Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

ALLAH razı olsun.
içimi aydınlandı resmen. rabbim çevirmez inşallah dualarımızı.

3 fatiha 3 ihlas 3 ayatel kursi okudum.
rabbim kalbinden dilinden geçen dualarını kabul etsin. hayırlı kapılar açsın sana inşallah.. tez vakitte hayırlı evlatlar kucağına almayı nasip etsin yarabbim.

Sizin icin 3 ayetel kursi,3 fatiha,3 ihlas suresi okudum.Allahim hayirli evlatlar nasip etsin size Ya Halik Ya Bari Ya Musavvir isimleriyle

3 fatiha 3 ihlas 3 ayatel kursi okudum.
rabbim kalbinden dilinden geçen dualarını kabul etsin

Bu topikte dua bekleyen heskesin dünya ahiret sıkıntı tez vakitte bertaraf olsun... Her ne hayırlı isteği varsa tez vakitte kabul olsun hayır değilse Rabbim hayra tebdil eylesin. inşallah Âmin İnşaAllah Âmin

Herkesin gönlündeki duasının gerçekleşmesi için üç ihlas, fatiha, felak, nas, ayet-el kürsi okudum... hep beraber mutlu sonlara inşallah ...

Duan icin 3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,benim duamada amin dermisiniz? Duamin hayirli bir sekilde en kisaa zamanda olmasini istiyorum, , amin

Duan icin 3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,benim duamada amin dermisiniz? Duamin hayirli bir sekilde en kisaa zamanda olmasini istiyorum, , amin

Duan icin ben de 1 fatiha 1 ihlas 1 ayetel kursi 1 nas 1 felak okudum. Allah duani kabul etsin. Allah hayirli olan her duamizi kabul etsin benim de dualarimi kabul etsin insallah

@Pinkhouselife61 rabbim duanızı hayırla tez vakitte kabul etsin insallah amin. Sizin için 3 Fatiha 3 ihlas 3 ayetel Kursi okudum Rabbim kabul etsin .
Benim duam: gönlümde olan duamı hayırla tez vakitte Rabbim bana nasip etsin inşallah Amin

1 ayetel kursi 3 fatiha 7 ihlas okudim insallah tez zamanda duan hayirla kabul olur.

insallah benim duamda hayirlisiyla gerceklesir amin

1 ayet-el kursi
1 fatiha
3 ihlas
1 inşirah
okudum. Rabbim kalbinde ne duan varsa tez vakitte hayırlısı ile kabul etsin İnşallah.

rabbim önümüzdeki maddi manevi sıkıntıları kaldır, eşimin eline işine , cebine, gönlüne bolluk bereket ver. borçlarımızın ve bütün darda kalan kullarının yardımcısı ol

1 fatiha
1 ihlas
1 felak
1 nas
1 ayetel kürsi okudum.. Allah gönlünden geçeni gerçek eylesin inşallah...

Sizin için okudum. Gönlünüzdeki niyetleriniz sizin için hayırlı olsun. allah kolaylıkla nasip etsin inş.

Benim duamda tez vakitte borçlarımı ödeyip bitirmek.. Allah razı olsun.
Birde yeni dua başlığı açtım katılmak isteyenleri beklerim.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/namaz-ile-dileklerimiz-kabul-olsun.942023/

Ülkemizin selameti en kısa zamanda huzura kavuşması için üç ihlas bir Fatiha okumanızı rica ediyorum, hepinizin kalbindeki hayırlı duaları en kısa zamanda karşılık bulsun Âmin...

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 10 Hz. Yunusun duasini okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah tez zamanda borclarini ödemeyi nasip etsin insallah Rabbim tüm borclularin yardimcisi olsun, ,, amin ,,,,,,benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdeki dualarimin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, amin

Amin..Allah razı olsun..İnşallah akşam Meryem Süresi okuyacağım senin için ...Rabbim hayırlarla bebeğini kollarına almayı nasip etsin inşallah

Olmasını istediğim bir durum var rabbimden hayırla istiyorum ancak daha fazla dua etmem gerekiyor sanırım.. Benim için de dua eder misiniz :)

Amin..Allah razı olsun..İnşallah akşam Meryem Süresi okuyacağım senin için ...Rabbim hayırlarla bebeğini kollarına almayı nasip etsin inşallah
3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 10 Hz. Yunusun duasini okudum rabbim hayirlisiyla dualarini kabul etsin insallah dualarini hayra cevirsin insallah, , amin, ,, benim duamada amin dermisiniz? Esimin Isle ilgili sorunu tez zamanda cozulsun insallah rabbim bütün muslumanlarin işlerini rast getirsin bizimde amin

Eşinizle sorunlarınızın bitmesi ve sevgi dolu huzurlu günlere kavuşmanız için, Yavrunuzu sağlıkla kucagınıza almanız için dua ettim.

Benim duamda kalbimde amin der misiniz?
Allah razı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…