Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Allah razi olsun, Rabbim hayirli bir alici nasib etsin evine

demlicaykeyfi Rabbim hayirli zamanda bereketli kazancli bir is nasip eder insallah mlkem hayirli aliciyla karsilastirsin Rabbimiz ,insallah evini gonlunden gectigi gibi satabilirsin
ikiniz icin de okudum dua ettim Allah kabul eder insallah
Alttaki arkadasim duama Amin der misin Allah razi olsun simdiden

Allah razi olsun, Rabbim hayirli bir alici nasib etsin evine

Amiiiiiinnnnnnn :))

Üçünüz için de okudum.. Allah dualarınızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.

İşimde başarı, daim olmak için, manevi güç ve kuvvet için, bana sıkıntı verebilecek insanların benden uzak olması için dua rica ediyorum...

Ben de senin için 3 Fatiha okudum. Allah hep hayırlı insanlarla karşılaştırsın, işinde hep başarılı ol her zaman seni mutlu edecek şeyler olsun hayatında. :)

Okulla ilgili bir görüşmem var, olumlu sonuçlanması için dua edebilir misiniz?

Allah gonlunden geçeni hakkinda hayirli eylesin, amin
Amin, Allah isinde muvaffak etsin, iyi insanlarla karsilastirsin.
Hayirlisiyla olumlu sonuc alirsin insallah. Amin.
Ben de sizler icin okuyorum kizlar, Allah razi olsun, dualarda bulusalim.

Allah gonlunden geçeni hakkinda hayirli eylesin, amin

Amin, Allah isinde muvaffak etsin, iyi insanlarla karsilastirsin.

Hayirlisiyla olumlu sonuc alirsin insallah. Amin.
Ben de sizler icin okuyorum kizlar, Allah razi olsun, dualarda bulusalim.

Allah gönlündeki duaları kabul etsin hakkında hayırlısı olsun inşaallah

Alttaki arkadaşım benim içimdeki duaya amin dermisin ?

amiinn.. allah herkesin gönlüne göre versin.
bu ay hamile kalayım hayırlısıyla amin dermisin arkadaşım? :)

Aminnn
Hakkımızda herşeyin en hayırlısını versin rabbim inşallah..Benim duam gayet genel ve hepimiz için:)

Rabbim içinden geçen buraya yazmayı unutupta söyleyemediğin ve dile getirdiğin isteklerini hayırlısıyla versin fatihan tamamdır vind

Hayırlı sonuçlara ulaşmanı canı gönülden diliyorum volver .. Fatihamızı da okuduk hadi inşallah

Hepinizden Allah razi olsun kizlar, ozel derse bir ogrencim vardi, az once annesi bugun tekrar baslamak istediklerini soyledi.
Rabbim herkese hayirli gonul muratlarini nasib etsin, aminnn

Kızlar Allah hepinizden razı olsun. Okulla görüşmem olumlu sonuçlandı, üstüne bi dersimle ilgili çok güzel bir haber aldım. Çıkar çıkmaz hepiniz için 3 Fatiha okudum, ne dileğiniz varsa kabul olsun. :)

Bir üstteki ve ondan daha daha önce yani bütün öncekilere..
ve bana.. ve benden sonraki kişiye ve daha daha sonraki mü'min kardeşlerime Allah'ın rızasına ermek ve dualarımızın hayırla gerçekleşmesi için 3 Fatiha Suresi okudum. :) :) :)

Yüce Rabb'im kabul eylesin inşaAllah (amin)

Allah razı olsun hepimizin duaları kabul etsin Allah, seninde içinde ne duan varsa hayırlısıyla kabul olur inşaallah

Benimde içimdeki duaya amin dermisin dua edermisin alttaki arkadaşım ?

Allah razı olsun hepimizin duaları kabul etsin Allah, seninde içinde ne duan varsa hayırlısıyla kabul olur inşaallah

Benimde içimdeki duaya amin dermisin dua edermisin alttaki arkadaşım ?
Konu bitti sandım telefondan bakarken ekranın altını görmemişim vardır bir hayır senin içinde dua ettim arkadaşım.
Allah hepimizin dualarını kabul etsin.allahım tek dileğim sağlık huzur tüma ailem ve doğacak bebeğim için.

Kızlar hepiniz için 1 Yasin, 1 Kenzül Arş, 3 Ayetel Kürsi, 3 Fatiha okudum.

Bütün dualarınız kabul olur inşallah...

Melekbekliyor, bebeğini sağsalim kucağına almayı nasip etsin Allah. Hepinizden Allah razı olsun.

Dua ettim senin için Allah sağlık huzur versin inşaallah

Benim içimdeki duamın hayırlısıla kabul olması için amin dermisin alttaki arkadaşım ?
Cuma günün hürmetine bütün dualarımız hayırlısıyla kabul olur inşaallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…