Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Senin icin okudum canim. ALLAHim yar ve yardimcin olsun. Hakkinda hayirlisi ne ise o olsun. Cumlemizin gonlune gore versin Allahim insaallah

Sizin için okudum. Allah'ım gönlünüzden geçen dillendirdiğiniz, dillendirmediğiniz her ne muradınız varsa hakkınızda hayırlı eylesin, dualarınızı Hz. Muhammed'in yüzü suyu hürmetine gerçekleştirip yaşamayı nasip eylesin inşallah. Amin.

Benim olmasını çok istediğim, ağır ağır ama çok şükür ilerleyen bir işim var bu hafta yine görüşeceğiz. Görüşmemin olumlu geçmesini, en kısa sürede, maddi ve manevi olarak gönlümden geçen koşullarda kabul edilmeyi, hayırla olumlu sonuçlanmasını istiyorum Allah'ımdan. Allah razı olsun okuyacak arkadaştan.

okudum canım Rabbim inşallah gönlünden geçen koşullarda kabul edilmeyi nasib eder, temiz niyetine göre verir inşallah.
benim duam birine iyi niyetle yüklü bir miktar borç verdim ama şu an art niyetle oyalanıyorum dört aydır temiz niyetimin kullanıldığını hissediyorum her konuda Rabbimin izniyle alacağımı almak için okur musunuz Rabbim tüm sıkıntılarımızı açsın feraha eriştirsin

Senin için okudum canım. Allahım sağlıkla bir bebek kucağıma almayı nasip etsin en kısa zamanda.

hayırlı gunler herkese..RABBIM herkesın muradını hayırlıysa nasıp etsın ınsallah...bır usttekı arkadasın muradı neyse o da ALLAHIN ıznıyle gerceklesssın ınsallah... 1 FATIHA ALDIM

hayırlı gunler herkese..RABBIM herkesın muradını hayırlıysa nasıp etsın ınsallah...bır usttekı arkadasın muradı neyse o da ALLAHIN ıznıyle gerceklesssın ınsallah... 1 FATIHA ALDIM
Allah herkesin gönlünden geçeni hayırlısıyla nasip etsin gönlünden geçenleri de hayırlı eylesin, üstteki arkadaş senin dileğin gönlünden geçen için bir Fatiha aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…