Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Kızlar lütfen sizden ricam eşim işini değiştirecek başka bir yere başvurdu hayırlısıyla olur inşallah. Hem saatleri düzenli hem maaşında artış olacak çok iyi olacak geleceğimiz için. Emeğinin karşılığını alamıyor bir evladımız var geleceğiz için bu ise çok ihtiyacımız var.ne olur sizden ricam bu yeni başvurduğu işi hayırlısıyla olsun dua edin ne olur kardeşlerim.
Hepinizden Allah razı olsun şimdiden
Bizim için çok önemli bu iş değişikliği hayatımızı inanın çok etkileyecek.

Allah'ım hayırlısıyla niyetlendiğiniz şeyi tamamlamayı nasip etsin canım okudum senin için. Kazancınızın artması için de 68 tane El-Hamid esması okuyorum. İnşallah Rabbim işinizin en kısa sürede hallolmasını, ferahlamayı nasip etsin hayırlı rızık kapıları açsın size.

Arkadaşlar, hepinizin Allah' ın izni ile muradlarının gerçekleşmesi için duamı okudum. Salı günü sağlığım ile ilgili yapılan tetkiklerin neticesini alıcam, içinden gelip dua etmek isteyen olursa Allah razı olsun.

Arkadaşlar, hepinizin Allah' ın izni ile muradlarının gerçekleşmesi için duamı okudum. Salı günü sağlığım ile ilgili yapılan tetkiklerin neticesini alıcam, içinden gelip dua etmek isteyen olursa Allah razı olsun.

çok tşk ederim Allah sizden razı olsun
Amin insallah yarabbim

Sizin için okudum. Rabbim inşallah sonuçlarınızın tertemiz çıkmasını, sağlığınızda hiçbir problem olmadığı haberini almanızı nasip eder.

Ben olmasını çok istediğim, haber beklediğim bir işe en kısa sürede, maddi ve manevi olarak gönlümden geçen koşullarda kabul edilmeyi, hayırla olumlu sonuçlanmasını istiyorum Allah'ımdan.

Sizin için okudum.Rabbim dualarımız kabul etsin.

Sizin için okudum.Rabbim şifalar versin.

Sizin için ookudum bende.
okudum arkadaşım allah gönlündekini versin

bende eşimden 2 aydır ayrı yaşıyorum annemlerde eşim boşanmak isityor ben ise tekrara barışmak 2 senedir bu şekildeyiz 2 aydırda annemlerde kalıyorum 4 yaşında oğlum var 2 aydır her hafta çocuğu görmeye geliyor boşanma davası açmadı çocuğu gezdirmeye tek göndermiyorum bende onlarla gidiyorum benden gerçekten boşanmak istiyorsan dava açarsın o zaman tek gezdirmeye götürsün dedim oda iki kuruşu bi araya getirsek açıcaz dedi

Senin icin okudum canim. ALLAHim yar ve yardimcin olsun. Hakkinda hayirlisi ne ise o olsun. Cumlemizin gonlune gore versin Allahim insaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…