Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Aynı anda yazdık :) Senin içinde dua ettim Allah kabul etsin dualarımızı

Okudum dua ettim.. Allah'ım hayırlı dualarınızı kabul etsin inşallah.

İşimde başarılı, daim olmak için, manevi güç ve kuvvet için, bana sıkıntı verebilecek insanların benden uzak olması için dua rica ediyorum...

senin için dua ettim
bebek sahibi olmak istiyorum çok dua ediyorum alttaki arkadasım sende benm içn dua edermisinnnnn

Rabbim tez zamanda yuvanızı hayırlı bir bebişle taçlandırsın inşallah .. Duamı ettim rabbime emanet

Okudum, dua ettim... Allah'ım hayırlı dualarınız kabul etsin.

İşimde başarılı, daim olmak için, manevi güç ve kuvvet için, sıkıntılardan uzak olmak için...

Okudum, dua ettim... Allah'ım hayırlı dualarınız kabul etsin.

İşimde başarılı, daim olmak için, manevi güç ve kuvvet için, sıkıntılardan uzak olmak için...
okudum Allah kabul etsin
hayırlı bir evlat sahibi olmak için dua istiyorum

okudum dua ettim. Rabbim bir bebek verir inşallah sağlıkla, tez vakitte. AMİN
Bunu canı gönülden istiyorum.
alttaki arkadaşım benim dileğim içimde, duama amin der misin?
Abdestli anıma denk geldi.Okudum allah kabul etsin diLeğini:)
başka bir ülkede çalışmak istiyorum. bunun için ugraşiyorum ne zamandır.Alttaki arkadaşın duasını bekliyorum:)

Abdestli anıma denk geldi.Okudum allah kabul etsin diLeğini:)
başka bir ülkede çalışmak istiyorum. bunun için ugraşiyorum ne zamandır.Alttaki arkadaşın duasını bekliyorum:)
Senin icin 1 fatiha bir ayetel kursi okudum..rabbim hayirli kapilar acsin mutlu olacagin yer nerediyse orada iş nasip etsin..

Alttaki uye benim icin duar eder misin..icimdeki istegimi rabbim hayirli kilsin ve gerceklestirsin insallah

Senin icin 1 fatiha bir ayetel kursi okudum..rabbim hayirli kapilar acsin mutlu olacagin yer nerediyse orada iş nasip etsin..

Alttaki uye benim icin duar eder misin..icimdeki istegimi rabbim hayirli kilsin ve gerceklestirsin insallah
Amiiinnnnnn inşallah hayırlısıyla kabul olsun.. Benim içimdeki isteğimin de hayırlısıyla kabulünü istiyorum dualarınızla hayırlı geceler..

insallah butun dileklerin kabul olur. bir sure okudum :)

ayrica ne guzel bir konu bu!

rahatsiz bi yakinimin yarattigi huzursuzluklarin sona ermesini istiyorum : (

insallah butun dileklerin kabul olur. bir sure okudum :)

ayrica ne guzel bir konu bu!

rahatsiz bi yakinimin yarattigi huzursuzluklarin sona ermesini istiyorum : (

Duanı ettim canım Allah kabul etsın.
Alttaki arkadasım erkek arkadasımla aramızın duzelmesı ıcın dua edebılır mısın? Rabbim kalplerimizi bir arada eylesın ebediyen insallah

Ben de hayırlısıyla bebek istiyorum benim için de okur musunuz?

Ben de fatiha okudum Rabbim dileklerinizi hayırlısıyla kabul etsin

okudum dua ettim. Rabbim bir bebek verir inşallah sağlıkla, tez vakitte. AMİN
Bunu canı gönülden istiyorum.
alttaki arkadaşım benim dileğim içimde, duama amin der misin?
sen ne güzel yürekli bi insansın Rabbim dualarını kabul etsin

Ben de hayırlısıyla bebek istiyorum benim için de okur musunuz?
Rabbim tez zamanda hayırlısıyla kucağını doldursun inşallah 1 fatiha 30 ya varis okudum
bende hayırlısıyla evlat sahibi olmak için dua istiyorum

ben de sana fatiha okudum canım inşaallah hayırlısıyla bebişlerimize kavuşuruz

agustos 100 ya varis çektim senin için ALLAH kabul eder inş

3 fatiha okudum dua ettim. Allah'ım hayırlısıyla sağlıklı bir evlat nasip etsin.

İşimde başarılı, daim olmak için, manevi güç ve kuvvet için ve iyi insanlarla karşılaşmak için okur musunuz?

3 fatiha okudum dua ettim. Allah'ım hayırlısıyla sağlıklı bir evlat nasip etsin.

İşimde başarılı, daim olmak için, manevi güç ve kuvvet için ve iyi insanlarla karşılaşmak için okur musunuz?
senin için fatiha okudum canım ALLAH gönlündekiler hayırlısıyla versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…