Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sizin için 21 Fatiha, 21 Ihlas, 21 Salavat-ı Fatih, 21 Salati Tefriciye ve 100 Hz. Yunus duası okudum.

Galiba bebek istiyorsunuz.Yazılarınızdan öyle anladım. Demin uzun zamandır bebek isteyen birinin doğum yaptığını duydum.

Darısı başınıza. İNŞAALLAH sizde en kısa zaman da HAYIRLISIYLA çocuk sahibi olursunuz, sağlıklı HAYIRLI bir evlata kavuşursunuz AMİN

Çok teşekkür ederim, çok naziksiniz inşallah bende bir gün buradan güzel umut dolu haberler veririm,

Rabbim ülkemizin başından kara bulutları kaldırsın, nice güzel günlere inşallah... üllemizin selameti için üç ihlas bir Fatiha istiyorum okuyan herkesten Allah razı olsun ...

Rabbim sizin de gönlünüzün muradını versin insallah. 21 ya fettah ya mucib 3 Fatiha 3 ayetelkursi okudum. Rabbim dualarınızı ve dualarımızı kabul etsin insallah amin

Bluedew Rabbim gonlunuzde ne dileginiz varsa kabul buyurur insallah.
Sizin icin 3 Kevser, 3 İhlas, 3 Ayetel Kursi, 3 Fatiha okudum.

Hanimlar kimin gonlunden gelirse 1 Fatiha ve 100 "Ya Allah" esmasini rica ederiyorum.
Duam: (Erdinc kizi Semra)
"Rabbim su mubarek cuma gununde sana acilan ellerimizi geri cevirme..
Allahim sinavlarimi bana kolaylastir,
kolayca sinavlarimdan gecebilmemi,
egitimime devam edip hayirlisiyla okulumdan mezun olup meslek sahibi olmami nasip eyle Ya Rabbi. Amin"

piskKo allah dualarını kabul etsin inşallah mezun olup meslek sahibi ol vatana millete hayırlı bir iş kadını ol inşallah.

hanımlar benım duamda ryaşım 41 ve rabbim gönlüme göre kızıma hayırlı bir kardeş diliyorum allahtan
bana

saffat suresi 100ayet yuzü suyu hürmetine

100 tane ' Rabbi heblin mines salihin ' ve 1 fatiha okurmusunuz.

allah herkesin dualarını kabul etsin. içindebenimkinide

F flower world Cnm senin icin 100 tane rabbi heblin mines salihin ve bir Fatiha okudum
Rabbim tez zamanda saglikli gebelik nasip etsin

Bende inşallah sağlıklı bir hamilelik geciririm inşallah

F flower world Cnm senin icin 100 tane rabbi heblin mines salihin ve bir Fatiha okudum
Rabbim tez zamanda saglikli gebelik nasip etsin

Bende inşallah sağlıklı bir hamilelik geciririm inşallah
Canım senin için 7 fatiha, 1000 ya Fettah okudum, Allah muradını yaşatsın, amin

Kpss 2016, okudum, Rabbim hayırlı dualarınızı kabul etsin, huzur versin...

İşle ilgili belirsizliğim, mutsuzluğum geçsin, kararlarımdan emin olayım, maddi manevi rahata ereyim...

Kpss 2016, okudum, Rabbim hayırlı dualarınızı kabul etsin, huzur versin...

İşle ilgili belirsizliğim, mutsuzluğum geçsin, kararlarımdan emin olayım, maddi manevi rahata ereyim...
O halde sana 500 ya kerim, 14 ya vehhab, 7 fatiha ve 3 ihlas gönderiyorum, Allah yolunu açsın gününü aydınlatsın

Amin Allah razı olsun canım benim ben de senin Duan için 1.000 ya kadir okudum, Allah kabul etsin inşallah
Senin için 1 Fetih Süresi, 21 Salavat-ı Fatih ve 21 Salati Tefriciyye okudum. ALLAH gönlünden geçenleri sana HAYIRLISIYLA nasip etsin İNŞAALLAH AMİN

Senin için 1 Fetih Süresi, 7 Salavat-ı Fatih ve 7 Salati Tefriciye okudum. ALLAH gönlüne göre versin İNŞAALLAH AMİN

Allah razi olsun, cok tesekkur ederim.

Sizin icin 7 fatiha, 1 ayetel kursi okudum. Rabbim saglikli, berektli upuzun omurler nasip etsin sevdiklerinizle, Allah dualarinizi kabul edip gonlunuzden gecenleri hayirlisiyla nasip wtsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…