Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Gönlümdeki duan için 1 Fatiha 3 ihlas 1 ayetel kürsi 1 Felak 1 inşirah süresini okudum Rabbim hakkında en hayırlısını nasip etsin inşaallah

Benim duam içinde amin diyip banada dua eder misiniz ? Allah razı olsun
:KK36::KK36:canım benim ağzına sağlık, senin için 11 ihlas 7 fatiha 11 ya cami 14 ya vehhab okudum dileğini söylersen ona göre de zikir çekerim istersen :KK200:

3 Fatiha 3 İhlas 3 Ayetel Kürsi 14 Rabbi Yessir okudum..Allah gönlünden geçen duayı hayırlısıyla kabul etsin inşallah

Bende nişanlıyım,huzurlu bi evlilik istiyorum.nişan dönemim biraz sıkıntılı geçiyo. bunun için,hayırlısı olsun diye dua edermisiniz?
:KK30::KK23: canım duaların hızlı kabul olsun diye 11 ya cami, kesin kabul olsun diye 14 ya vehhab, 7 ayetel kürsi , 7 fatiha okudum, Allah muradına erdirsin:KK200:

Allah razı olsun çok sevindim şuan :KK200::KK68:
üsteki dileğim başkaydı ama benim için tercihlerde hayırlı bi okul,bölüm çıkması için ve sıkıntılarımdan kurtulmam için dua eder misiniz ?
:KK36::KK36:canım benim ağzına sağlık, senin için 11 ihlas 7 fatiha 11 ya cami 14 ya vehhab okudum dileğini söylersen ona göre de zikir çekerim istersen :KK200:

Allah razı olsun çok sevindim şuan :KK200::KK68:
üsteki dileğim başkaydı ama benim için tercihlerde hayırlı bi okul,bölüm çıkması için ve sıkıntılarımdan kurtulmam için dua eder misiniz ?
:sampiyon: tabii ki tatlım o halde ben senin için 3.000 ya Fettah okuyorum Allah yolunu bahtını açık etsin diye, çabuk kabul olsun diye 11 ya cami, mutlaka kabul olsun diye de 14 ya vehhab okuyorum :KK36:

Allah razı olsun :KK200:
Bende senin dileğin için 1000 Ya Fettah ve Fatiha süresi okuyorum:KK68:
rabbim kalbinizden geçen dualarınızı kabul etsin.
inşallah gönlünüze göre bir kuruma yerleşirsiniz.
3 fatih 3 ihlas
3ayetel kursi okudum.
...
duam : rabbim bu mübarek ramazan ayında ettiğim dualarımı kabul etsin.
beni bu müşkül durumdan çıkarsın inşallah

rabbim kalbinizden geçen dualarınızı kabul etsin.
inşallah gönlünüze göre bir kuruma yerleşirsiniz.
3 fatih 3 ihlas
3ayetel kursi okudum.
...
beni bu müşkül durumdan çıkarsın inşallah
336 ya musavvir 7 fatiha 11 ya cami 14 ya vehhab okudum Allah derdine derman olsun canım :KK54::KK36:

Ben de senin için 7 ayetel kürsi. Ve sevdiğinle birbirinize daha çok bağlanın diye de 50 tane ya vedud okudum :KK54:
7 ayatel kursi
7 fatiha
7 ihlas
okudum.
rabbim kalbinden dilinden düşmeyen dualarını kabuleylesin.hayırlı lanı tez vakitte versin.

kalbimden geçen çok istediğim dualarımı rabbim Hz. muhammedin güzel hatrı için, ramazanın hürmeti için duysun beni, beni bu müşkül durumdan çıkarsın inşallah

7 ayatel kursi
7 fatiha
7 ihlas
okudum.
rabbim kalbinden dilinden düşmeyen dualarını kabuleylesin.hayırlı lanı tez vakitte versin.

kalbimden geçen çok istediğim dualarımı rabbim Hz. muhammedin güzel hatrı için, ramazanın hürmeti için duysun beni, beni bu müşkül durumdan çıkarsın inşallah

Sizin için 7 ayetel kürsi, 3 Fatiha, 100 ya fettah okudum
Allah dualarınızı kabul etsin, sıkıntılarınızı üzerinizden alsın, işlerinizi yoluna koysun

Allah dualarınızı kabul etsin, sıkıntılarınızı üzerinizden alsın, işlerinizi yoluna koysun

7 fatiha, 7 ihlas, 15 rabbiyessir..
Allah gönlündekileri hayırlısıyla nasip etsin. Gönlün ferah olsun her daim inşaallah.

rabbim kabul etsin.
rabbim sizinde dilinizden düşmeyen amin dediğiniz dualarını kabul etsin. sizin ve sevdikleriniz için hayırlı olananı nasip etsin.
7 fatiha 7 ihlas 7 ayetel kursi okudum.

7 fatiha, 7 ihlas, 15 rabbiyessir..
Allah gönlündekileri hayırlısıyla nasip etsin. Gönlün ferah olsun her daim inşaallah.
rabbim sizinde amin dediğiniz kalbinizden geçen dualarınızı kabul etsin. sizin ve sevdikleriniz için hayırlı olananı nasip etsin.

......
uam : rabbim bu mübarek ramazan ayında ettiğim dualarımı kabul etsin.

Asmunikal senin için :7 fatiha ,7 âyet el kürsü , 7 İhlas okudum canım .Rabbim gönlünden ne geçiyorsa kabul etsin inşş....

Duam: sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar istiyorum Rabbimden . Şu mübarek günlerin hürmetine benimde yüzümü güldürsün inş. Bana da anne olmayı nasip etsin en kısa zamanda...İçime ferahlık versin huzur versin dertlerini unutursun inşşş...

rabbim kabul etsin.
rabbim sizinde dilinizden düşmeyen amin dediğiniz dualarını kabul etsin. sizin ve sevdikleriniz için hayırlı olananı nasip etsin.

rabbim sizinde amin dediğiniz kalbinizden geçen dualarınızı kabul etsin. sizin ve sevdikleriniz için hayırlı olananı nasip etsin.

......

Allah razı olsun, çok teşekkür ediyorum.
Bende senin için 7 fatiha,7 ihlas, 20 rabbiyessir, 50 ya fettah okudum. Allah sıkıntılarından kurtarsın, duaların kabul olsun inşaallah.

Asmunikal senin için :7 fatiha ,7 âyet el kürsü , 7 İhlas okudum canım .Rabbim gönlünden ne geçiyorsa kabul etsin inşş....

Duam: sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar istiyorum Rabbimden . Şu mübarek günlerin hürmetine benimde yüzümü güldürsün inş. Bana da anne olmayı nasip etsin en kısa zamanda...İçime ferahlık versin huzur versin dertlerini unutursun inşşş...

duanı okudum amin inşallah. rabbim tez vakitte sağlık bir bebek kucağına almanı nasio etsin. ramazı şerifin hatrına inşallah. ne sıkıntın derdin varsa tez zamanda gitsin inşallah.

......

Adınız Esra mı? Namazımda duâ edeyim adınızla birlikte, bebeğinizin olması için. O yüzden adınızı soruyorum.

7 ayatel kursi
7 fatiha
7 ihlas
okudum.

Bende sana 336 ya musavvir ve 41 ayetel kürsi gönderiyorum tatlım duaların çabucak olsun diye 11 ya cami kesin olsun diye de 14 ya vehhab gönderiyorum :KK33:o

X