Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

allah gönlüne göre versin hakında hayırlısını nasip etsin,şu fani dünyada bir gün of demeyesin

bende büyük bir sınavdan geçiyorum sıkıntım çok

alttaki arkadaşım benim içinde dua edip amin dermisin ?

sevimli cnmmmm tummmm dileklerinnn hayallerin umutlarin gercek olsunnn mutluluk seninle olsunnnn :))))
tumm dileklerininnn kabulu icinnnn 1 fatiha yaninada ayetel kursini yolluyorummm
meleklerin yaninda olsunnn
muckss
Hepinizin dileklerinin en güzel sekilde gerceklesmesi icin bende bi fatiha okudum Rabbim kabul etsin :)

Bende senin için ettim hayırlısı ise isteğin gerçek olur inşallah.

Önce dualarla mucizeler konusunu açıp bana burayı hatırlatan arkadaş için, sonra MissPoine senin için ve dileği olan herkes için üç Fatiha okudum. İnşallah herkesin duası, dileği kabul olur.

Benim de okulum için dua edebilir misiniz? İnşallah mezun olduğum günleri görebilirim.

Önce dualarla mucizeler konusunu açıp bana burayı hatırlatan arkadaş için, sonra MissPoine senin için ve dileği olan herkes için üç Fatiha okudum. İnşallah herkesin duası, dileği kabul olur.

Benim de okulum için dua edebilir misiniz? İnşallah mezun olduğum günleri görebilirim.

Rabbim okulunu bitirmeyi nasip etsin hayırlı kapılar açsın dileği olan herkesi feraha çıkarsın inşallah.
Ben de Fatiha ve Ayetel Kürsi okudum.

Nişanlım askerde çok zorlanıyorum ruh gibiyim onun iyi olması için dua ediyorum,benim için de dua eder misiniz?

Canım benim Allah razı olsun bende dua ettim senin için, bu konuyu bilmiyordum senin açtığın konu sayesinde öğrendim sabah namazında ayrıca dua edeceğim senin için. İnşallah kabul olur.

Rabbim okulunu bitirmeyi nasip etsin hayırlı kapılar açsın dileği olan herkesi feraha çıkarsın inşallah.

Nişanlım askerde çok zorlanıyorum ruh gibiyim onun iyi olması için dua ediyorum,benim için de dua eder misiniz?

Okudum canım. Allah kavuştursun ınsallah.

Alttakı arkadasım, su an şirket cok buyuk zarar ettı ve babamın almayı beklediği bir meblağ var, onu bır an once almamız ıcın dua eder mısın, su an cok ıhtıyacımız var yarın alsa o kadar mutlu oluruz kı. Her sey su an o paraya baglı. Dua edın lutfen.. Cok tesekkur ederim

Senin için dua ettim canım, inşallah nişanlın çok rahat eder, hem sayılı gün çabuk geçer üzme kendini :KK66:

Canım benim Allah razı olsun bende dua ettim senin için, bu konuyu bilmiyordum senin açtığın konu sayesinde öğrendim sabah namazında ayrıca dua edeceğim senin için. İnşallah kabul olur.

Canım, Allah razı olsun senden... İnşallah hepimizin duası kabul olur, kimin ne sıkıntısı varsa bir an önce feraha çıkar.

Bende fatiha okudum.
Hepimizin duaları kabul olur inşallah.
Benim içinde dua edin ne olur tez zamanda hayırlısıyla iş bulabileyim.

Bende fatiha okudum.
Hepimizin duaları kabul olur inşallah.
Benim içinde dua edin ne olur tez zamanda hayırlısıyla iş bulabileyim.
Okudum canım. Allah hayırlı bereketli bir kapı acar sana ınsallah.

Alttakı arkadasım babamın beklediği bir para var yarın alması gerekıyor cok lazım su an o kadar gerekıyor kı yarın alabılse cok cok ıyı olur. Ne olur dua edın.

Okudum canım. Allah hayırlı bereketli bir kapı acar sana ınsallah.

Alttakı arkadasım babamın beklediği bir para var yarın alması gerekıyor cok lazım su an o kadar gerekıyor kı yarın alabılse cok cok ıyı olur. Ne olur dua edın.

Canim senin icin dua ettim, insallah baban ihtiyaci olan meblagyi alir ve feraha kavusursunuz. Allah yardimciniz olsun, tüm síkíntilarinizi gidersin insallah. Hersey gönlünce olsun :)

Rabbim hepimizin hakkinda hayirlisini versin

Canim senin icin dua ettim, insallah baban ihtiyaci olan meblagyi alir ve feraha kavusursunuz. Allah yardimciniz olsun, tüm síkíntilarinizi gidersin insallah. Hersey gönlünce olsun :)

Rabbim hepimizin hakkinda hayirlisini versin

Bende senin için dua ettim. Ne isteğin varsa hayırlısıyla gelsin inşallah.
Bu topiği açana konu sahibi ne güzel şeye vesile olmuş böyle. Rabbim onun yüzünü de güldürsün inşallah.

Bende senin için dua ettim. Ne isteğin varsa hayırlısıyla gelsin inşallah.
Bu topiği açana konu sahibi ne güzel şeye vesile olmuş böyle. Rabbim onun yüzünü de güldürsün inşallah.

Amin, Allah razi olsun canim.

piolin piolin Böyle güzel birseye vesile oldugun icin Allah sendende razi olsun, tüm dualarinin kabul olmasi dilegiyle :KK68:

okudum dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradını versin hayırlısıyla...

alttaki arkadaşım benim dileğim içimde, duama amin der misin? :KK66:
Gonlunden gecen duanin kabulü icin okudum arkadasim.

Alttaki arkadasim, hayirli iş nasip olmasi icin Fatiha okur musun :KK54:

Gonlunden gecen duanin kabulü icin okudum arkadasim.

Alttaki arkadasim, hayirli iş nasip olmasi icin Fatiha okur musun :KK54:

allah hayırlısıyla tez zamanda hayırlı bir kapı açsın sana... paran bereketli işin hayırlı uğurlu olur inşallah.
rabbim gönlündeki hayırlı tüm istekleri tez zamanda nasip etsin hayırsızlarıda hayra cevirsin... amin amin amin..

evimi satmaya çalışıyorum alttaki arkadaşım duanla destek olurmusun... allah razı olsun...

X