Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

gulumsunn dileğin için 3 ihlas 1 fatiha okudum...Rabbim kabul etsin..:KK66:

kızlar babamın işleri açılsın rızkımız artsın diye dua istiyorum bu niyetle benim adıma okurmusunuz burcu ismim.şimdiden Allah razı olsun.. debusi cenin için okudum Rabbim kabul etsin.

kızlar babamın işleri açılsın rızkımız artsın diye dua istiyorum bu niyetle benim adıma okurmusunuz burcu ismim.şimdiden Allah razı olsun.. debusi cenin için okudum Rabbim kabul etsin.
Buujuu, okudum canım babamın işleri açılsın rızkınız genişlesin diye dua da ettim.

Alttaki arkadaşım, bir dileğim var Rabbimden önemli bir konu!
Niyet ettim.
Sen de "Allah'ım Gulumsunn nickli kulunun niyet ettiği şey için dua ediyorum" diye başlayıp bana dua eder misin?
Allah razı olsun.

Son düzenleme:
Buujuu, okudum canım babamın işleri açılsın rızkınız genişlesin diye dua da ettim.

Alttaki arkadaşım, bir dileğim var Rabbimden önemli bir konu!
Niyet ettim.
Sen de "Allah'ım Gulumsunn nickli kulunun niyet ettiği şey için dua ediyorum" diye başlayıp bana dua eder misin?
Allah razı olsun.

Okudum Allah(cc) kabul etsin dualarımızı inş.
Sağlık,mutluluk için bana da bir fatiha :KK42:

Okudum Allah(cc) kabul etsin dualarımızı inş.
Sağlık,mutluluk için bana da bir fatiha :KK42:

senin için okudum canım,Rabbim kabul etsin inşallah..Amin

Bana da tez zamanda Rabbim hayırlı bir eş,mutlu,huzurlu bir yuva,sağlıklı evlatlar versin diye okur musunuz?

prenses 1006 senin için 1 fatiha 3 ihlas okudum..:KK66:
Arkadaşlar benim içinde hayırlısıyla, tez zamanda işe girmek için dua edermisiniz...:KK66:şimdiden sağolun...:KK66:

prenses 1006 senin için 1 fatiha 3 ihlas okudum..:KK66:
Arkadaşlar benim içinde hayırlısıyla, tez zamanda işe girmek için dua edermisiniz...:KK66:şimdiden sağolun...:KK66:

senin için okudum canım,Rabbim kabul ettiği dualardan eylesin inşallah..Amin..

prenses1006 bende senin için okudum Rabbım ne hayırlı bi duan varsa tez zamanda kabul eder inşallah Allahım gönlündekini nasip etsin

Çok teşekkür ederim canım,ağzına sağlık,bende senin için okudum,Rabbim kabul etsin inşallah..Amin..

esmerlisa, üç ihlas bir fatiha okudum. dua ettim sana. Rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla inşallah. :KK34:

Allah razı olsun canım.. Rabbim seninde gönlündeki duaları hayırlısıyla kabul eylesin inşallah.. (amin)

Sağolasın..

Teşekkür için yazdım. Sıra Gulumsunn arkadaşımızın.. bir alttaki arkadaşımız onun niyetine okusun inşallah :KK34: :nazar:

Son düzenleme:
Debusi, senin için okudum ve dua ettim.
Hakkında hayırlısı olsun. Rabbim gönlünün muradını versin inşallah...

Bu arada HAYIRLI , BEREKETLİ CUMALAR arkadaşlar...
:KK16:

Hayırlı cumalar arkadaşlar;

Gulumsunn senin için ayetel kursi okudum..Rabbim gönlündeki dilekleri hayırlısı ile kabul etsin.

Son düzenleme:
X