Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum bende Allah kabul etsin..

Benim dileğim de Hanemden sağlık,huzur,mutluluk eksik olmasın,daim olsun.Allahım beni,kocamı,oğlumu birbirimize bağışlasın inşallah..

niltcim okudum Allah yuvanızı hep mutlu mesut eylesin birbirinizi birbirinize bagıslasın ve korusun sizleri hep mutlu olun amin amin amin:21::21::21:

bir tanede tüm dua eden arkadaslar için okudum,hepinizin duları kabul olsun insallah:21::21::21:

bende sevdigimle hayırlı bir şekilde evlenmek için dua istiyorum lütfen dualarınızı eksik etmeyin:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
niltcim okudum Allah yuvanızı hep mutlu mesut eylesin birbirinizi birbirinize bagıslasın ve korusun sizleri hep mutlu olun amin amin amin:21::21::21:

bir tanede tüm dua eden arkadaslar için okudum,hepinizin duları kabul olsun insallah:21::21::21:

bende sevdigimle hayırlı bir şekilde evlenmek için dua istiyorum lütfen dualarınızı eksik etmeyin:KK16::KK16::KK16:

Bende okudum canım,Allahım sevgilinle bir ömür beraber olmanızı mutlu bir yuva kurmanızı,mini mini bebişleriniz olmasını nasip etsin inşallah amin...:)

ne niyetin var ise hayırlısı ile kabul etsin Mevlam..

Ben sadece SURİYE ve MISIR için dua istiyorum..Tüm Müslüman Kardeşlerimiz için dua istiyorum..

Yukarıda arkadaşım ALLAH içinden geçen dileklerini isteklerini kabul etsin inşallah hayırlısı ile..

Bende hayırlı evlat sahibi olmak için dua istiyorum.:KK49:

Yukarıda arkadaşım ALLAH içinden geçen dileklerini isteklerini kabul etsin inşallah hayırlısı ile..

Bende hayırlı evlat sahibi olmak için dua istiyorum.:KK49:
tuliptice senin için okudum ve dua ettim. Rabbim hayırlı sağlıklı bir evlat versin tez zamanda inşallah ve sen de onu analı babalı büyüt inşallah...:KK34:

gülümsün bende senin gönlünden geçen için dua ettim,Allah kabul etsin..

KADESA, Allah razı olsun. :KK66:
Ben de senin için okudum ve dua ettim.
Allah'ım gönlünden geçeneni hayaırlısıyla versin diye... +1'in inşallah sağlıkla doğsun diye ve ikiz oğlanlardan sonra karnındaki kız olsun diye :))) sağlıkla tabii... :KK66:

KADESA, Allah razı olsun. :KK66:
Ben de senin için okudum ve dua ettim.
Allah'ım gönlünden geçeneni hayaırlısıyla versin diye... +1'in inşallah sağlıkla doğsun diye ve ikiz oğlanlardan sonra karnındaki kız olsun diye :))) sağlıkla tabii... :KK66:

gülümsün canım ben de senin için okudum. Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah

gülümsün canım ben de senin için okudum. Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah
Soslu Sarma , canım arkadaşım; ben de senin için okudum ve dua ettim. Rabbim hayırlısıyla bir iş bulmanı nasip etsin. KPSS 'den iyi bir puan alıp gönlüne göre bir yere atanmanı nasip etsin diye... Hakkında hayırlısı olsun diye... :KK34:

Soslu Sarma , canım arkadaşım; ben de senin için okudum ve dua ettim. Rabbim hayırlısıyla bir iş bulmanı nasip etsin. KPSS 'den iyi bir puan alıp gönlüne göre bir yere atanmanı nasip etsin diye... Hakkında hayırlısı olsun diye... :KK34:

sana okudum canım

sana okudum canım

Bende sana okudum canım ALLAH dularını kabul etsin inşalllah..

Ben her gün bu şekilde dua istiyecem arkadaşlarım sizden, benden sonra gelen arkadaşım hayırlı sağlıklı bir evlat için dua istiyorum senden..
Okuyan herkesten ALLAH razı olsun..

Bende sana okudum canım ALLAH dularını kabul etsin inşalllah..

Ben her gün bu şekilde dua istiyecem arkadaşlarım sizden, benden sonra gelen arkadaşım hayırlı sağlıklı bir evlat için dua istiyorum senden..
Okuyan herkesten ALLAH razı olsun..
Tuliptice, okudum ve dua ettim. Rabbim hayırlı sağlıklı bebişler versin sana tez zamanda inşallah. :KK66:

X