Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

fıstıkağacı senin için 3 ihlas bi fatiha okudum canım ezanlar okunurken. inş en büyük ve hayırlı dileğin neyse ona kavuşursun tez vakitte..

benden sonra yazıcak arkadaşım sevdiğime kavuşmam niyetiyle okuyabilir mi? Allahım kabul etsin inşaallah

pearl 571 senin için 1 fatiha 3 ihlas okudum...Rabbim kabul etsin..

canim ben de senin icin 3 ihlas bir Fatiha okudum, insallah kabul olur duan hayirlisiyla...

Alttaki arkadasim, hayirlisiyla okulda basari ve gonul derdim icin dua eder misin? simdiden Allah razi olsun

canim ben de senin icin 3 ihlas bir Fatiha okudum, insallah kabul olur duan hayirlisiyla...

Alttaki arkadasim, hayirlisiyla okulda basari ve gonul derdim icin dua eder misin? simdiden Allah razi olsun

Senin için 10 fatiha okudum. Allah(c.c.) kabul eder inşallah.

Alttaki arkadaşım hayırlısıyla cocuğum olsun istiyorum. Bnm için dua eder misin? Allah (c.c.) razı olsun.

prenses Allah her neye ihtiyacın var ise, her ne diledi isen, hakkında hayırlı olan her ne ise onu tez vakitte versin inşallah. amin.

gabiya ne kadar içten dua etmişsin..Allah razı olsun canım,teşekkür ederim..Bende senin için okudum..gönlünde ne muradın,ne dileğin varsa tez zamanda gerçekleşsin,Rabbim hepimizin dualarını tez vakitte kabul etsin inşallah..Amin

Senin için 10 fatiha okudum. Allah(c.c.) kabul eder inşallah.

Alttaki arkadaşım hayırlısıyla cocuğum olsun istiyorum. Bnm için dua eder misin? Allah (c.c.) razı olsun.

bduygu senin için okudum..Rabbim tez zamanda hayırlı,sağlıklı,uzun ömürlü evlatlar versin inşallah,kabul ettiği dualardan eylesin..Amin

Son düzenleme:
prenses senin için bir fatiha 3 ihlas okudum Allah kabul eylesin gönlündekileriol emriyle hayırlısı ile oldursun aminnnnnnnnnnnnn

bende gönül derdim için gönlümdekinin hakkımda hayırlı olması ve hayırlı yuva için dua istiyorum

amin, Allah cümlemizin duasını kabul etsin, gönlüne göre versin...

bana dua okunmamıs ama :26::26::26::26:

asinazcım bende sana 1 fatiha 3 ihlas okudum Allah ne sıkıntın varsa ne dilegin varsa kabul etsin zorlastırmasın kolaylastırsın dileklerini ve şifa versin Rabbim amin amin amin

bende gönül derdim için gönlümdekinin hakkımda hayırlı olması ve hayırlı yuva için dua istiyorum

Son düzenleme:

Kardeşim ben de senin için okudum, Rabbim gönlünden ne geçiyorsa hakkında hayırlısını versin.

üzülme canım ben senin için 1 fatiha 3 ihlas okudum Rabbim hayırlısını versin....
asinaz senin içinde okudum.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…