Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sizin için okudum rabbim şafii ismiyle şifa versin inşallah..

Hayırlı bir evlilik için dua istiyorum ben de ismim özlem :)
Sizin için okudum, inşallah evleneceğiniz kişi gönlünüze göre olur ve çok mutlu olursunuz.

Benim de sınavlarım için dua eder misiniz?

Okudum
Allah kabul etsin
Benim için okuyan arkadaşım tayinimin çıkması için dua eder misin

Sizin için okudum. Bu mübarek gecede Allah’ım inşallah dualarımızı kabul eder. En kısa zamanda tayininiz çıkar inşallah.

Benim için okuyan sınavlarımdan geçmem için okuyabilir mi?

Purring senin için fatiha okudum, inşallah sınavlarından başarıyla geçersin, çok başarılı ve mutlu olursun inşallah, aminnn :)

Alttaki arkadaş benim gönlümün ferahlaması ve huzura kavuşmam için okur musun?

Sizin için okudum Rabbim niyetinizi kabul etsin inşallah
Benim için okuyan arkadaşım hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olabilmem için okurmusun adım Fatma
Fatma hanım sizin için okudum inşallah Allah kabul eder

Alttaki arkadaşım haftaya girecegim mulakatimin iyi geçip atanmam için okur musun .

Fatma hanım sizin için okudum inşallah Allah kabul eder

Alttaki arkadaşım haftaya girecegim mulakatimin iyi geçip atanmam için okur musun .
Sizin için okudum, inşallah mülakatınız beklediğinizden de çok daha iyi geçer ve atanırsınız.

Benim için okuyan da Ocak’ta okuldan sorunsuz bi şekilde mezun olmam için dua edebilir mi?

Sizin için okudum, inşallah mülakatınız beklediğinizden de çok daha iyi geçer ve atanırsınız.

Benim için okuyan da Ocak’ta okuldan sorunsuz bi şekilde mezun olmam için dua edebilir mi?
Sizin için okudum Allah kabul etsin insallah

Benim icin okuyan arkadasim hayirli saglikli salih evlat sahibi olmam icin okur musun ismim Busra

Sizin için okudum Allah kabul etsin insallah

Benim icin okuyan arkadasim hayirli saglikli salih evlat sahibi olmam icin okur musun ismim Busra

Sizin için okudum Allah kabul etsin.

Benim için okumak isteyen kişi; erkek arkadaşımla ilişkimizin hayırlı bir şekilde evlilikle taçlanması için okuyabilir mi?

Sizin için okudum. Ben de ablamın muradı için dua istiyorum

Sizin için okudum Rabbim kabul etsin.

Benim için okuyacak kişi; sevgilimle ilerlememize engel olan tğm sıkıntıların yok olması ve ilişkimizin hayırlısı ile evlilikle taçlanması için okuyabilir mi?

Sizin için okudum Rabbim kabul etsin.

Benim için okuyacak kişi; sevgilimle ilerlememize engel olan tğm sıkıntıların yok olması ve ilişkimizin hayırlısı ile evlilikle taçlanması için okuyabilir mi?

Yaa senin için okumak bana nasip oldu
Konuştuğumuz her konu için, istediğin her şey için sana dua ettim kuzum, Allah kabul etsin inşallah.

Benim için okuyan okulu bitirebilmem için bir de kalbimdeki kişinin artık kalbimden çıkması için dua edebilir mi? :)

Sizin için okudum
Tayinimin çıkması için dua eder misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…