Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

roseGril Rabbim Şafi ismi ile şifalandirsin tez vakitte sağlık afiyete kavuşsun sevdikleriyle sağlıklı bir omur geçirsin.
Babanız için Ayet-el kursi Üç İhlas Fatiha Felak Nas okudum
Hepinizden Üç İhlas Bir Fatiha bekliyorum tdavimden hayırlı olumlu sonuçlar çıksın birbirimizden razı olacağımız evlatlarım olsun sevgiler

roseGril Rabbim Şafi ismi ile şifalandirsin tez vakitte sağlık afiyete kavuşsun sevdikleriyle sağlıklı bir omur geçirsin.
Babanız için Ayet-el kursi Üç İhlas Fatiha Felak Nas okudum
Hepinizden Üç İhlas Bir Fatiha bekliyorum tdavimden hayırlı olumlu sonuçlar çıksın birbirimizden razı olacağımız evlatlarım olsun sevgiler

Kubdef icin :

Allah razi olsun ben onceki arkadas icinde okudum duasi edilmesin sanmasin 3 ihlas+1 fatiha okudum

Fatma2010 Allah razi olsun adasmisiz hem de :) 6 ihlas 3 fatiha okudum sanirim dua etmeye devam edecegim Rabbim insallah hakkinda razi gelecegi evlatlar nasip eder,kucagini bos birakmaz insallah kimsenin..

Kubdef icin :

Allah razi olsun ben onceki arkadas icinde okudum duasi edilmesin sanmasin 3 ihlas+1 fatiha okudum

Fatma2010 Allah razi olsun adasmisiz hem de :) 6 ihlas 3 fatiha okudum sanirim dua etmeye devam edecegim Rabbim insallah hakkinda razi gelecegi evlatlar nasip eder,kucagini bos birakmaz insallah kimsenin..

Duanı yazmamışsın ama bir önceki sayfada banan için şifa ve uzun ömür dilemişsin. 1 fatiha 3 ihlas 1 kevser 1 nas 1 felak 3 ayetel kürsi ve 1 inşirah okudum Rabbim inşallah babana sağlıklı sıhhatli ailesiyle ve sevdikleriyle birlikte uzun ve güzel bir ömür nasip eder.

Alttaki arkadaş bana ders çalışmak için istek ve çalıştığımı anlamam için de zihin açıklığı için dua eder misin? Zoraki ders çalışıyorum resmen :KK43:

Rabbim isabet ettirecek şekilde çalışma azmi gücü kuvveti versin ailene ve ülkene hayırlar bereketler getiresin. Ailen seninle hem dünyada hem ahirette gurur duysun.

Sizde bana tez vakitte akıllı ahlaklı akıl,ruh,beden sağlığı yerinde evlatlar versin amin duaları okuyorum

Rabbim tez Zaman'da aranızdaki soğukluğu gidersin yuvanıza mutluluk ,huzur tohumları saçsın şu mübarek cuma günü hürmetine ..(size özel dua edicem inş)

canım senin için bende okudum inşallah.

Ya Cami Ya Vedud okudum cnm senin için Rabbim esinle aranıza muhabbet yuvaniza huzur versin insallah

arkadaşlar hepinizden allah razı olsun @kubdef senin içinde 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi

bende eşimin kalbine tesir etmeye, inadını kırmaya, sabit olan fikrini değiştirme, evliliğimizinden zevk almasına ve barışmaya niyet ediyorum

arkadaşlar hepinizden allah razı olsun @kubdef senin içinde 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi

Bende senin için 3ihlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum inşallah.

Allahin sevgili kulu olabilmek ve Allah'i herseyden cok sevebilmek icin dua istiyorum inşaallah. Ben ve tum kk hanımları için. Allah razi olsun.

Aşağıdaki üyenin her ne hayırlı muradı varsa tez vakitte hayırla bereketle gerçekleşsin üç ihlas bir fatiha felak nas ve ayet-el kursi okuyorum bende hayırlı evlat için dua istiyorum aeo

fatma2010 fatma2010 Umarım Rabbim en kısa ve en hayırlı zamanda çok hayırlı bir evlat nasip eder size. İnşirah, Fatiha, Felak, Nas, Ayetel Kürsi okudum.

Benim duam da; eşimle bir hayalimiz var. Zor görünüyor ama biliyorum ki Rabbim Ol derse olur. Bize bu hayal için hayırlı kapılar açsın, gideceğimiz yolu göstersin, karşımıza bizi bile şaşırtacak fırsatlar çıkarsın İnşallah.

fatma2010 fatma2010 Umarım Rabbim en kısa ve en hayırlı zamanda çok hayırlı bir evlat nasip eder size. İnşirah, Fatiha, Felak, Nas, Ayetel Kürsi okudum.

Benim duam da; eşimle bir hayalimiz var. Zor görünüyor ama biliyorum ki Rabbim Ol derse olur. Bize bu hayal için hayırlı kapılar açsın, gideceğimiz yolu göstersin, karşımıza bizi bile şaşırtacak fırsatlar çıkarsın İnşallah.
duan niyetine fatiha felak nas Ayetel kursi inşirah okudum cnm Rabbim hayirlisi ile kabul buyurur ummadığınız kapilar acar fırsatlar çıkarır insallah karsiniza hakkınızda hayirli olması için Amin insallah

Alttaki arkadaşım yuvamizda huzur bereket ve borcumuzu ödeme kolaylığı içindua eder misin? Allah razi olsun

Z zencefiltarcin ettim ben sizin için dua,

alttaki üye benim için değil de forumdan bir arkadaşım için dua eder misin?

deniztir için bebeği hayırlısıyla tutunsun ona inşallah diye

*ANNE ADAYIYAŞNE KADAR EVLİKAÇINCI COCUKBATMUTLU SON
2.*deniztir32 yaş7 yıllık evli ikinci çocuk (ilk bebeği melekBAT 31 OCAK :KK200:

Z zencefiltarcin ettim ben sizin için dua,

alttaki üye benim için değil de forumdan bir arkadaşım için dua eder misin?

deniztir için bebeği hayırlısıyla tutunsun ona inşallah diye

*ANNE ADAYIYAŞNE KADAR EVLİKAÇINCI COCUKBATMUTLU SON
2.*deniztir32 yaş7 yıllık evli ikinci çocuk (ilk bebeği melekBAT 31 OCAK :KK200:
deniztir için dua ettim arkadaşım Rabbim insallah saglikla yavrusunu kucagina almayi nasip etsin hakkinda hayirlisi olsun insallah
yesa1duaya vesile olduğun için Rabbim senin de herşeyi gönlüne göre versin ne duan varsa kabul buyursun Rabbim insallah
ikiniz için de fatiha felak nas inşirah ayetel kursi okudum

deniztir için dua ettim arkadaşım Rabbim insallah saglikla yavrusunu kucagina almayi nasip etsin hakkinda hayirlisi olsun insallah
yesa1duaya vesile olduğun için Rabbim senin de herşeyi gönlüne göre versin ne duan varsa kabul buyursun Rabbim insallah
ikiniz için de fatiha felak nas inşirah ayetel kursi okudum
Senin için insirah ayetel kursi fatiha Felak nas ihlas okudum allah kabul etsin inşallah.
Alttaki arkadaşım bebeğimi sağ salim kucağıma almam onu sağlıklı bir şekilde buyutmem ve eşimle huzurumuzun daim olması için bana dua eder misin.

Senin için insirah ayetel kursi fatiha Felak nas ihlas okudum allah kabul etsin inşallah.
Alttaki arkadaşım bebeğimi sağ salim kucağıma almam onu sağlıklı bir şekilde buyutmem ve eşimle huzurumuzun daim olması için bana dua eder misin.

Hayırla ve sağlıkla meleğinizi kucağınıza almanız ve eşinizle iki cihan saadeti yaşamanız için ettim duamı...

Kardeşim uzun zamandır iş bulamıyor kafasına göre hayırlı bir iş kapısının açılması için dualarınızı istiyorum

Hayırla ve sağlıkla meleğinizi kucağınıza almanız ve eşinizle iki cihan saadeti yaşamanız için ettim duamı...

Kardeşim uzun zamandır iş bulamıyor kafasına göre hayırlı bir iş kapısının açılması için dualarınızı istiyorum
Allahim kardesinin yar ve yardimcisi olsun ve insallah en hayirli isini bulsun .3 fatiha suresi okudum.

Bende niyetimin kabulu icin dua istiyorum simdiden tsk ederiiim:)

Allahim kardesinin yar ve yardimcisi olsun ve insallah en hayirli isini bulsun .3 fatiha suresi okudum.

Bende niyetimin kabulu icin dua istiyorum simdiden tsk ederiiim:)

1 Fatiha 3 İhlas okudum Rabbim niyetin neyse gönlündeki duan neyse onu kabul etsin inşallah.

Ben de artık aşık olmak sevmek ve sevilmek mutlu bir ilişki yaşamak istiyorum dua eder misin alttaki üye? :KK36:

X