Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Senin için okumak bana nasip oldu:KK36:İnşAllah Allah kabul eder.:dua:Allah şifa versin.

Benim için okuyacak arkadaşta hayırlısı ile atanmam için okursa çok sevinirim.
Canim Allah razi olsun cok sevindim seni gordugume.
Ben de okuyorum siradaki gelen arkadasda senin icin okur yine.

Sizin icin okudum Rabbim gonlunuzdeki dileği ne muradiniz varsa hayirlisiyla yaşamayı nasip etsin insallah

Benim için okuyan arkadasim Saglikli hayirli erkek evlat sahibi olmam için okur musun ismim Büşra :KK52:
Ben de sizin için okudum benim dileğim de işyerinde uğradıım iftiranınortaya çıkması ve depresyonu yenmem

Ben de sizin için okudum benim dileğim de işyerinde uğradıım iftiranınortaya çıkması ve depresyonu yenmem
Kul zülmeder Allah adalet eder.
Bu söze tüm zerrelerinle inan.
Rabbim geceyi sabaha cikardigi gibi seni de iftiradab arindirsin. Aminnn
Sana niyet okudum.

Kendi cekirdek ailem icin neresi hayirliysa orasi olsun seklinde dua eder misiniz?

Kul zülmeder Allah adalet eder.
Bu söze tüm zerrelerinle inan.
Rabbim geceyi sabaha cikardigi gibi seni de iftiradab arindirsin. Aminnn
Sana niyet okudum.

Kendi cekirdek ailem icin neresi hayirliysa orasi olsun seklinde dua eder misiniz?
Çok teşekkür ederim cnm ben de sana okuyorum Allah hayırlısını versin ailen için inşallah sana niyet tekrarladım cnm

Sizin için okudum..
Allahım gönlümde olanı bana hayırlı kıl, benim için hayırlı olanını gönlüme göre ver yarabbim... (evlilik)
Sizin için okudum inşallah hayırlısı olsun....

Ben eşime bir an önce kavuşup sağlıkla bebek sahibi olmak istiyorum rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah ismim gamze

Sizin için okudum inşallah hayırlısı olsun....

Ben eşime bir an önce kavuşup sağlıkla bebek sahibi olmak istiyorum rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah ismim gamze
Sizin için okudum, inşallah bir an önce eşinize kavuşursunuz ve Allah’ın izniyle sağlıkla anne olursunuz.

Benim için okuyan da yüzme kursuna başladım, çabucak ve kolay bi şekilde öğrenmem için dua edebilir mi? Biraz fazla korkuyorum da :KK48:

Sizin için okudum, inşallah bir an önce eşinize kavuşursunuz ve Allah’ın izniyle sağlıkla anne olursunuz.

Benim için okuyan da yüzme kursuna başladım, çabucak ve kolay bi şekilde öğrenmem için dua edebilir mi? Biraz fazla korkuyorum da :KK48:
Okuyorum şimdi Allah kolaylık versin

X