sağlıklı bir şeki,lde

Bende senin için okudum özlem,Rabbim hayırlı sağlıklı bir evlat versin inş en kısa zamanda sana :emir_bebek::emir_bebek:
Darısıda benim başıma olsun :KK17::emir_bebek:

:KK14:

Bende senin için okudum özlem,Rabbim hayırlı sağlıklı bir evlat versin inş en kısa zamanda sana :emir_bebek::emir_bebek:
Darısıda benim başıma olsun :KK17::emir_bebek:
liliqum, üç ihlas bir fatiha okudum. dua ettim sana. Rabbim gönlünün muradını versin diye... tez zamanda hayırlı sağlıklı bir bebiş versin diye... :KK51::KK16:

liliqum, üç ihlas bir fatiha okudum. dua ettim sana. Rabbim gönlünün muradını versin diye... tez zamanda hayırlı sağlıklı bir bebiş versin diye... :KK51::KK16:

Gulumsunn, ben de senin için okudum. Allahım hayırlı ve doğru kararı kalbine ilham etsin. :)

asinaz bende senin için bir fatiha okudum Allah gönlündekini gerçek eylesin İnşallah.

kadesa senin için okudum..Rabbim gönlündeki dilekleri tez zamanda kabul etsin inşallah..çocuğunu sağlıklı,sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..dualarımızı kabul ettiği dualardan eylesin..Amin.

X