Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

okudum dua ettim
ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin kafasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin
ALLAH razı olsun

changelife Rabbim gönlüne göre versin herşeyi inşallah bebeğin için dua ettim..
ALLAH kabul etsin..

Hayatımda üst üste gelen sıkıntılarla sabırla ve tevekkülle baş edebilmem, annemin daha da huzurlu olması ve hakettiği sevgiyi,saygıyı bulması , sevdiğim insanın beni affetmesi, bir an evvel doğrulup yoluma devam etmem için dua eder misin?.. Allah razı olsun.

Okudum canim.
Allah razi olsun.

Altta ki arkadaş maddi sikintilarimdan kurtulup borclarimi odemem için dua eder misin ?

Okudum Allah'ım kabul etsin, sıkıntılardan bir an evvel kurtulup borçlarınızı ödersiniz dilerim...
Alttaki arkadaşım hayırlı evlilik için dua eder misin bana acaba? Ve hayallerimin hayırla gerçekleşmesi için?

Okudum ve dua ettim canim. Allah gonlundekini senin icin hayirli etsin, senin icin hayirli olanida gonlune versin insallah. Bende hayirli bir evlilik ve hayallerimin benim icin hayirli olmasi icin dua istiyorum

Okudum canım, dua da ettim.

Alttaki arkadaşım, yakın bir zamanda bir tanıdığım ameliyat olacak. Onun için dua eder misin?

Okudum canim. Insallah saglikli sihhatli bir bebegin olur. Anne babasina hayirli bir evlat olur. Insallah mutlu basarili bir hayati olur.
Benim bu aralar duam hep es icin. Hayirli beni seven benimde sevdigim gonlumdeki gibi bir es istyorum

Okudum canim. Insallah saglikli sihhatli bir bebegin olur. Anne babasina hayirli bir evlat olur. Insallah mutlu basarili bir hayati olur.
Benim bu aralar duam hep es icin. Hayirli beni seven benimde sevdigim gonlumdeki gibi bir es istyorum
Dua ettim canim..Rabbim en kisa zamanda hayirli bir eş huzurlu ve mutlu bir yuva versin...

Gönlümdeki dilegim icin için dua istiyorum kizlar bende

Okudum dua ettim canim, Hayirlisiyla gerceklesir insallah gonlundeki dilegin. Rabbim onu senin icin hayirli kilar insallah.

Okudum dua ettim canim, Hayirlisiyla gerceklesir insallah gonlundeki dilegin. Rabbim onu senin icin hayirli kilar insallah.
okudum dua ettim
ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin kafasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin
ALLAH razı olsun

okudum arkadaşım:)
Alttaki arkadaşım hayırlı evlilik hayırlı eşim olması için dua eder misin?

okudum canım..Allahım hayırlı huzurlu bir evlilik..seni çok seven iyiki varsın diyeceğin bir eşin mutlu çocukların olsun inşallah..

alttaki arkadaşım..arkadaşımın hayırlı bir bebeği olması için dua eder misin

Psikolojik rahatsızlığımın düzelmesi ve tez zamanda sağlıklı hayırlı bir bebeğim olması için duaya ihtiyacım var beimde.

Umutsuzcuk; inşallah TEZ ZAMANDA sağlıklı, güzel, hayırlı bir bebek olur, okudum. Aminn..

Okudum canım. Allah şifa versin... Sana hayırlı evlatlar nasip etsin insallah...

Benım de arkadasımın annesi cok hasta, durumu cok ciddi onun icin dua edebilir misiniz

Okudum canım. Allah şa versin... Sana hayırlı evlatlar nasip etsin insallah...

Benım de arkadasımın annesi cok hasta, durumu cok ciddi onun icin dua edebilir misiniz
Allah sifa versin..okudum duami...insallah bir an once sagligina kavusur...
Hakkimda hayirlisinin olmasi,verdigim karardan pisman olmadan iyi bi hayat icin dua istiyorum..allah razi olsun okuyandan...
Su

Okuyup dua ettim, insallah Allah gonlundekini senin icin hayirli hayirli olanida gonlune versin.
Ben gonlumdeki gibi hayirli bir es ve is icin dua istiyorum, bebekleri olan bayanlari gorunce imreniyorum, esleriyle mutlu olanlari. Sevmek sevilmek guzel sey, bende yasayip mutlu olmak istiyorum

Rabbim sana hayırlı bi eş ve hayırlı evlatlar huzurlu bi yuva nasip etsin inşallah. benim gibi evlat hasreti yaşatmasın ne zaman istersen hemen olsun
alttaki arkadşım hayırlısıyla bebeğimin olması için dua istiyorum

Agustos senin icin okudum dua ettim arkadasim Rabbim hayirli zamanda melegini kucagina almani nasip eder insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…