Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Üstteki üyenin ve yazan tüm üyelerimizin duaları için fatiha okuyorum
Benim de erkek arkadaşımın itfaiye atamaları için başvurusu var. Kabul edilirse sözlü ve uygulamalı mülakatları olacak. Başarılı olup atanması için dua eder misiniz? Atanırsa hayırlısıyla yuva kuracağız inşallah

5 Fatiha ve 1 ayetel kürsi okudum.İnsallah Rabbim sizin için okudugum bu duaları kabul eder ve muradınıza erersiniz

benim için dua edicek kişi ismim Özlem.Rabbimden özlem kulu için af ve mağfiret dilermisiniz.Rabbim yaptıklarımı affetsin ve Yapmadıklarımı yapmaktan korusun.Evladıma güzel ve hayırlı gelecekler nasip etsin.içerisinde bulundugum sıkıntıdan beni kurtararak gönlüme inşirah ferahlığı vererek bana fethi müjdelesin amin inşallah Rabbim ülkemizi bu virüs belasından hayırlısıyla kurtarsın insallah.vatan topraklarımızdan ezan sesini ve bayrağımızın dalgalanmasını daim etsin inşallah

Sevgili Ozlem bu guzel dileklerin icin 3 Ihlas, 1 Fatiha ve 1 Ayetel Kursi okudum..

Allah’im dua ettiren de sensin, duamizi kabul eden de sensin, bizler icin en iyisini, en guzelini sen bilirsin

3ihlas 1 Fatiha 1Ayetel Kürsi okudum Rabbim gönlümüzün muradını versin inşallah
5 Fatiha 3 Ayetel kürsi okudum.Rabbim ne dileğiniz varsa gercekleştirir insallah.

benim için dua edicek kişi ismim Özlem.Rabbimden özlem kulu için af ve mağfiret dilermisiniz.Rabbim yaptıklarımı affetsin ve Yapmadıklarımı yapmaktan korusun.Özlem kulunun Evladına güzel ve hayırlı gelecekler nasip etsin.ÖZLEm kulunu rabbim içerisinde bulunduğu sıkıntıdan kurtararak gönlüme inşirah ferahlığı vererek bana fethi müjdelesin amin inşallah Rabbim ülkemizi bu virüs belasından hayırlısıyla kurtarsın insallah.vatan topraklarımızdan ezan sesini ve bayrağımızın dalgalanmasını daim etsin inşallah.Benim için dua eden müslüman kardeşim dilerim Rabbimde senin niyetini kabul eyler

Sizin için okudum Allah kabul etsin

Sizin için okudum rabbim gönlünüzden geçenleri hayırla kabul etsin inşallah.

İsmim özlem duam gönlümdeki kişiyle aramızdaki engellerin kalkması afiyetle yuvamızı kurmak inşallah
Dua ettim canın
Çok büyük bir sıkıntıdayım, çıkmazdayım. Haftaya bu sıkıntı benim istediğim şekilde çözülmüş olsun kimin duası kabul olur belli olmaz içten dileklerinizi bekliyorum

Sizin için okudum rabbim her ne sıkıntınız varsa tez zamanda kaldırsın inşallah

Benim de yarın bir görüşmem olucak ismim özlem gönlümdeki kişiyle rabbim afiyetle yollarımızı açsın aradaki engelleri kaldırsın yuvamızı kolaylıkla kurmamızı nasip eylesin inşallah Kimin duası kabul olunur bilinmez

Sizin icin fatiha okudum, Allah dileklerini kabul etsin, insallah gorustugun kisiyle olumlu sonuc alirsin,
Bende cocuk istiyorum, banada dua etin cocuk sahibi olayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…