Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

buttrfly 3 İhlas 1 Fatiha 1 Nas 1 Felak 1 Ayetel Kürsi 1 Fil suresi okudum Rabbim inşallah sağlıklı sıhhatli bir şekilde bebeğini kucağına almanı nasip eder.

Alttaki arkadaş benim için de nolur içimin ferah ve huzurla dolmasını, hakkımdaki hayırlı olan neyse Rabbimin bana vermesi için dua eder misin?

rude girl, okudum dua ettim.. Rabbim kabul etsin, huzur versin inşallah...

İşimde huzuru, daim olmasını, başarı..
İkili ilişkilerimde huzur, iyi niyetli kimselerle karşılaşmayı,
Doğru kararlar almayı,
Ve şuan yaşadığım can sıkıntısının, üzüntünün geçmesini diliyorum..

Vivid
Rabbim dualarını kabul buyurur inşallah maddi manevi uzuntulerin için inşirah fatiha felak nas Ayetel kursi okudum hayirli insanlarla karsilasirsin insallah
evimizde huzur ve sağlık için borcumuzu ödeme kolaylığı için ve hakkımızda hayirli kapılar acilmasi için dua istiyorum sıradaki arkadaşım Allah razi olsun

Z zencefiltarcin
Ayetel Kürsi, İnşirah, Fatiha, Felak, Nas, İhlas okudum. Rabbim katından hayırlar indirsin sizin için. Borçlarınızdan tez zamanda kurtarsın İnşallah. Ummadığınız yerden hayır kapılar açılsın.

Benim duam;
İş yerimdeki huzurun daim olması.
Çalışma arkadaşlarımla iyi ilişkiler içerisinde olmak.
Terfi almak.

Dua edip amin derseniz çook mutlu olurum.

Önce sen ve sonra tüm sayfa da dua isteyenler için okudum ....Rabbim kabul etsin inşallah..Amin...

3 İhlas 1 Fatiha 1 Nas 1 Felak 1 Ayetel Kürsi 1 Fil 1 nasr suresi okudum Rabbim ne dilegin varsa kabul etsin insallah. aminnn...

Önce sen ve sonra tüm sayfa da dua isteyenler için okudum ....Rabbim kabul etsin inşallah..Amin...

3 İhlas 1 Fatiha 1 Nas 1 Felak 1 Ayetel Kürsi 1 Fil 1 nasr suresi okudum Rabbim ne dilegin varsa kabul etsin insallah. aminnn...

Allah ım bin kere razı olsun senden ve birbirine dua okuyan tüm kardeşlerımızden..
Dua m dasın mycherie ..ve duam dasınız her gün kendıme dua ederken hepınız de aklımdasınız..
Herkesın derdi ayrı ama derman tek ...
Şu an okuyamıyorum ama gece 1 fetih süresi okuyacağım senin için mycherie

Senfonim
Rabbim ne duan varsa kabul buyurur inşallah hakkında herşeyin hayirlisi için dua ettim felak nas Ayetel kursi fatiha inşirah okudum gonlundekiler nasip olur insallah
Sıradaki arkadaşım sağlık huzur evimizde bereket ve borcumuzu ödeme kolaylığı içinve hahakkımızda hayırlı kapilar acilmasi için amin der misin.Allah razi olsun

Allah razi olsun canim benim cok sagol. Cok tesekkur ederim

3 fatiha suresi okudum niyetiniz kabul olsun hayirlarla.

Bende sinavim icin dua istiyorum. Tskler simdiden

Tüm dua isteyen arkadaşlarım duanizi dileğinizi Rabbimiz kabul etsin inşallah
İnşallah gönül muradiniz nasip olsun 7 fatiha okuyup dua ettim allahım kabul etsin inşallah
.. Kızlar benim duama amin dermisiniz benim duam
Göğsündeki kist sıkıntılarim gitsin iyi sonucu alayim biyopsi vereceğim insallahhhh temiz çıkar sonucum kızlar göğüsleri kist dolu duaya çok ihtiyacım var
Şimdiden çok teşekkür ederim allah razı olsun

Allah şifa versin canim Rabbim seni korktuklarindan emin kilsin inşallah
Rabbimizin izni ile tertemiz çıkar sonucun insallah Allah yar ve yardimcin olsun
ve tum sifa bekleyenlerin insallah
Ayetel kursi fatiha felak nas inşirah okudum senin için Rabbim kabul buyurur inşallah

Alttaki arkadasim sağlık huzur ve borcumuzu ödeme kolaylığı için ve hayırlı kapilar acilmasi için dua istiyorum
Allah razı olsun

okudum Allah kabul etsin inşallah
benimde kardeşimin sağlığına kavuşması için ve bebek sahibi olmak istiyoruz
alttaki arkadaşım benim için dua edermisin
Allah razı olsun ..

toprak-35
Allah kardesine sifa sizlere de hayirli saglikli bir evlat nasip eder insallah Ayetel kursi fatiha felak nas inşirah okudum dua ettim senin için Rabbim kabul buyurur inşallah

TEVBE SURESİ – 128 / 129.AYETLER

“Şanım hakkı için , size bir resul geldi ki ,kendinizden..... Gayet izzetli , zorlanmanız ona çok ağır geliyor,üstünüze hırs ile titriyor, mümin lere rauf rahimdir.

Eğer aldırmazlarsa de ki : '' Bana Allah bana yetişir. O’ndan başka ilâh yoktur. Ben sadece O’na güvenip dayanmaktayım. O yüce Arş'ın sahibidir.”

1 İnşirah 7 kere de Tevbe Süresi okudum senin için.Allah ım sıkıntılarını gidersin inşallah.Gönlündene varsa versin .Rabbim dua larımızı kabul etsin inşallah..

Amiiiiiiinnnnn
Benim de duaya çok ihtiyacım var arada kaldığım bir durum Rabbim hayırla nasip etsin değilse hayırlara çevirsin diyorum ..
şimdi sizin için ihlas fatiha ayet-el kursi insirah okuyorum rabbim hayırla isabet ettirsin pişmanlık vermesin

Benim içinde üç ihlas bir fatiha okurmusunuz bu son tedavim olsun ve hayırlı razı olduğumuz evlatlar olsun dua edip okuyanin bu dilekleri hayırla gerçekleşsin amin

Amiiiiinnnn Allah razı olsun nekadar sevindirici bir durum hiç tanımadığın müslüman kardeşinin senin için duacı olması.. Rabbim içinizden geçen tüm hayırlı istekleri kabul etsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…