Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Teşekkür ederim bende şimdi size okudum Allah'ım kabul eder inş

Canim bir fatiha üç ihlas okudum. Allah kabul etsin. Benim sıkıntım ise derin. Son iki bucuk yildir psikolojim bozuk hatta son bir gündür annemle yatarsam uyuyabiliyorum arkadaslar. Gönlümün bir an evvel feraha ermesi icin dua eder misiniz arkadaslar. Hayirli bir evlilik ile bulundugum yerden hayirlisiyla gitmek istiyorum Allah izin verirse

Canim bir fatiha üç ihlas okudum. Allah kabul etsin. Benim sıkıntım ise derin. Son iki bucuk yildir psikolojim bozuk hatta son bir gündür annemle yatarsam uyuyabiliyorum arkadaslar. Gönlümün bir an evvel feraha ermesi icin dua eder misiniz arkadaslar. Hayirli bir evlilik ile bulundugum yerden hayirlisiyla gitmek istiyorum Allah izin verirse

Canım bende dua ettim Allah kabul etsin Bu arada ben psikolojı öğrencisiyim son sınıf sıkıntın varsa yardmcı olabilirim

Senin içinde okudum arkadaşım ALLAH ım tez zamanda feraha kavuştursun inşallah..

Canım bende dua ettim Allah kabul etsin Bu arada ben psikolojı öğrencisiyim son sınıf sıkıntın varsa yardmcı olabilirim

Canım senin içinde okudum ALLAH hayırlısı ile dualarını kabul etsin.

Senin içinde okudum arkadaşım ALLAH ım tez zamanda feraha kavuştursun inşallah..

Canım senin içinde okudum ALLAH hayırlısı ile dualarını kabul etsin.
Tuliptice, ihlas ve fatiha surelerini okudum dua ettim sana...

benden sonraki üye arkadaşım, bir dileğim var niyet ettim. onun için dua eder misin?
yazamıyorum ama önemli bir konu. şimdiden sağ ol...

benden sonraki üye arkadaşım, bir dileğim var niyet ettim. onun için dua eder misin?

gulumsunn dileğin için 3 ihlas 1 fatiha okudum....rabbim hayırlısını nasip etsin..:KK66:

Arkadaşım dua ettim sizin için, benimde bir sıkıntım var dua ederseniz sevinirim. Allah tüm üyelerin gönüllerine göre versin dualarını kabul etsin inş.

Arkadaşım dua ettim sizin için, benimde bir sıkıntım var dua ederseniz sevinirim. Allah tüm üyelerin gönüllerine göre versin dualarını kabul etsin inş.

yaşlıkız senin için 3 ihlas ve 1 fatiha okudum,Rabbimden sıkıntılarını gidermesini,ve gönlüne göre vermesini diledim,Allahım kabul etsin inşallah..

benim için de dua edermisiniz..hayırlı,gönlüme göre olabilecek eşi tez zamanda karşıma çıkarsın Rabbim,
hayırlı huzurlu,mutlu bir yuva,ve sağlıklı çocuklar versin inşallah tez zamanda..AMİN

Son düzenleme:
prenses senin için dua ettim canım evlilik konusunu benimde can damarım:) baya içten ettim inş. kabul olur duaların.

prenses senin için dua ettim canım evlilik konusunu benimde can damarım:) baya içten ettim inş. kabul olur duaların.
Yasli kız ( yoksa YAŞLI mı? ) senin için okudum ve dua ettim. hayırlısıyla yuvanı kurarsın inşallah. AMİN

aşağıdaki üye arkadaşım , bir dileğim var ona niyet ettim. önemli bir konu... bu konuda dua eder misin bana?:KK34:

Yasli kız ( yoksa YAŞLI mı? ) senin için okudum ve dua ettim. hayırlısıyla yuvanı kurarsın inşallah. AMİN

aşağıdaki üye arkadaşım , bir dileğim var ona niyet ettim. önemli bir konu... bu konuda dua eder misin bana?:KK34:

senin gönlündeki o niyetin hayırlısıyla gerçekleşmesi için dua ettim canım.

yaslikiz teşekkür ederim arkadaşım..inşallah kabul eder Rabbim dualarımızı

Gulumsunn ben ettim arkadaşım..dileğinin tez zamanda hayırlısıyla olmasını diledim..
Kabul olur inşallah..

yaslikiz teşekkür ederim arkadaşım..inşallah kabul eder Rabbim dualarımızı

Gulumsunn ben ettim arkadaşım..dileğinin tez zamanda hayırlısıyla olmasını diledim..
Kabul olur inşallah..

senin gönlündeki o niyetin hayırlısıyla gerçekleşmesi için dua ettim canım.

prenses1006 ve aslıcığım
sizlere ayrı ayrı okudum ve dua ettim.
Rabbim gönüllerinizin muradını versin inşallah...
:KK16:

26 yaşındayım yaşlı sayılırım yani:) dua ettim senin için inş. kabul olur.

26 yaşındayım yaşlı sayılırım yani:) dua ettim senin için inş. kabul olur.
Ben Ekim'de 31 oluyorum. :KK34:

sizin için okudum

senin için okudum arkadaşım..Rabbimden dualarını kabul etmesini,herşeyi gönlündeki gibi hayırlısı ile vermesini diledim..
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah..
Yaslikiz, Buujuu, Prenses1006; üçünüze de dua ettim. Allah'ım gönlünüze göre versin. :KK16:

Yaslikiz, Buujuu, Prenses1006; üçünüze de dua ettim. Allah'ım gönlünüze göre versin. :KK16:[/QUOTE]

Teşekkür ederiz canım,ağzına sağlık,Rabbim kabul etsin..AMİN

X