Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum allah kabul etsin. Benim icin okuycak arkadaşım duam annemle babamin tekrar barismasi babamin gönlünün yumusayip annemi tekrar sevmesi inşallah :KK37:
Senin icin okudum rabbim en hayirli sekilde barismalarini nasip edip tekrar güzel bir aile olmanizi nasip etsin.
Alttaki arkadasim gönlümdeki duam icin bana dua edebilirmisin?

Senin icin okudum rabbim en hayirli sekilde barismalarini nasip edip tekrar güzel bir aile olmanizi nasip etsin.
Alttaki arkadasim gönlümdeki duam icin bana dua edebilirmisin?
Okudum canim allah kabul etsin alttaki arkadasim annemin kalbindeki duasinin kabul olması için okurmusun

Okudum allah duasını kabul etsin annenizin

Benimde bu yıl okulumda başarılı ve mutlu olmam güzel ve pozitif bir yıl geçirmem için okur musunuz?

Sizin icin okudum. Allah kabul etsin

Benim icin okuyacak arkadasim sıkıntıların gecmesi ferahlamamiz icin okuyabilir mi :)

Allah sizin benim annem dahil butun annelerin duasini kabul etsin. benim icin dua eden arkadsdan bu koruc kabus sikintili gunlerimin bitmesi icin dua ederse sevinirim
sizin için okudum Rabbim sıkıntılarınızı açsın inşallah

Sizin için dua ettim inşallah dualariniz gerceklesir
Sizin için okudum. Rabbim gönlünüzden geçen duanizi kabul etsin inşallah.
Benim için okuyacak üye arkadaşımda hamile olmak çok istiyorum bu niyetle bana okuyabilir mi şimdiden ağzına ve yüreğine sağlık. Allah kabul etsin inşallah

Sizin için okudum. Rabbim gönlünüzden geçen duanizi kabul etsin inşallah.
Benim için okuyacak üye arkadaşımda hamile olmak çok istiyorum bu niyetle bana okuyabilir mi şimdiden ağzına ve yüreğine sağlık. Allah kabul etsin inşallah

üç ihlâs bir fatiha okudum Rabbim hem dünyada hem ahirette gurur duyacak evlatlar versin, benim duam da aynı hem bana hem kardeşime akıl sağlığı ruh sağlığı beden sağlığı yerinde hayırlı huzur bulacak evlatlar olması şimdiden bana dua edenin bütün duaları kabul olsun Âmin

üç ihlâs bir fatiha okudum Rabbim hem dünyada hem ahirette gurur duyacak evlatlar versin, benim duam da aynı hem bana hem kardeşime akıl sağlığı ruh sağlığı beden sağlığı yerinde hayırlı huzur bulacak evlatlar olması şimdiden bana dua edenin bütün duaları kabul olsun Âmin
Amin. İsallah butun dualariniz kabul olur. benim icin okuyan arkadas da kara bulutlarin yok olmasi icin dua ederse sevinirim.

Amin. İsallah butun dualariniz kabul olur. benim icin okuyan arkadas da kara bulutlarin yok olmasi icin dua ederse sevinirim.

Sizin icin okudum. Allah kabul etsin.

Benim icin okuyacak arkadas yasanacak olaylarin en hayirlisi ile olmasi icin okuyabilir mi?

Sizin icin okudum. Allah kabul etsin.

Benim icin okuyacak arkadas yasanacak olaylarin en hayirlisi ile olmasi icin okuyabilir mi?
Sizin icin okudum.Allah hayirli seyler karsiniza çıkarsın.
Benim icin okuyacak arkadas bebegim olmasi icin okursa sevinirim

X