Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Estağfurullah canım, insanlık hali olabilir. ;-) Özür dilemen için yazmadım. ;-)

Ben de şimdi senin için ve DEBUSİ için okudum. Dua ettim. Rabbim gönüllerinizin muradını versin hayırlısıyla... :KK51:

canım benim
nasıl da korurmuş beni
Allah senden razı olsun canım benim
ben de sana okudum
çok çok dua ettim taaaa içimden :)

Fırsatı, vakti olanlardan ben de yarın ki doktor randevumdan olumlu,hayırlı, güzel sonuçlar almak için dua ve Fatiha istiyorum.
Şimdiden Allah razı olsun.

Fırsatı, vakti olanlardan ben de yarın ki doktor randevumdan olumlu,hayırlı, güzel sonuçlar almak için dua ve Fatiha istiyorum.
Şimdiden Allah razı olsun.

çok geçmiş olsun canım
senin için 1 fatiha , 1 tefriciyye 1 de şifa duası okudum
Hayırlı haberler alırsın inşallah

melidia ve buzdevri için okudum..
BUzdevri Allah şifa versin en kısa zamanda..
melidia'cım Allah gönlünün muradını versin..

rubenis, gülümsün, aybirgen
günaydın kızlar
hepiniz için ayrı ayrı 3 ihlas 1 fatiha okudum
Allah sizi dileklerinize kavuştursun

rubenis, gülümsün, aybirgen
günaydın kızlar
hepiniz için ayrı ayrı 3 ihlas 1 fatiha okudum
Allah sizi dileklerinize kavuştursun
yine yeni yeniden!
açtım sayfayı melidia'ma denk geldim. :)
bir ihlas bir fatiha okudum. Peygamber efendimizin ruhuna hediye ettim. Perygamber efendimiz hürmetine dilerim Rabbimden; melidia nickli kulunun gönlünün muradını ver onu feraha kavuştur Rabbim! Amiiiiiiiiiiiiiinnn!:KK16:

çok geçmiş olsun canım
senin için 1 fatiha , 1 tefriciyye 1 de şifa duası okudum
Hayırlı haberler alırsın inşallah

melidia ve buzdevri için okudum..
BUzdevri Allah şifa versin en kısa zamanda..
melidia'cım Allah gönlünün muradını versin..

Allah razı olsun.
Ben de Sizlerin her anlamda feraha ermeleri için
3'er Fatiha, 3'er İhlas ve 1'er Ayet-el Kürsi okudum.
Hayırlı haberler aldım.
Daim olsun inşallah herkes için.​

yine yeni yeniden!
açtım sayfayı melidia'ma denk geldim. :)
bir ihlas bir fatiha okudum. Peygamber efendimizin ruhuna hediye ettim. Perygamber efendimiz hürmetine dilerim Rabbimden; melidia nickli kulunun gönlünün muradını ver onu feraha kavuştur Rabbim! Amiiiiiiiiiiiiiinnn!:KK16:

amin melek huylu arkadaşım benim
inşallah Allah bana senin gibi iyi huylu bi kız evlat nasip eder :)
sana da hayırlı bi yuva , hayırlı evlatlar nasip olsun canım benim
ben de sana okudum

hanımlar merhaba. rica etsem benim için de dua eder misiniz. evlenicem ama aksilikler çıkıyo. işlerin yoluna girmesi için. bende sizler için ederim. inşallah hepimizin duaları kabul olur:KK16:

Allah razı olsun.
Ben de Sizlerin her anlamda feraha ermeleri için
3'er Fatiha, 3'er İhlas ve 1'er Ayet-el Kürsi okudum.
Hayırlı haberler aldım.
Daim olsun inşallah herkes için.​

şükürler olsun canım
çok sevindim
Allah sağlığını huzurunu daim etsin
ben de senin için okudum dua ettim

hanımlar merhaba. rica etsem benim için de dua eder misiniz. evlenicem ama aksilikler çıkıyo. işlerin yoluna girmesi için. bende sizler için ederim. inşallah hepimizin duaları kabul olur:KK16:

senin için dua ettim canım
Allah hayırlısıyla yuvanı kurmanı nasip etsin inşallah

senin için dua ettim canım
Allah hayırlısıyla yuvanı kurmanı nasip etsin inşallah

çok sağol allah razı olsun rabbim kabul eder inşallah. inşallah sizlerin de her işiniz hayırla olsun. rabbim gönlünüze göre versin

amin canım
bu topicte herkes bi önceki üye için fatiha okuyo
aramıza hoşgeldin :)

Renitsa ve Melidia, birer ihlas birer fatiha okudum. Dua ettim sizlere... Rabbim tez zamanda gönüllerinize göre hayırlı yuvalar kurmanızı nasip eylesin inşallah. amin. ;-)

amin canım
bu topicte herkes bi önceki üye için fatiha okuyo
aramıza hoşgeldin :)

Renitsa ve Melidia, birer ihlas birer fatiha okudum. Dua ettim sizlere... Rabbim tez zamanda gönüllerinize göre hayırlı yuvalar kurmanızı nasip eylesin inşallah. amin. ;-)

çok sağolun allah razı olsun. çok beğendim topiğinizi. rabbim müslümanın müslüman kardeşi için ettiği duayı kabul edermiş ya. inşallah hepimizin duaları kabul olu. bende fırsat buldukça aranıza uğrarım. bende sizler için ayetel kürsi ve fatiha okudum:KK16:

çok sağolun allah razı olsun. çok beğendim topiğinizi. rabbim müslümanın müslüman kardeşi için ettiği duayı kabul edermiş ya. inşallah hepimizin duaları kabul olu. bende fırsat buldukça aranıza uğrarım. bende sizler için ayetel kürsi ve fatiha okudum:KK16:

Allah razı olsun canım benim
ben de senin ve gülümsün kardeşim için birir fatiha ve ayetel kürsi okudum

renitsa,buzdevri,gulumsunn,melidia,siyahkuğu,piyonist hepinize 1fatiha 1 ihlas okudum...rabbim gönlünüzdeki dilekleri kabul etsin...
Rabbim hastalara şifa ,dertlilere deva,borçlulara ödemeyi nasip etsin..:KK66:

renitsa,buzdevri,gulumsunn,melidia,siyahkuğu,piyonist hepinize 1fatiha 1 ihlas okudum...rabbim gönlünüzdeki dilekleri kabul etsin...
Rabbim hastalara şifa ,dertlilere deva,borçlulara ödemeyi nasip etsin..:KK66:

amin canım benim
ben de sana okudum
Allah güzel günler göstersin

X