Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Allah razi olsun, cok tesekkur ederim.

Sizin icin 7 fatiha, 1 ayetel kursi okudum. Rabbim saglikli, berektli upuzun omurler nasip etsin sevdiklerinizle, Allah dualarinizi kabul edip gonlunuzden gecenleri hayirlisiyla nasip wtsin

Çok teşekkür ederim güzel duaların için, ALLAH binlerce kez razı olsun. Senin için 7 Fatiha, 7 İhlas, 7 Ayetel Kursi ve 21 Hz.Yunus duası okudum, ALLAH o güzel gönlüne göre versin İNŞAALLAH

kızlar banada bebek için dua edin ne olur.

rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

Senin için 1 Fetih Süresi, 7 Salavat-ı Fatih ve Salati Tefriciye okudum. ALLAH en kısa zamanda sana HAYIRLISIYLA sağlıklı ve HAYIRLI evlatlar nasip etsin İNŞAALLAH

3 Fatiha 3 ayetelkursi 55 ya mucib okudum Rabbim bu mübarek ayda anneliği tattırsın Amin.

Benimde kabul olmasını dilediğim Bi duam var. Rabbim tez vakitte duamı yasatsın insallah amin

Canım senin için de 1 Fetih Süresi, 7 Salavat-ı Fatih ve 7 Salati Tefriciye okudum. ALLAH gönlünden geçenleri sana HAYIRLISIYLA nasip etsin İNŞAALLAH

Allah razi olsun arkadasim, ben sana tesekkur ederim asil.

Senin icin 1 nas,1 felak, 3 fatiha ve 1 ayetel kürsi okudum, Rabbim gönlüne göre, gönlündekini versin ins

Allah razi olsun arkadasim, ben sana tesekkur ederim asil.

Senin icin 1 nas,1 felak, 3 fatiha ve 1 ayetel kürsi okudum, Rabbim gönlüne göre, gönlündekini versin ins
Senin için 3 Fetih Süresi okudum. ALLAH dualarını kabul buyursun ve HAYIRLISIYLA kısa zaman da sana nasip etsin İNŞAALLAH AMİN

Sizin için 3 Fetih Süresi okudum. ALLAH en kısa zaman da HAYIRLISIYLA size HAYIRLI evlatlar nasip etsin İNŞAALLAH
Allahim razi olsunn bukadar sevinemezdim herhalde Allah gönlündeki duani kabul etsin insaallah kardesim cok mutlu ettin beni Allahta senin yüzünü güldürsün ınsaaallahh Allahim kabul etsin

Allahim razi olsunn bukadar sevinemezdim herhalde Allah gönlündeki duani kabul etsin insaallah kardesim cok mutlu ettin beni Allahta senin yüzünü güldürsün ınsaaallahh Allahim kabul etsin

3 ihlas 1 fatiha okudum. Rabbim kabul etsin.

Hayırlı kapıların açılması için dua istiyorum ben de.

3 ihlas 1 fatiha okudum. Rabbim kabul etsin.

Hayırlı kapıların açılması için dua istiyorum ben de.
Allah kabul etsin canmm Allahim razi olsunn okadar mutlu oldum ki su mubarek günde Rabbimde sizlerin yüzünü güldürsün insaallah..
3 ihlas 3 Fatiha 3 Tefriciye okudum Rabbim kabul etsin hayirli kapilarin tez vakitte açılsın insaallah canm namazlarimin arkasindanda edicem insallah gonlundeki hayirli dualarin kabul olsun.. Hayirli Bayramlar

Senin için 100 İhlas Süresi okudum. ALLAH kabul etsin İNŞAALLAH ve sana HAYIRLI evlatlar nasip etsin. Hayırlı Bayramlar

Senin için 100 İhlas Süresi okudum. ALLAH kabul etsin İNŞAALLAH ve sana HAYIRLI evlatlar nasip etsin. Hayırlı Bayramlar
ALLAHIM INSAALLAH seni cennetiyle mükafatlandirsin kardesim sevdiklerinle. ALLAHIM ebeden razi olsun gönlündeki duani Rabbim tez vakitte nasip etsin şu mubarek gün beni yine cok mutlu ettin Allahimda seni tez vakitte mutlu etsin.. böyle dualar duyunca olacagina daha cok inaniyorum Rabbim diger bayram evladimla girmeyi nasip etsin insaallah bu sefer olur..

AMİN Ecmain. Çok teşekkür ederim güzel duaların için. Ben aslında niyetlenmişdim her hangi bir kimse için ihlas okuyacağım diye. Demin senin için 100 İhlas Süresi okudum, başlamışken seni niyetlenip
devam edeyim. Şimdi yine senin için 100 İhlas Süresi okudum. Bugün gün boyunca niyetlenip senin için İhlas Süresi okuyacacağım. İNŞAALLAH bir mücize olur bu mübarek bayram günün de duan kabul olur

Cennetul Mualla Canım niyetlendiğim 1000 İhlas Süresini senin için okudum. İNŞAALLAH duan kabul olur. Duanın kabulünde küçücük bir katkım etkim olursa ne mutlu bana

cok mutlu ettın canım benı .yunus duasına cok kıymet verırdım cuk oturmuş :) senınde ALLAH dualarını kabul etsın RAbbım karşıına cıkarsın.bende senın ıcın dua edıcem

Yüreğim darda bu aralar...

Gecenin 3 bucugunda beni buraya yazdıran güç...
İhtiyacım olan tek şey dua...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…