Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Dua ettim senin için Allah hakkında herşeyin hayırlısını nasip etsin dualarını kabul etsin.

Alttaki arkadaşım benim içimdeki duanın hayırlısıyla kabul olması için dua edermisin sende amin dermisin ? Allah razı olsun.
Rabbim gönlündeki duayı kabul eder inşallah
hayırlı sağlıklı bir bebeğimin olması için dua istiyorum

ettm canm..Allahm hayirli evlat versin insallah bnde evlat sahibi olmak istiyorum Rabbm nasip eder insallah
canım Allah sana da hayırlı bir evlat sahibi versin inşallah.
Benim dayımın arabası kayboldu(çalındı) , dayımın arabasının tez vakitte bulunması için dua ediyorum Rabbime.

Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym ....
Eğer yüz çevirirlerse de ki: "Bana Allah yeter. O'ndan başka hiçbir ilah yoktur. Ben ancak O'na tevekkül ettim. O, yüce Arşın sahibidir."
bu duayı cumartesi 1900 kere okuyup dileği gerçekleşen çok insan varmış.. bende bu cumartesi yapayım dedim bir günlük okunması gerekiyor yardım etmek ister misiniz arkdşlarm

ftemiz duan icin okudum dua ettim.
Bende hayirli bir es ve hayirli bir is istiyorum en kisa zamanda, bunun icin duaya ihtiyacim var

ftemiz duan icin okudum dua ettim.
Bende hayirli bir es ve hayirli bir is istiyorum en kisa zamanda, bunun icin duaya ihtiyacim var

Okudum ALLAH'ım gönlündekini hayra
çevirip versin inşaALLAH...(Amin inşaALLAH...)
Bende babam ve tüm hastalarımızın şifa bulması için dua ediyor ve istiyorum inşaALLAH... (Amin inşaALLAH...)

Okudum ALLAH'ım gönlündekini hayra
çevirip versin inşaALLAH...(Amin inşaALLAH...)
Bende babam ve tüm hastalarımızın şifa bulması için dua ediyor ve istiyorum inşaALLAH... (Amin inşaALLAH...)
Babanızın ve tüm hastaların şifa bulması için ben de dua ediyorum arkadaşım inşallah bir an evvel iyileşirler..

Alttaki arkadaşım hayırlı ve seveceğim bir işe bir an evvel girmem için dua eder misin??

Babanızın ve tüm hastaların şifa bulması için ben de dua ediyorum arkadaşım inşallah bir an evvel iyileşirler..

Alttaki arkadaşım hayırlı ve seveceğim bir işe bir an evvel girmem için dua eder misin??
ALLAH'ım razı olsun inşaALLAH... (Amin inşaALLAH...)

Dua ettim sizin için ALLAH'ım hakkınızda hayırlısı ne ise onu versin inşaALLAH...(Amin inşaALLAH...)

Alttaki arkadaşım babam ve tüm hastalarımız için dua eder misiniz ?
ALLAH(C.C) 'ım razı olsun inşaALLAH...(Amin inşaALLAH...)

Dua ettim sizin için ALLAH'ım hakkınızda hayırlısı ne ise onu versin inşaALLAH...(Amin inşaALLAH...)

Alttaki arkadaşım babam ve tüm hastalarımız için dua eder misiniz ?
ALLAH(C.C) 'ım razı olsun inşaALLAH...(Amin inşaALLAH...)

Dua ettim Rabbim Ya Şafi ismiyle babanıza ve bütün hastalara şifa versin inşaallah

Alttaki arkadaşım,
İçimin ferahlaması için dua eder misin ? Allah razı olsun

Dua ettim Rabbim Ya Şafi ismiyle babanıza ve bütün hastalara şifa versin inşaallah

Alttaki arkadaşım,
İçimin ferahlaması için dua eder misin ? Allah razı olsun
duanızı ettim.
Kızlar kardeşime şifa için nolur dua edin Rabbim şafi ismiyle şifa versin kardeşime Allah rızası için mesajımı okuyan dua etsin

Dua ettim ALLAH'ım ya şafi ismiyle şifa versin kardeşimize ve tüm hastalara inşaALLAH... (Amin inşaALLAH...)
Alttaki üye babamın yoğun bakımdan sağlıklıca ve sağsalim çıkması için ve tüm hastalarımızın şifa bulması için dua eder misin?
ALLAH'ım razı olsun ve kabul etsin inşaALLAH... (Amin inşaALLAH...)

Dua ettim ALLAH'ım ya şafi ismiyle şifa versin kardeşimize ve tüm hastalara inşaALLAH... (Amin inşaALLAH...)
Alttaki üye babamın yoğun bakımdan sağlıklıca ve sağsalim çıkması için ve tüm hastalarımızın şifa bulması için dua eder misin?
ALLAH'ım razı olsun ve kabul etsin inşaALLAH... (Amin inşaALLAH...)
okudum dua ettim. Rabbim şifa versin inşallah

alttaki arkadaşım benim dileğim içimde, duama amin der misin=?

Duanıza AMİN diyorum. ALLAH'ım hayırlısı ise versin inşaALLAH...(Amin inşaALLAH...)
Alttaki üye ben yine babama ve tùm hastalara dua istiyorum eder misin? ALLAH razı olsun inşaALLAH...(Amin inşaALLAH...)

Duanıza AMİN diyorum. ALLAH'ım hayırlısı ise versin inşaALLAH...(Amin inşaALLAH...)
Alttaki üye ben yine babama ve tùm hastalara dua istiyorum eder misin? ALLAH razı olsun inşaALLAH...(Amin inşaALLAH...)

Allah babanıza ve bütün hastalara Ya Şafi ismiyle şifa versin dua ettim sizin için

Bende hasta olan tanıdığım için dua istiyorum Allah şifa versin bütün hastalara

Allah babanıza ve bütün hastalara Ya Şafi ismiyle şifa versin dua ettim sizin için

Bende hasta olan tanıdığım için dua istiyorum Allah şifa versin bütün hastalara

Rabbim Şafi ismiyle şifa olsun inşallah. Size tüm hasta olan yakınlarınıza dua ettim.
Bende bebeğim olması için dua bekliyorum. Müminin mümine duası kabul olurmuş. Sadece benim değil nerede varsa tüm bekleyenlerin olsun inşallah edilen dualar.

Rabbim Şafi ismiyle şifa olsun inşallah. Size tüm hasta olan yakınlarınıza dua ettim.
Bende bebeğim olması için dua bekliyorum. Müminin mümine duası kabul olurmuş. Sadece benim değil nerede varsa tüm bekleyenlerin olsun inşallah edilen dualar.
okudum arkadaşım. Rabbim hepimizin hakkında herşeyin hayırlısını nasip etsin...

X