Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Eşinizle sorunlarınızın bitmesi ve sevgi dolu huzurlu günlere kavuşmanız için, Yavrunuzu sağlıkla kucagınıza almanız için dua ettim.

Benim duamda kalbimde amin der misiniz?
Allah razı olsun.
3ihlas 3fatiha 3 ayetel kursi 3 inşirah okudum rabbim hayırlısıyla kabul etsin
Rabbim hayırlısıyla hamileliğimin devam etmesini bebeğimin kalp atışlarını duymayı nasip etsin eşim doğudaki görevini hayırlısıyla yapıp gelsin inşallah

yumiti 3 ayetelkursi 1 Fatiha 3 ihlas okudum. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini inşallah ve esin de sag Salim yanına dönsün inşallah amin
Benim duam: Allahım sen gönlümde olan duama tez vakitte ol de inşallah o da oluversin. Şükrü'nü ve duamı yasamayı nasip et inşallah amin

3 fatiha 3 ihlas okudum.rabbim kalbinden dilniden geçen dualarını kabul etsin.

duam: rabbim hayırlı olanı tez vakitte önüme koysun. kalbimi gönlümü ona kabullendirsin, şükretmeyi bilsin.

3 Ihlas, 3 Kevser, 3 Ayetel Kursi, 3 Fatiha okudum..
Rabbim kabul buyurur insallah.

Benim de eylul ayinda cok cok cok onemli sinavlarim var..
Girecegim tum sinavlardan basariyla kolayca gecebilmem icin niyetlenirmisiniz.

3 Kevser 3 İhlas 3 Ayet-el Kürsî 3 Fatiha okudum Allah kabûl etsin , sınavların kolayca geçsin inşallah
Benim duâm Rabbim beni en kısa zamanda sıkıntılarımdam kurtarsın inşallah

3 ihlas 3 Fatiha 3 ayetel kûrsi okudum senin niyetine Allah bütün sıkıntılarından arındırsin inşallah
Bende tüp bebek tedavisindeyim bugün yumurtalarım toplandı inss sağlıkla döllenirler sonra karnimda can bulurlar inşallah

3 İhlas ,3 Fatiha ,3 Ayet-el Kürsî , 3 Kevser okudum Rabbim sana hayırlı , sağlıklı , uzun ömürlü evlâtlar nasib etsin inşallah Amin rosebady

3 İhlas ,3 Fatiha ,3 Ayet-el Kürsî , 3 Kevser okudum Rabbim sana hayırlı , sağlıklı , uzun ömürlü evlâtlar nasib etsin inşallah Amin rosebady
Senin için 7 Fatiha, 7 Ihlas, 7 Ayetel Kürsi, 7 Salati Tefriciye ve 21 Hz.Yunus duasını okudum. ALLAH gönlüne göre versin, en kısa zamanda gönlünden geçeni HAYIRLISIYLA sana nasip etsin İNŞAALLAH

Senin için 7 Fatiha, 7 Ihlas, 7 Ayetel Kürsi, 7 Salati Tefriciye ve 21 Hz.Yunus duasını okudum. ALLAH gönlüne göre versin, en kısa zamanda gönlünden geçeni HAYIRLISIYLA sana nasip etsin İNŞAALLAH

3 fatiha 3 ihlas 3 ayetel kursi. Allah sizin de duanizi kabul etsin.

Bugun benim icin onemli bir gun hepimizin duasi kabul olur insallah

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,benim duamada amin dermisiniz?

3 ihlas 1 fatiha okudum. Rabbim duaların yüzü suyu hürmetine gönlündekini hayırla sonuçlandırsın.

Ağrılarımın geçmesi bir an önce eski sağlığıma kavuşmam ve hakkımda hayırlı olan her şeyin gelip beni bulması için dua istiyorum

3 Fatiha 3 İhlas okudum.. Allah dualarını kabul etsin, acil şifalar versin..

Benim ve ailemin dualarının kabulü için dua eder misiniz.. Allah razı olsun..

Elisya, 3 Fatiha 3 İhlas okudum. Rabbim kabul etsin dualarınızı hayırlısıyla..

İş hayatımın düzene girmesini, canımı sıkan konuların bitmesini, canımı sıkacak insanların önüne engel çıkmasını, iş hayatımda maddi manevi huzuru diliyorum.

3 fatiha 3 ihlas. Allah kabul etsin dualarimizi

Sizin icin de 3 fatiha 3 ihlas okudum. Allah dualarimizi kabul etsin

Vivid Allah razı olsun.. Senin için 1 Fatiha, 3 İhlas, 1 Ayeterl Kürsi okudum.. Allah işlerini kolaylaştırsın, huzur, mutluluk bol kazanç versin inşaallah..

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,benim duamada amin dermisiniz?

1 Fatiha, 3 İhlas, 1 Ayeterl Kürsi okudum, Allah dualarını kabul etsin ve bebeğini sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşaallah..

Ailemin ve benim dualarımızın kabulu için dua edebilir misiniz.. Allah razı olsun..

1 fatiha 1 ayetel kürsi 1 ihlas 1 nas 1 felak. Allah dualarımızı kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…