Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Kizlar bana bu yil universite sinavinda istedigim yeri tutturmam ve zihin acikligi icin dua eder misiniz?

Kizlar bana bu yil universite sinavinda istedigim yeri tutturmam ve zihin acikligi icin dua eder misiniz?

3 fatiha okudum. sen güzelce çalış ,duanı et inşallah kalbindeki hayırlarla olsun cnm Allah zihin açıklığı versin :)

ben de sıkıntılarımdan kurtulmam için dua istiyorum

3 fatiha okudum. sen güzelce çalış ,duanı et inşallah kalbindeki hayırlarla olsun cnm Allah zihin açıklığı versin :)

ben de sıkıntılarımdan kurtulmam için dua istiyorum
hayırlı kandiller. Tüm dualarınız kabul olsun inş.
Senin için de dua ettim tez zamanda feraha erersin inş.
Duam kalbimde Allah razı olsun.

hayırlı kandiller. Tüm dualarınız kabul olsun inş.
Senin için de dua ettim tez zamanda feraha erersin inş.
Duam kalbimde Allah razı olsun.

Hayırlı kandiller
3 fatiha 1 ihlas 1 ayetel kürsi Okudum dua
ettim Rabbim duanı hayırlısıyla kabul etsin inşaallah

Benim duam içimde hayırlısıyla kabul olması için dua edermisiniz bana Allah razı olsun

ALLAH bin kere razı olsun duanı ettim ALLAH kabul etsin
Hayırlı kandiller
3 fatiha 1 ihlas 1 ayetel kürsi Okudum dua
ettim Rabbim duanı hayırlısıyla kabul etsin inşaallah

Benim duam içimde hayırlısıyla kabul olması için dua edermisiniz bana Allah razı olsun
duanızı ettim ALLAH kabul etsin.
Kardeşimin sağlığı için dua istiyorum RABBİM ona ŞAFİ ismiyle şifa versin ,şu kandil günü okuyabildiğiniz kadar YA ŞAFİ diyerek mesajımı gören herkes ALLAH rızası için nolur dua etsin.

mispremses
Fatiha inşirah ayetel kursi felak nas 100 tane Ya Safi okudum kardeşin için Rabbim tez vakitta sifasini verir sagligina kavusturur insallah Allah şifa bekleyen tüm hastalara şifa versin üzüntülerini gidersin insallah Rabbim gönlünden geçen ne varsa nasip etsin arkadaşım Amin
Alttaki arkadaşım yuvamiza huzur ve sağlık için ve borcumuzu odeyebilmemiz için dua eder misin Rabbim hayirli kapilar acar insallah Allah razi olsun

Z zencefiltarcin

Sizin için 1 Fatiha, 3 İhlas , 1 felak 1 Nas 3 İnşirah, 1 Ayetel Kürsi , 129 El Latif okudum. Rabbim sonsuz rahmetini eksik etmesin üzerinizden.

Benim duam ; İş yerimdeki amirimle daha iyi geçinmek istiyorum bana karşı olduğunu düşündüğüm olumsuz duygularının ortadan kalkmasını istiyorum Rabbim'den hayırlısı ile. Huzurla çalışmak ve terfi almak istiyorum. Herşeyin en hayırlısını versin İnşallah.

Dua edenin tüm duaları kabul olsun İnşallah.

Sizin için dua ettim. İş yerinde sayılan sevilen ve üstün tutulan olup terfinizi alırsınız inş.

Duam kalbimde amin dermisiniz?

sizin için okudum Allah niyetlerinizi hayırla nasip etsin.

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi 1 inşirah okudum sizin için rabbim gönlünüzden geçeni hayırlısıyla nasip eylesin inşallah

benim duamda; maddi sıkıntılarımızın tez vakitte son bulması inşallah rabbim kimseye muhtaç etmesin amin.

Rabbim maddi manevi bütün yüklerinizden kurtarsın sizi İnşallah.

3 ihlas 1 Fatiha 1 Ayetel Kürsi 3 İnşirah okudum sizin için.

Bugün ki duam; yine iş yerimde amirimle aramızın düzelmesi ve kredi borcumuzdan Rabbimin izni ile hayırlısı ile kurtulabilmek.
Amin diyenden Allah razı olsun.

3 fatiha suresi okudum . Allah yar ve yardimcin olsun insallah kolayliklar seni bulsun.

3 fatiha okudum Rabbim gonlundekileri gerceklestirsin ne derdin varsa gidersin ain.

Gonlumdeki dua icin okuyup amin dermisiniz?

Amin duanız hayırlısıyla kabul olsun inş

Duam gönlümde amin dermisiniz? Allah razı olsun.

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi 1 inşirah okudum sizin için rabbim gönlünüzden geçeni hayırlısıyla nasip eylesin inşallah

benim duamda; maddi sıkıntılarımızın tez vakitte son bulması inşallah amin.

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi ile duana amin dedim. Rabbim cumanın yüzü suyu hürmetine kabul etsin İnşallah.

Rabbim cuma gününün yüzü suyu hürmetine bu evliliği her iki taraf içinde mutlu , huzurlu , hayırlı kıl İnşallah

Canım senin için 3 ihlas 1 Fatiha 1 inşirah okudum Rabbim inşallah kabul eder.
Benim duâm Rabbimin çok şükür kabul ettiği duamin devamını en hayırlı şekilde devamını nasip etmesi.

Canım senin için 3 ihlas 1 Fatiha 1 inşirah okudum Rabbim inşallah kabul eder.
Benim duâm Rabbimin çok şükür kabul ettiği duamin devamını en hayırlı şekilde devamını nasip etmesi.
Rabbim dua ni kabul eder hayirlisi ile devamını nasip eder insallah
fatiha inşirah ihlas felak nas Ayetel Kursi okudum senin için..Allah kabul etsin
arkadaşım yuvamizda huzur ve sağlık için , borcumuzu biran evvel ödemek için ve hakkimizda hayırlı kapilar acilmasi için amin der misin. Allah razı olsun

Aminnnnn canim, 3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah tez zamanda borcunuzu odemeyi nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…