Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Ben de Fatiha 3 İhlas 1 Ayetel Kürsi 1 İnşirah okudum. Rabbim inşallah size hayırlı bir evlat nasip eder. Allah gönlünüze göre versin.

Benim için de hakkımdaki hayırsızsa gönlümde bitmesi için dua eder misiniz?

3 ihlas 1 Fatiha okudum. Allah üzerındeki tüm sıkıntıları atsın. İnşallah.

benim eşim asker eşim ve diğer askerlerimiz dua eder misiniz..

3 ihlas 1 Fatiha okudum. Allah üzerındeki tüm sıkıntıları atsın. İnşallah.

benim eşim asker eşim ve diğer askerlerimiz dua eder misiniz..
Özellikle eşin ve tüm askerlerimiz için dua ettm.
Allah ailenize sağlık bereket huzur versin sizi tüm tehlikelerden her daim korusun inş.

Benim duamda tüm borçlarımdan kolaylıkla kurtulmak, ödemek ve derdimden sıyrılmak. Allah razı olsun.

1 Nasr 1 Ayetel Kürsi okudum... Allah gönlündekını versın ınsallah..
Sizin için okudum gönlünüzdeki niyetleriniz en hayırlı şekilde nasip olsun inş

Benim duamda kazancımın bereketlenmesi ve borçlarımdan,ailemin borçlarından kolaylıkla kurtulmak. Kolaylıkla ödeyip bitirmek.
Allah razı olsun.
Mutlu ,hayırlı, huzurlu,bereketli,sağlıklı seneler..

1 fatiha
3 ihlas
1 inşirah
1 ayet-el kursi ile amin dedim. Rabbim dualarını kabul eylesin İnşallah.

Rabbim gönlümden geçen duamı hayırlısı ile kabul eyle inşallah

1 fatiha
3 ihlas
1 inşirah
1 ayet-el kursi ile amin dedim. Rabbim dualarını kabul eylesin İnşallah.

Rabbim gönlümden geçen duamı hayırlısı ile kabul eyle inşallah

Yeni yilda bu duanla beraber tum duaların hayirlisiyla kabul olsun umarim.3 fatiha suresi okudum.

Bende yilin son gununde icten bir dua bekliyorum. Tum dileklerimin hayirlarla 2016 da kabulu icin. Allah simdiden razi olsun

Yeni yilda bu duanla beraber tum duaların hayirlisiyla kabul olsun umarim.3 fatiha suresi okudum.

Bende yilin son gununde icten bir dua bekliyorum. Tum dileklerimin hayirlarla 2016 da kabulu icin. Allah simdiden razi olsun

İnşallah gönlünüzden geçen tüm hayırlı istekleriniz kabul olur(3 ihlas 1 Fatiha) okudum inşallah...
Benim de istediğim bişey var ki Rabbim çok iyi biliyo bana da dua eder misiniz ..

İnşallah gönlünüzden geçen tüm hayırlı istekleriniz kabul olur(3 ihlas 1 Fatiha) okudum inşallah...
Benim de istediğim bişey var ki Rabbim çok iyi biliyo bana da dua eder misiniz ..

3ihlas 1 Fatiha okudum Allah jabul etsin
Hayırlısı ile bu yıl kpss yi kazanıp atanmam için ve hayırlı bir yuva kurmam için duanızı istiyorum

Üç İhlas bir fatiha 1 inşirah okudum amin ben de tez saate uzaklara taşımayı hayırlısıyla selametle amin

Hannaz
Rabbim hayirlisi ile dualarini kabul eder inşallah fatiha inşirah ayetel kursi felak nas okudum senin için..
alttaki arkadaşım yuvamizda huzur ve sağlık için, borcumuzu ödeyebilmemiz için ve hakkımızda hayirli kapılar acilmasi için amin der misin. Allah razi olsun

lilyumdelisi, okudum dua ettim.. Rabbim yuvanıza daima huzur versin inşallah...

İşimde huzuru, daim olmasını, başarı..
İkili ilişkilerimde huzur, iyi niyetli kimselerle karşılaşmayı
Doğru kararlar almayı diliyorum..

dileğiniz için okudum..
alttaki üye babamın borçlarından kurtulması.. ailemin huzuru.. benim ve erkek arkadaşım iyi bir iş sahibi olmamız için dua okur musun ? teşekkür ederim şimdiden :)

dileğiniz için okudum..
alttaki üye babamın borçlarından kurtulması.. ailemin huzuru.. benim ve erkek arkadaşım iyi bir iş sahibi olmamız için dua okur musun ? teşekkür ederim şimdiden :)
Sizin icin 3 ihlas 1 fatiha 1 insirah 1 ayetel kursi etkili oldugunu hissetigim birkax kucuk ayet okudum.Allah kabul etsin Ya Fettah Ya Rezzak isimleriyle

Siradaki arkadasim bebegimi saglikli bir sekilde gonlumdeki gibi dogurup,cocuklarimi mutlulukla saglikla kolaylikla buyutmem icin dua eder misin.Simdiden Allah razi olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…