Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Agustos senin icin okudum dua ettim arkadasim Rabbim hayirli zamanda melegini kucagina almani nasip eder insallah
okudum dua ettim
ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin kafasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin
ALLAH razı olsun

Okudum dua ettim canim.
Insallah bebegin sagligina kavusur, insallah hayirli bir evlat olur.
Ben hayirli bir es ve is icin dua istiyorum

Rabbim kabul etsin inşallah amin
ben de hayırlı bir ev için istiyorum inşallah senin de duanla kabul olur arkadaşım
okudum dua ettim
ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin kafasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin
ALLAH razı olsun

okudum dua ettim
ALLAH kabul etsin
ALLAH razı olsun

Rabbim korktuğunuzla karşılaştırmasın sağlıklı ve hayırlı bir evlad olsun inşallah bu mübarek günü hürmetine arkadaşım. Duanızı okudum allah kabul etsin inşallah ayrıca aklıma geldikçe dua edeceğim

Benimde oğlum için dua istiyorum arkadaşlar. Hayırlı ve Sağlıklı bir evlad olması için dua edermisiniz

anneveoglusu senin için dua ettim okudum.Allah oglunu saglıklı akıllı ve hayırlı bir evlat eylesin.Rabbim gönlündekini nasip etsin amin

Bebegimin saglıklı akıllı hayırlı bir evlat olması ve maddi sıkıntılarımızın gitmesi yuvamda bolluk bereket için dua edermisiniz.Allah kabul etsin amin

okudum arkadaşım, Allah'ım kabul etsin. hakkımızda herşeyin hayırlısını nasip etsin.

Okudum canım inşaallah gerçekleşir tüm dileklerin.
Alttaki üye sende benim için evliligimin huzurlu mutlu ve iki tarafında birbirleriyle iyi anlaşması huzursuzlugun sona ermesi için dua edermisin

Okudum canım inşaallah gerçekleşir tüm dileklerin.
Alttaki üye sende benim için evliligimin huzurlu mutlu ve iki tarafında birbirleriyle iyi anlaşması huzursuzlugun sona ermesi için dua edermisin
Okudum Gizem hanım Allah eşinizle aranızdaki aşk muhabbetini arttırsın yuvanıza huzur yağdırsın inşallah amin.

Benim için Allah'ın hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etmesi için okur musunuz.

Okudum Gizem hanım Allah eşinizle aranızdaki aşk muhabbetini arttırsın yuvanıza huzur yağdırsın inşallah amin.

Benim için Allah'ın hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etmesi için okur musunuz.
Okudum canım.
Ben de 2.çocuk istiyorum inşallah.hayırlısıyla sağlıklı bir evlat vermesi için yüce allaha benim için dua eder misin?

okudum canım.
rabbim gönlüne göre hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin sana.amin.
bende iş arıyorum benim içinde dua edermisin?

okudum canım.
rabbim gönlüne göre hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin sana.amin.
bende iş arıyorum benim içinde dua edermisin?

Okudum canım, Allah sana hayırlı bir iş kapısı açar inşallah. Bol kazanclı.

Benim de erkek arkadasımla aram kötü. Benden sogudugunu, uzaklaştığını hissedıyorum. Kalpler Allah'ın elinde, kalplerimizi birbirine ısındıran Allah'tır. Allahım kalplerimizi tekrar birbirine ısındırsın, aramız düzelsin, muhabbetimiz artsın istiyorum. Simdiden dua edecek kişiden Allah razı olsun, cok tesekkurler.

okudum dua ettim arkadasim, Allah gonlune gore hayirli bir is , is ortami versin. Saglikli mutlu huzurlu bir yasam versin, zorluklarla karsilastiginda guc kuvvet versinki cabucak asabilesin guclukleri.

Bende hayirli bir es ve is icin istiyorum.Ne isim var ne de evlenecegim biri var su an.

Rabbim hayırlısıyla gönlüne göre bir iş ve eş nasip eder inşallah
hayırlısıyla bi bebeğim olması için dua istiyorum

agustos72 inşallah hayırlısıyla evladınızı kucağınıza alırsınız
Sınavlarımın güzel sonuçlanması için dua bekliyorum ben de.

Desirey, okudum dua ettim.. Hayırlısıyla sınavlarınızdan güzel sonuçlar alırsınız inşallah.

Hayırlı bir iş ve iş ortamı, manevi huzur ve kuvvet ve başkasının üzüntüsüne neden olacaksa beklediğim bir işimin olmamasını diliyorum(bana ait değil, bir şey kaybetmeyeceğim)...

Son düzenleme:
Vivid dileğin için okudum. Allah kabul etsin.

Ben de hayırlı ve sağlıklı bir evlat sahibi olmak ve yuvamda huzurun, bolluk bereketin, sağlığın eksik olmaması için duanızı istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…