Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Cok tesekkur ederim insallah Rabbim kabul eder.
Ben hamileyim ve bebek yazdiginizi gorunce dayanamadim dua ettim Rabbim en kisa zamanda size de nasip etsin saglikli uzun omurlu hayirli bir evlat.
Allah razı olsun, allah kabul etsin inşaallah kolay bi doğum yapar sağlıcakla kucağınıza alırsınız bebişinizi.

Ne olur benim bebegimin sağlıklı doğması için de dua edin doktorlar bebegimin hidrosefali diyorlar inşallah doğana kadar geçer de sağlıklı dogar

Ne olur benim bebegimin sağlıklı doğması için de dua edin doktorlar bebegimin hidrosefali diyorlar inşallah doğana kadar geçer de sağlıklı dogar
Allahım, güzel allahım yanınızda olsun, şafi isminin hürmetiyle bebeğiniz sağlıcakla doğsun, rabbim kimseyi evladıyla sınamasın. Allahım kimseye çaresiz dert vermesin.
Dua ettim sizin için.

Sizin için 500 Fetih süresinin ilk ayetini ve 500 İhlas Süresi okudum. İNŞAALLAH bir mücize olur ALLAH evladınızı size bağışlar ve sağlıkla HAYIRLISIYLA evladınızı kucağınıza alırsınız

Canım benim bebeğin için Ya Şafi ve İnşirah okudum...
Rabbim kabul etsin...
Yaradan'ım dermansiz dert, kolaylıklar vermeden zorluklar vermez...
İnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini...

Arkadaşlar bacağı diz altından kesilecek annem için dua eder misiniz .Çok ihtiyacımız var hem şeker hastası hem yaşı var çünkü .

Arkadaşlar bacağı diz altından kesilecek annem için dua eder misiniz .Çok ihtiyacımız var hem şeker hastası hem yaşı var çünkü .

Rabbim annene sağlık versin.
Bu zor süreçte yardımcınız olsunn.
7 tane Inşirah okudumm.
Rabbim kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…