Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Allah gönlünde olanı hakkında Hayır eylesin kardeşim...Allah tez zamanda yüreğini ferahlığa çıkarsın

3 Fatiha 1 Ayetel Kürsi okudum.. Rabbim dularına kabul etsin..

3 Fatiha 1 Ayetel Kürsi okudum.. Rabbim dularına kabul etsin..

Benim ve ailemin dualarının kabulü ile ve işyerinde huzur ve kolaylık için dua edebilir misiniiz.. Allah razı olsun..

amin canım hepimize inşallah:dua::dua::dua:

3 Fatiha bir de Ayetel kürsi okudum arkadaşlar. Rabbim razı olsun size de çok teşekkür ederim. Dualarımız kabul olsun inşallah.

rudecute, hayırlısıyla beklediğiniz telefon gelir ve mutlu olursunuz dilerim.. Okudum sizin için...

Hayırlısıyla huzurlu olacağım ve artık mesleğim olacak, son olacak işi bulmak istiyorum...

1 Fatiha 3 İhlas 3 Ayete'l Kürsi okudum Rabbim gönlünüzdeki duaları kabul eylesin.niniz gerçek olsuBen de birinden telefon bekliyorum onun için dua istiyorum kızlar :)

1 fatiha 1ayetel kursi okudum duaların ve beklentileriniz gerçek olsun

rudecute, hayırlısıyla beklediğiniz telefon gelir ve mutlu olursunuz dilerim.. Okudum sizin için...

Hayırlısıyla huzurlu olacağım ve artık mesleğim olacak, son olacak işi bulmak istiyorum...

1fatiha 1 ayetel kursi ve 1 ihlas okudum inşallah hayırlı bi işin olur

Senin ve bebegin icin okudum.

Rabbim gonlumdeki uzuntumu unutturacak mutluluklar versin bana

Senin için 1 Fatiha 3 İhlas 3 Ayete'l Kürsi 7 Felak 7 Nas okudum. Rabbim inşallah feraha çıkartır seni.

Benim duam da mutsuz eden her şeyden kurtulup, mutlu huzurlu bir yaşama kavuşmak. Çok ihtiyacım var mutluluğa kızlar nolur dualarınızı esirgemeyin.

Senin için 1 Fatiha 3 İhlas 3 Ayete'l Kürsi 7 Felak 7 Nas okudum. Rabbim inşallah feraha çıkartır seni.

Benim duam da mutsuz eden her şeyden kurtulup, mutlu huzurlu bir yaşama kavuşmak. Çok ihtiyacım var mutluluğa kızlar nolur dualarınızı esirgemeyin.
bak sabahın beşi sana dua ediyorum arkadaşım inşallah Allah senin gönlünü huzura mutluluğa çıkarsın tez zamanda...Allah un izini ile dualarımız kabul olur...

Ben de sizin için okudum, rabbim gönlünüzdekini hayırlara çevirip size nasip etsin inşaallah.

Sağlıklı sıhhatli br bebecik istiyorum ben, oğlumun yerine. Rabbim kardeşiyle güldürsün yüzümü.
Cok tesekkur ederim insallah Rabbim kabul eder.
Ben hamileyim ve bebek yazdiginizi gorunce dayanamadim dua ettim Rabbim en kisa zamanda size de nasip etsin saglikli uzun omurlu hayirli bir evlat.

X