Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

duanızı ettim ALLAH kabul etsin.
ben dileğimi diledim ALLAH rızası için dua istiyorum.
Dilegin hayirlisiyla kabul olur insallah.okudum senin icin.

Bende hayirli bir es ve yuva icin dua istiyorum.rabbim guzel duygular icinde yuva kurmak isteyen herkese yardim etsin insallah

Dilegin hayirlisiyla kabul olur insallah.okudum senin icin.

Bende hayirli bir es ve yuva icin dua istiyorum.rabbim guzel duygular icinde yuva kurmak isteyen herkese yardim etsin insallah
Sizin de duanızı ettim Allah kabul etsin inş.

Mevlid Kandilimiz mübarek olsun. Benim duam da kalbimde amin dermisiniz? Allah razı olsun.

Sizin de duanızı ettim Allah kabul etsin inş.

Mevlid Kandilimiz mübarek olsun. Benim duam da kalbimde amin dermisiniz? Allah razı olsun.

amin allahım gönlünüzden geçeni mübarek günün hürmetine hayırlısıyla kabul eylesin inşallah

benim duamda;
Allahım Aylin kuluna ve eşine hiç kimseye muhtaç olmadan borçlarını tez vakitte ödemeyi nasip eyle evlerine ve gönüllerine maddi manevi ferahlık ver yuvalarına sağlık huzur ver Allahım aylin kulunun eşine hayırlı iş kapıları aç allahım aylin kuluna mart ayında gireceği sınavda başarılı olmasını nasip eyle Allahım amin.

amin dermisin?

arkadaşım dualarini Rabbim kabul eder inşallah fatiha inşirah felak nas Ayetel Kursi okudum Allah gonlundekileri sana nasip eder inşallah Amin

Arkadaşım yuvamiza huzur ve sağlık için ve borcumuzu biran evvel ödememiz için dua eder misin Allah razi olsun
herkese hayirli kandiller

3 ihlas 1 Fatiha 1 Ayetel Kürsi okudum. Dualarınız kabul olsun.

Rabbim hakkımızda her şeyin hayırlısını nasip etsin İnşallah.

3 ihlas 1 Fatiha 1 Ayetel Kürsi okudum. Dualarınız kabul olsun.

Rabbim hakkımızda her şeyin hayırlısını nasip etsin İnşallah.
fatiha felak nas inşirah ayetel kursi okudum senin icin Allah kabul etsin hakkında hayırlısı olur inşallah Amin

Allah im borcumuzu odemeyi kolaylastir evimize sağlık huzur ver hayirli kapilar ac ya Rabbim Allttaki arkadasim duama amin der misiniz Allah razi olsun

Bu güzel günde dualarınız hakkınızda hayırlısı ile kabul olur İnşallah. 7 ihlas 1 ayetel kürsi 1 felak 1 nas 1 Fatiha okudum.

Satılmayan bir arsamız var eğer satılırsa kredi borcumuzu kapatacağız , feraha çıkacağız Rabbimden bunu hayırlısı ile istiyorum. Amin diyenlere teşekkür ediyorum.

3 İhlas 3 Fatiha 3 Ayetel Kürsi 1 Kevser 1 İzaca okudum .Rabbim kabul etsin...

3 İhlas 3 Fatiha 3 Ayetel Kürsi 1 Kevser 1 İzaca okudum .Rabbim kabul etsin...

Senin için dua ettim 1 Fatiha 3İhlas 3 Nas 3Felak 3Ayetel kürsi okudum, gönlündeki duanı hayırlısıyla yaşatsın

Benim duam içimde hayırlısıyla kabul olması için dua edermisin Allah razı olsun
Bu mübarek günde ettiğimiz dualar hayırlısıyla kabul olsun inşaallah

3 ihlas 1 fatiha okudum inşallah hayırlısıyla gönlünüzdeki her şey kabul olur. Rabbim hayırlı kapılar açsın size.

Benim için alttaki arkadaş gönlümdekinin hayırlıysa gerçekleşmesini hayırsızsa da gönlümden uzaklaşması için dua eder misin?

Hayırlı Kandiller...

rabbim kalbinden dilinden düşmeyen dualarını kabul etsin.
hayırlı olanı sana nasip etsin ve gönlüne razı kılsın..
1fatiha 3ihlas okudum

bende duamı ettim. kabulu için amin dermisiniz

1fatiha 3ihlas okudum

1fatiha 3ihlas okudum

Senin için ve bu topikte dua isteyen Allah a yakaran Herkes ıcın 7 İzaca okudum..Allah ım hepimizin dua larını kabul etsin Gönlümüzdekini versin inşallah...

Hayırlı Kandilller Hepinize ...

Senin için ve bu topikte dua isteyen Allah a yakaran Herkes ıcın 7 İzaca okudum..Allah ım hepimizin dua larını kabul etsin Gönlümüzdekini versin inşallah...

Hayırlı Kandilller Hepinize ...
Bende senin için 1 fatiha 3 ihlas 1 ayetel kürsì 1felak 1 nas okudum...Allah gönlünden geçen duaları kabul etsin.

nisamelek
Senfonim
fatiha inşirah ayetel kursi felak nas ile sizin icin dua ettim bu mubarek gunun hurmetine Allah kabul buyurur gonlunuzdekileri nasip eder insallah Amin

Alttaki arkadasim yuvamiza huzur sağlık ve bereket için dua eder misin Rabbim borcumuzu ödemeyi kolaylastirir insallah
Allah razı olsun

1 fatiha 3 ihlas 3 ayetel kürsü okudum. Rabbim duanızı kabul etsin İnşallah.
Ben de ablam , kendim ve tüm isteyenler için hayırlı, sağlıklı, imanlı evlatlar istiyorum. Dua eder misiniz?

1 fatiha 3 ihlas 3 ayetel kürsü okudum. Rabbim duanızı kabul etsin İnşallah.
Ben de ablam , kendim ve tüm isteyenler için hayırlı, sağlıklı, imanlı evlatlar istiyorum. Dua eder misiniz?
duanızı ettim ALLAH kabul etsin.
Kardeşimin sağlığı için dua istiyorum RABBİM ona ŞAFİ ismiyle şifa versin ,şu kandil günü okuyabildiğiniz kadar YA ŞAFİ diyerek mesajımı gören herkes ALLAH rızası için nolur dua etsin.

Canim duani okudum 7 8 tane sifa duasi okudum kardesina insallah Rabbim bugunun yuzu suyu hurmetine sagligina kavusturur kardesini.

1 fatiha 5 ihlas+sifa ayetlerini okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…