Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

allah razı olsun tatlım,ben de senin için bir fatiha okudum ve hayırlı bir eş adayı ile yuvanı kurman için dua ettim.Ayrıca hayırlı bir yuva kurmak için birbirimize dua ettiğmiz topiğimiz var.Ona da katılabilirsin.

bella ve maslov sizler için fatiha okudum...rabbim kabul etsin..

Debusi senin için okudum canım,
Rabbim tüm isteyenlere bize hayırlı rızık kapıları açsın, bütün askerlerimizi ve bizim askerimizi de korusun, sağ salim gelip yuvamızı kurmamızı nasip etsin. Amin.

sekerciiik senin için okudum,Allah gönlünün muradını versin hayırlısıyla

Maslow, ben de sana okudum, ALLAH tez zamanda gönlüne göre verir insallah.

Ben bu aralar en kisa zamanda HAYIRLI bi is ve kazanc nasip etmesini istiyorum Allah´tan.
Dualarinizi esirgemeyin.

Allah yardimcisi olsun hepimizin.

ikiniz icinde ayrı ayrı okudum RABBİM kabul etsin..

Rabbim hepimize gönlümüzdeki dilekleri versin..AMİN...Herbirinize fatiha okudum...Rabbim kabul etsin...

Rabbim Gönlündekini hayırlı kılarak nasip etsin arkadaşım..Bende okudum..

güzel kardeşim bende senin için ve tüm topiğe fatiha okuyanlar için okudum. rabbim kabul etsin amin.

Bende Sağlık için senin adına okudum..

Bugün çok değerli bir büyüğümüzü aile dostumuzu Kaybettik..Ruhuna Fatiha okur musunuz..İsMİ Petek amca ismi ile okursanız Sevinirim..Allah Razı Olsun..

Petek amcan için okudum mekanı cennet olsun inşallah

niyetim eşimde sperm bulunması ve hayırlı, sağlıklı evlat sahibi olmak

Petek amcan için okudum mekanı cennet olsun inşallah

niyetim eşimde sperm bulunması ve hayırlı, sağlıklı evlat sahibi olmak

Allah Razı Olsun..

Bende okudum inş. en kısa zamanda Rabbim nasip eder inşallah..

601 tane besmele çek cuma saati niyetin için..

Musavvir : Tasvir eden, herşeye şekil ve suret veren.
İhlasla “Yâ Musavvir” diye bir müslüman bu isme devam etse, zor işeri başarır, muradına nail olur.

bende size okudum.

okudum Allah taksiratını affetsin inşaallah...nur içinde yatsın mekanı cennet olsunn
buujuu, ben de senin için okudum, Allah kabul etsin inşallah...

buujuu, ben de senin için okudum ve dua ettim. Allah gönlüne göre versin. AMİN!

nova23 ve gulumsunn bende ikiniz içinde ayrı ayrı okudum RABBİM kabul etsin inşALLAH.

kızlar üçünüze de ayrı ayrı okudum Rabbim hayırlı istekelrinizi tez zamanda kabul etsinn..inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…