Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Amiiiiinnnn Allah razı olsun nekadar sevindirici bir durum hiç tanımadığın müslüman kardeşinin senin için duacı olması.. Rabbim içinizden geçen tüm hayırlı istekleri kabul etsin..
love_story love_story Arkadaşım gönlünden geçen, senin için hayırlı her duan için, Allah rızası için 1 Fatiha ve Tevbe Suresinin 9. ayetini 7 kere okudum. Allah kabul eder inşaallah..
Ben de tüm ailemle birlikte sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk ve bereket başta olmak üzere, haftasonu gireceğim sınav için dua bekliyorum sizlerden :)

Son düzenleme:
fatma2010 fatma2010
Okudum cnm dua ettim senin için Rabbim hayirla sonuçlandırır insallah kolaylikla evladina kavusursun
love_story love_story Rabbim kararını hayirli kilsin içini ferahlatsin hakkında hayırlı olana gonlunu razi kilsin inşallah
smeagol smeagol Allah zihin açıklığı versin hayirla sonuçlanir insallah sınavın gönlünden geçen her duan kabul olsun varlik bolluk saglik icinde gecsin omrunuz inşallah
Hepiniz için fatiha felak nas Ayetel kursi inşirah okudum Rabbim kabul buyurur inşallah
Alttaki arkadaşım yuvamizda huzur saglik borcumuzu ödeme kolaylığı ve hayırlı kapilar acilmasi için dua istiyorum senden Allah razi olsun

Rabbim ne duan varsa kabul buyurur inşallah hakkında hayirlisi olması için fatiha inşirah felak nas Ayetel kursi okudum cnm
dualarim için amin der misin alttaki arkadaşım Allah razi olsun
Amin cnm duana 3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,,,benim duamada amin dermisiniz?

Amin cnm duana 3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,,,benim duamada amin dermisiniz?
Rabbim gönlünde ne duan ne özlemin varsa hayırlısıyla tez vakitte kabul buyurur inşallah Allah varlık bolluk sağlık huzur versin canim senin için dua ettim mübarek yagmur yağıyor şu anda Rabbim katından yağmur gibi Rahmetler buyursun her birimize insallah
Amin

Rabbim sifa versin insallah
Allah bin kere razı olsun sonsuz şükürler olsun sizin gibi insanların duasını almak nasip okdu. Buraya bütün üyelerin hayırlı muradlari için üç ihlas bir fatiha ve ayet-el kursi okuyorum tez elden kabul buyursun rabbim amin amin amin bende dua bekliyorum acil olarak sevgiler

Allah bin kere razı olsun sonsuz şükürler olsun sizin gibi insanların duasını almak nasip okdu. Buraya bütün üyelerin hayırlı muradlari için üç ihlas bir fatiha ve ayet-el kursi okuyorum tez elden kabul buyursun rabbim amin amin amin bende dua bekliyorum acil olarak sevgiler

Allah dualarıni kabul etsin senin için 3 fatiha okudum..

smeagol smeagol canım arkadaşım senin için bildiğim tüm duaları okudum . Cumartesi gireceğin sınavda Allah yardımcın olsun..

Bu ara finalleri olan kız kardeşime dua istiyorum arkadaşım.

smeagol smeagol canım arkadaşım senin için bildiğim tüm duaları okudum . Cumartesi gireceğin sınavda Allah yardımcın olsun..

hayırla sonuçlansın sınavları üç ihlas bir fatiha okuyorum

Değerli Samimi KK Üyeleri yarın ki tedavimin son aşamasından hayırlı olumlu sonuçlar olması için üç ihlas bir fatiha istiyorum aeo sevgiler

Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi canim benimm Allah razi olsun arkadasimm. Kardesin ve senin tum dualarin dileklerin hayirla yerine gelmesi icin 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kursi ve Tevbe Suresinin 8. ayetini 7 kere okudum. Rabbim kabul etsinn..

Değerli Samimi KK Üyeleri yarın ki tedavimin son aşamasından hayırlı olumlu sonuçlar olması için üç ihlas bir fatiha istiyorum aeo sevgiler

Sevgili fatma2010 fatma2010 kardesim tedavinde hayirli ve olumlu sonuclar gormen ve sagligina tez vakitte kavusman, tum dualarin dileklerin hayirla yerine gelmesi icin 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kursi ve Tevbe Suresinin 8. ayetini 7 kere okudum. Rabbim kabul etsinn..

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum

Arkadaşlar ben geçen hafta eşimle azcık konuştum ne zamana kadar küs kalcaz diye küs olcak bişey yok ozaman neden bu şekildeyiz diye oda evliliğimizden zevk almıyorum almaya çalışalım o zaman dedim ben boşanalım dedim sen istemedin oğlumuz için duruyorum evimi terkediyim oğlumu seni onumu istiyorsun ben o karakterde bi insanmıyım dedi annenlerede söylemedin niye kalmıyorsun dediklerinde birşey diyemiyorum dedi ben boşanmak istemiyorum seni seviyorum dedim sonunda söylicem annelere dedi ben yapamıyorum dedi bi nedeni olmalı dedim nedensiz birşey olmaz dedim 1 sene oldu hatırlamıyorum dedi kendini soğutmak için bir sürü şey yapmışındır dedi bende dedim ben hatalarımı farkettim seni için psikodramaya gidiyorum düzeltmek için çaba sarfediyorum gittiğin şeyin ne olduğunu neye yaradığını bilmiyorum merak etmiyorum olsun sende çaba sarfet bazen sana çok ihtiyaç duyuyorum dedim sonra birşey demedi bende demedim ne yapacağı bilemiyorum:KK61::KK61::KK42:

bunun için dua istiyorum

Arkadaşlar ben geçen hafta eşimle azcık konuştum ne zamana kadar küs kalcaz diye küs olcak bişey yok ozaman neden bu şekildeyiz diye oda evliliğimizden zevk almıyorum almaya çalışalım o zaman dedim ben boşanalım dedim sen istemedin oğlumuz için duruyorum evimi terkediyim oğlumu seni onumu istiyorsun ben o karakterde bi insanmıyım dedi annenlerede söylemedin niye kalmıyorsun dediklerinde birşey diyemiyorum dedi ben boşanmak istemiyorum seni seviyorum dedim sonunda söylicem annelere dedi ben yapamıyorum dedi bi nedeni olmalı dedim nedensiz birşey olmaz dedim 1 sene oldu hatırlamıyorum dedi kendini soğutmak için bir sürü şey yapmışındır dedi bende dedim ben hatalarımı farkettim seni için psikodramaya gidiyorum düzeltmek için çaba sarfediyorum gittiğin şeyin ne olduğunu neye yaradığını bilmiyorum merak etmiyorum olsun sende çaba sarfet bazen sana çok ihtiyaç duyuyorum dedim sonra birşey demedi bende demedim ne yapacağı bilemiyorum:KK61::KK61::KK42:

bunun için dua istiyorum
Rabbim tez Zaman'da aranızdaki soğukluğu gidersin yuvanıza mutluluk ,huzur tohumları saçsın şu mübarek cuma günü hürmetine ..(size özel dua edicem inş)

bunun için dua istiyorum

canım senin için bende okudum inşallah.

bunun için dua istiyorum
Ya Cami Ya Vedud okudum cnm senin için Rabbim esinle aranıza muhabbet yuvaniza huzur versin insallah

love_story love_story
kubdef kubdef
ikiniz için Ayetel kursi fatiha inşirah felak nas okudum Rabbim tüm dualarinizi hayirlisi ile kabul buyurur inşallah

yuvamizda sağlık huzur ve borcumuzu odeyebilmemiz icin dua eder misin alttaki arkadaşım Allah razı olsun

3 fatiha +salavat okudum Rabbim insallah kabul eyler

Alttaki nolur babama sifaya kavusmasi icin ve saglikli uzun omru olmasi icin dua eder misin :KK43:

1fatiha 3 ihlas okudum inşallah Allah safi ismiyle şifa versin.

Hakkımızda hayırlısı olmasi için dus

X