Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Allah gonlunuzdeki muradi versin,tez zamanda sagliginiza kavusun insallah. Size hayirli bir evlat diliyorum sizin icin en dogru zamanda

3 ihlas 1 fatiha,1 ayetel kursi okudum. Allah kabul etsin insallah
Bende sızın için 3 ihlas 1 fatiha,1 ayetel kursi okudum. Allah kabul etsin insallah,,,

Benım duamada amin dermisiniz gönlümdeki dualarımın kabul olmasını dılıyorum🤲

Merhaba ben de sizin icin 3 ihlas,1 Fatiha,1Ayetel Kursi okudum. Allah gonlunuzdeki muradi versin dualariniz kabul olsun insallah 🤗

Sizin icin 7 fatiha okudum. Rabbim ne dileginiz varsa kabul oldu sevinci yasatsin, ne kadar kilitli kapiniz varsa hepsini acsin niyeti ile okudum. Allah kabul etsin 🤲

Sizin icin 7 fatiha okudum. Rabbim ne dileginiz varsa kabul oldu sevinci yasatsin, ne kadar kilitli kapiniz varsa hepsini acsin niyeti ile okudum. Allah kabul etsin 🤲
Cancagizim,seni gorunce kosa kosa geldim. Senin icin 7 fatiha 7 ayetel kursi okudum. Allah muradini versin gonlundeki duan kabul olsun.

7 Fatiha 7 ayetel kursi okudum duanız kabul olsun inşallah :KK36:
Duam yuvamızın huzurlu olması çocuklarımın sağlıkla büyümesi
4 fatiha 4 ayetel kürsi okudum sizin için .inşallah rabbim dualarımı kabul ederek ,dualarınızın kabul olmasını sağlar.

Benim niyetim ;başımda şuanda olan büyük bi sıkıntı var .Rabbimin izniyle inşallah hayırlı bir sonucla ,hayırlı bir sekilde feraha kavuşmak ismim Özlem

4 fatiha 4 ayetel kürsi okudum sizin için .inşallah rabbim dualarımı kabul ederek ,dualarınızın kabul olmasını sağlar.

Benim niyetim ;başımda şuanda olan büyük bi sıkıntı var .Rabbimin izniyle inşallah hayırlı bir sonucla ,hayırlı bir sekilde feraha kavuşmak ismim Özlem
3 ihlas 1 fatiha okudum Allah kabul etsin insallah 🤲 benimde duam gönlümdeki dualarimin kabul olmasi🤲

X