Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

3 ihlas 1 fatiha okudum arkadaşım. Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin.
Babamın Kızıyım, okudum. Size dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradı neyse onu versin hayırlısıyla tez vakitte inşallah.

Alttaki arkadaşım duamı ettim. Duama "amin!" der misin? Allah'ın duamı gerçekleştirmesi için dua eder misin?
Allah razı olsun.

canım içimden gelerek inanarak senin için dua ettim
bebeğim olsun diye her an rabbime yalvarıyorum alttaki arkadaşım duama ortak olur musun amin dermisin benim için sende dua edermisin

canım içimden gelerek inanarak senin için dua ettim
bebeğim olsun diye her an rabbime yalvarıyorum alttaki arkadaşım duama ortak olur musun amin dermisin benim için sende dua edermisin
rabbim daha fazla bekletmeden hayırlısıyla bebeğini verir inşallah duamı ettim senin için
bende hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğimin olması için dua istiyorum

rabbim daha fazla bekletmeden hayırlısıyla bebeğini verir inşallah duamı ettim senin için
bende hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğimin olması için dua istiyorum
Okudum arkadaşım Allah kabul etsin
Alttaki arkadaşım şu an erkek arkadaşım olan kişi hayırsızsa çok üzülmeden ayrılmam ,hayırlıysa devam etmem ve huzurlu güzel bir yuva kurabilmem için okur musun?

Okudum arkadaşım Allah kabul etsin
Alttaki arkadaşım şu an erkek arkadaşım olan kişi hayırsızsa çok üzülmeden ayrılmam ,hayırlıysa devam etmem ve huzurlu güzel bir yuva kurabilmem için okur musun?

Ettim canım Hayırlısıysa eger sımdıkı erkek arkadasınla cok mutlu ol insallah.

Kızlar benım duam erkek arkadasımla aramızdakı sevgı bağı hıc kopmasın bırbırımızı hep sevelım hep askla bakalım hep istesin özlesin beni. İlişkimiz iyi olsun hep boyle devam etsın ıstıyorum. Onu cok sevıyorum, onun da Sevgısı en az benımkı kadar olsun. Baska bır isteğim yok :) kalplerımız bır arada olsun yeter

Son düzenleme:

Okudum dua ettim inşaallah hep çok mutlu olursunuz duaların kabul olur Allah sizi nazarlardan korusun.

Alttaki arkadaşım, benim içimdeki duama amin dermisin ve maddi manevi sıkıntılarımın geçmesi için dua eder misin ?

Rabbim seni tez zamanda feraha çıkarsın inşallah
hayırlısıyla sağlıklı bi bebeğimin olması için dua istiyorum
ayrıca bu dualarım içinde bana yardım edermisiniz

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/esma-ul-husna-yardimi.800440/

1 fatiha 3 ihlas okudum.
Rabbim iyi okullara yerleşmeyi iyi bölümlerde okumayı naisp etsin inşALLAH..

bende sınava girdim. o sınav benim için hayırlı ise inşALALH yerleşmek nasip olur

1 fatiha 3 ihlas okudum.
Rabbim iyi okullara yerleşmeyi iyi bölümlerde okumayı naisp etsin inşALLAH..

bende sınava girdim. o sınav benim için hayırlı ise inşALALH yerleşmek nasip olur

3 İhlas 1 Fatiha okudum arkadaşım Rabbim hayırlı yerler nasip etsin inşallah..

Hayırlı sağlıklı bir evlat istiyorum tez vakitte Rabbim nasip eder inşallah..
Alttaki arkadaşım amin der misin?

3 İhlas 1 Fatiha okudum arkadaşım Rabbim hayırlı yerler nasip etsin inşallah..

Hayırlı sağlıklı bir evlat istiyorum tez vakitte Rabbim nasip eder inşallah..
ben de okudum canım, Allah gönlüne göre versin inşallah.
Allahım gireceğim kpss sınavında başarılı olmamı ve hayırlı bir yere yerleşmemi nasip eder inşallah.

Okudum canım Allah kabul etsin :)
ben de okudum canım, Allah gönlüne göre versin inşallah.
Allahım gireceğim kpss sınavında başarılı olmamı ve hayırlı bir yere yerleşmemi nasip eder inşallah.
Altta ki arkadaş ailemizin huzuru için okur musun lütfen :)

1 fatiha 3 ihlas okudum.
rabbim tez vakitte ailene huzur ve mutluluk getirsin

1 fatiha 3 ihlas okudum.
rabbim tez vakitte ailene huzur ve mutluluk getirsin

okudum Allah kabul etsin:)
Arkadaşım hayırlı güzel bir işe girmem için dua eder msin??
lütfen gireyim iyi bir işe

okudum Allah kabul etsin:)
Arkadaşım hayırlı güzel bir işe girmem için dua eder msin??
lütfen gireyim iyi bir işe
inşALLAH rabbim güzel kapılar açar. buradan bile belli okadar istiyorsunki
1 fatiha 3 ihlas okudum.

bende sınava girdim. o sınav benim için hayırlı ise inşALLaH yerleşmek nasip olur

inşALLAH rabbim güzel kapılar açar. buradan bile belli okadar istiyorsunki
1 fatiha 3 ihlas okudum.

bende sınava girdim. o sınav benim için hayırlı ise inşALLaH yerleşmek nasip olur
Okudum canım Allah'ım kabul etsin...
Alttaki arkadaşım iyi ve hayırlı bir işe en kısa zamanda girebilmem için dua eder misin?

Okudum canım Allah'ım kabul etsin...
Alttaki arkadaşım iyi ve hayırlı bir işe en kısa zamanda girebilmem için dua eder misin?
senin için dua ettim namazımda canım
evlat hasretinden artık nefes alamıyorum bunu okuyan arkadaşım tez vakitte hamile kalmam için bana dua edermisin

senin için dua ettim namazımda canım
evlat hasretinden artık nefes alamıyorum bunu okuyan arkadaşım tez vakitte hamile kalmam için bana dua edermisin

rabbim tez vakitte bebek sahibi olmayı nasip etsin. ezan okuyor rabbim bunun hatrına en kısa zamanda sağlıklı bebek kucağına almanı nasip etsin.

1 fatiha 3 ihlas okudum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…