Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

7 fatiha, 14 ya vehhab, 21 ya Fettah okudum senin için Allah yolundaki düğümleri çözsün inşallah
Rabbim gönlünüzün istediğini versin tez vakitte insallah amin. 21 ya fettah 21 ya Mucib 7 ayetelkursi okudum sizin için. Benim duamı da Rabbim tez vakitte yasatsın insallah amin.

Rabbim gönlünüzün istediğini versin tez vakitte insallah amin. 21 ya fettah 21 ya Mucib 7 ayetelkursi okudum sizin için. Benim duamı da Rabbim tez vakitte yasatsın insallah amin.

7 fatiha ,14 ya Vehhab ,21 ya Fettah 21 ya Mucib 1 ayetel kürsi okudum.Rabbim dileğinizi hayırlısıyla nasip etsin amin.Ben de tez vakitte sağlıklı hayırlı bir evlat istiyorum rabbimden

7 fatiha ,14 ya Vehhab ,21 ya Fettah 21 ya Mucib 1 ayetel kürsi okudum.Rabbim dileğinizi hayırlısıyla nasip etsin amin.Ben de tez vakitte sağlıklı hayırlı bir evlat istiyorum rabbimden
14 vehhab, 21 ya Fettah 7fatiha 2500 sümmes sebila yesserahu gönderiyorum üstteki arkadaşın hayırlı sağlıklı bir evlada kavuşabilmesi için

1 Fatiha
1 ihlas
1kureyş
1nas
1 ayetel kürsi
1 kevser
14 ya vehhab
66 ya Allah okudum Duan kabul olur insallah

merhaba arkadaşlar benim de gönlümün derinliklerindeki duamın hayırlısıyla tez vakitte olması için üç ihlas bir Fatiha istiyorum... okuyan herkesten Allah razı olsun... her ne muradı varsa tez elden kavuşsun....

X