Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

neredeysepolyanna kalbinden dilinden geçen dualarını rabbim ramazanın ayının hürmetine kabul etsin inşallah.
3 fatiha 3 ihlas 3 ayetelkursi, okudum.

rabbim beni bu sıkıntı günlerimden kurtarsın. bana hayırlı kapılar açsın. kalbimden geçen dilimden düşmeyen dualarımı hz.Muhammed(sav) güzel hatri için ramazan ayının hürtmeti için kabul etsin.
amin amin amin

7 fatiha 3 ihlas 1 ayetel kürsi okudum canım.. Allah kabul etsin..

Mübarek Ramazan ayının hürmetine en hayırlı en doğru kararları alayım, inançlı merhametli hayırlı bir insanla evleneyim Allah'ın izniyle inşaallah..

Can'ım senin için3 ihlas bir Fatiha okudum. inşallah güzel Dilek'lerin kabul olsun.

kalbinden dilinden geçen dualarını rabbim ramazanın ayının hürmetine kabul etsin inşallah.
hayırlı doğru bir insanla karşılaşıp mutlu mesut olmanı rabbim nasip etsin.

Can'ım senin için3 ihlas bir Fatiha okudum. inşallah güzel Dilek'lerin kabul olsun.
kalbinden dilinden geçen dualarını rabbim ramazanın ayının hürmetine kabul etsin inşallah.

DUAM:rabbim beni bu sıkıntı günlerimden kurtarsın. bana hayırlı kapılar açsın. kalbimden geçen dilimden düşmeyen dualarımı hz.Muhammed(sav) güzel hatri için ramazan ayının hürtmeti için kabul etsin.
amin amin amin

Canım Rabbim tüm dualarını Ramazanın ve Peygamber Efendimiz hürmetine kabul etsin Amin. 3 Fatiha 3 ihlas 3 Ayetel kürsi okudum Allah kabul etsin.
Duam Allah Pegamber efendimiz hürmetine ve Ramazan Ayı hürmetine Bana hayırlı sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün evlatlar nasip etsin. Tüp bebek tedavim olumlu geçsin. Allah isteyen herkese nasip etsin.Amin 3 Fatiha 3 İhlas 3 Ayetel kürsi.

rabbim dualarını kabul etsin.
sağlıklı bir bebeği kucağına almayı nasip etsin. atmış olduğun tüm adımlar inşallah olumlu gelişir.. umutların hiç tükenmez..
amin amin Amin 3 Fatiha 3 İhlas 3 Ayetel kürsi okudum.

DUAM:rabbim beni bu sıkıntı günlerimden kurtarsın. bana hayırlı kapılar açsın. kalbimden geçen dilimden düşmeyen dualarımı hz.Muhammed(sav) güzel hatri için ramazan ayının hürtmeti için kabul etsin.
amin amin amin

Kadir Gecemiz Mübarek olsun.
Canım gönlündeki duan hayırlı şekilde kabul olsun ve sıkıntıların tez vakitte son bulsun diye senin için 3 er adet inşirah,kadir,ihlas,fatiha,ayetel kursi ve amenerrasulu okudum.
bulunduğun darlıktan tez zamanda kurtulursun inş Amin.

Benim duamda; içinde kaldığım sıkıntıdan kurtulmak feraha ermek.Borçlarımı kolaylıkla ödeme gücü bulmam için dua eder misiniz?
Allah razı olsun.

Canım Rabbim dualarını kabul etsin inşallah. Kadir gecemiz mübarek olsun. 3 Fatiha 3 ihlas 3 Ayetel kürsi 3 Kevser 3 Ettehiyatü okudum Allah kabul etsin.
Duam bu mübarek günde Rabbim bana ve tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Tüm günahlarımızı Affolunsun. Allah ölmüşlerimize Rahmet etsin Amin.

ALLAH razı olsun.
3 fatiha 3 ihlas 3 ayatel kursi okudum.
rabbim seni feraha çıkarsın. hayırlı kapılar açsın. borçlarından sıkıntılarından bir önce kurulmayı nasip etsin.

rabbim tez vakitte sağlık bir bebek dünyaya getirmeyi nasip etsin.
kalbinden dilinden geçen dualarını rabbim kabul etsin.

dilimden kalbinden geçen duaları kadir gecesinin hatrı için rabbim geri çevirmesin..
kız kardeşime ve arkaşıma kpss atanmasını nasip etsin..
amin amin amin

okudum Rabbim bu mübaraek gecenin hürmetine kabul etsin inşallah
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

okudum Rabbim bu mübaraek gecenin hürmetine kabul etsin inşallah
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

rabbim kalbinden dilinden geçen dualarını kabul etsin.
sağlıklı bir şekilde bir bebek kucağınıza almayı tez vakitte nasip etsin. kadir gecesinin güzel hatrı için rabbim bugün seni geri çevirmesin.

DUAM:rabbim beni bu sıkıntı günlerimden kurtarsın. bana hayırlı kapılar açsın. kalbimden geçen dilimden düşmeyen dualarımı hz.Muhammed(sav) güzel hatri için , kadir gecesinin güzel hatrı iç, ramazan ayının hürtmeti için kabul etsin.
kız kardeşime ve arkaşıma kpss atanmasını nasip etsin..kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın. emek verenleri hityacı olanları tevekkül edenlere iyi puan alıp atanmasını nasip eyle yarabbim
amin amin amin

3 Fatiha 3 ihlas 3 İnşirah 1 ayetel kürsi sürelerini okudum.
Dua ettim Rabbim inşaallah seni sıkıntılarından kurtarıp hayırlı kapılar açar kardeşine ve arkadaşına atanmayı nasip etsin dualarını kabul etsin Amin.

Benim duamda, Rabbim hakkımda herşeyin dinim, dünyam, ahiretim için hayırlısını nasip etsin ve Rabbimin rızasını gözeterek sağlıklı, huzurlu, mutlu, başarılı, imanlı bi şekilde sevdiklerimle birlikte yaşamayı nasip etsin Amin

3 Ihlas, 3 Kevser, 3 Ayetel Kursi, 3 Fatiha okudum sizin icin.. Rabbim kabul buyurur insallah.

Canlar beni bekleyen cok onemli sinavlarim var..
Calisiyorum ama Rabbim sinavlarimi kolaylastirmasi icin tek seferde kolayca basariyla gecebilmem icin niyetlenip dua edermisiniz..

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 10 Hz. Yunusun duasini okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah Rabbim sinavinin basariyla gecmesi icin yardim etsin,, amin,,, benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdeki dualarimin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, ,amin

canım 3 ihlas 1 fatiha 1 salevat-ı fatih okudum Rabbim gönlünden geçenleri hayırlısıyla nasib etsin.
Benim için de gönlümden geçen duaların kabul olması için ve hayırlı kısmet için okur musunz

canım 3 ihlas 1 fatiha 1 salevat-ı fatih okudum Rabbim gönlünden geçenleri hayırlısıyla nasib etsin.
Benim için de gönlümden geçen duaların kabul olması için ve hayırlı kısmet için okur musunz

rabbim kalbinden dilinden geçen dualarını kabul etsin.
...
DUAM:rabbim beni bu sıkıntı günlerimden kurtarsın. bana hayırlı kapılar açsın. kalbimden geçen dilimden düşmeyen dualarımı hz.Muhammed(sav) güzel hatri için kabul etsin.

Y yesil_zeytin_ Rabbim seni dünya ahiret saadetine kavuştursun, maddi manevi sıkıntılarını gidesin, kalbinin derinlerindeki gizli saklı ne duan varsa kabul etsin, sabırlı şükürlü kullardan olasın.....

Bende hem dünyada hem ahirete gözümü aydın edecek, akıl,ruh,beden sağlığı yerinden birbirimizden huzur mutluluk bulacağım hayırlı evlatlar için dua istiyorum ...

Bende hem dünyada hem ahirete gözümü aydın edecek, akıl,ruh,beden sağlığı yerinden birbirimizden huzur mutluluk bulacağım hayırlı evlatlar için dua istiyorum ...
Sizin icin 3 ayetel kursi,3 fatiha,3 ihlas suresi okudum.Allahim hayirli evlatlar nasip etsin size Ya Halik Ya Bari Ya Musavvir isimleriyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…