Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sizin için okudum rabbim tez zamanda yuvanızı çocuk müjdesiyle taçlandırsın inşallah 🕊
Sizin için 7 Fatiha okudum.Rabbim gönlünüzdeki duanıza oldu sevinci yaşatsın.

Benim duam içimdeki sıkıntıdan geçmişte yaşadıklarımın acısından kurtulup geleceğe umuyla bakacağım güzel mucizeler yaşamak..Artık geçmişin etkilerinden ve düşuncelerden kurtulmak istiyorum.Allahım yardım etsin.

namaste21 , sizin için okudum, Rabbim duanızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.

Sağlıklı olmayı diliyorum..

Sizin ıcın 3 Ihlas 1 fatiha okudum Allah kabul etsin insallah Benım duamada amin dermısınız gönlümdeki dualarımın kabul olmasını ıstıyorum

sizin için okudum rabbim gönlünüzün muradını versin inşallah 🕊

İsmim özlem ; rabbim hakkımda hayr olanı gönlüme razı eyle, gönlümdekini de hakkımda hayr eyle afiyetle inşallah

sizin için okudum rabbim gönlünüzün muradını versin inşallah 🕊

İsmim özlem ; rabbim hakkımda hayr olanı gönlüme razı eyle, gönlümdekini de hakkımda hayr eyle afiyetle inşallah
3 ihlas 1 fatiha okudum Allah kabul etsin insallah dualarinizi, benim duamada amin dermisiniz bekledigim bi kagit isi var hayirlisiyla onay gelmesi icin

3 ihlas 1 fatiha okudum Allah kabul etsin insallah dualarinizi, benim duamada amin dermisiniz bekledigim bi kagit isi var hayirlisiyla onay gelmesi icin
Sizin için de 3 ihlas 1 Fatiha okudum rabbim hayırlısıyla tez vakitte duanıza şükretme sevincini yaşatsın
benim için de eder misiniz dualarımda istediğim kişiyle tanışıp hayırlısıyla evlenmek ve hayırlı sağlıklı evlatlarım olsun istiyorum

3 ihlas 1 fatiha okudum Allah kabul etsin insallah dualarinizi... rabbim tez zamands karsiniza cikarsin gönlünüzdeki gibi birini

3 İhlas 1 Fatiha okudum Rabbim karşınıza en iyi insanları çıkarsın inşallah

Bu Cuma mülakatım var o yüzden dualarınıza talibim ismim Burcu

3 İhlas 1 Fatiha okudum Rabbim karşınıza en iyi insanları çıkarsın inşallah

Bu Cuma mülakatım var o yüzden dualarınıza talibim ismim Burcu
3 ihlas 1 Fatiha okudum, inşallah mülakatında ve devamında istediğin başarıyı elde eder alnının akıyla çıkarsın canım
Allah utandırmasın
Başarılar dilerim Rabbim yardımcın olsun

Sizin için okudum Allah kabul etsin.

şuan çok sıkıntı ve darlıktayım Allah feraha çıkarsın bi duanıza talibim
Senin için de okudum canım inşallah bi an önce istediğin feraha ve huzura kavuşursun
Rabbim yar ve yardımcın olsun
Sen de bana okur musun
benim için de eder misiniz dualarımda istediğim kişiyle tanışıp hayırlısıyla evlenmek ve hayırlı sağlıklı evlatlarım olsun istiyorum

Sizin için okudum rabbim muradınızı nasip etsin

ismim özlem duam; sevdiğim kişiyle afiyetle kavuşmak rabbim kolaylaştırsın
Sizin için okudum Allah kabul etsin, sıkıntılarınızı dertlerinizi gidersin, dualarınıza çok şükür oldu sevinci yaşatsın inşallah aminnnnn

Sizin için okudum Allah kabul etsin, sıkıntılarınızı dertlerinizi gidersin, dualarınıza çok şükür oldu sevinci yaşatsın inşallah aminnnnn
Sizin için okudum Rabbim ne muradınız varsa hayırla versin..

Altından kalkılması zor borcumuz var, bana da dua eder misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…