Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

agustos72 okudum dua ettim.Cuma gününün hürmetine Allah en yakın zamanda kucagını doldursun hayırlı saglıklı evlatların olsun cifter cifter versin amin....

Alttaki arkadasım saglıklı sorunsuz bir hamilelik ve bebegimin saglıklı sıhatli akıllı hayırlı olması için dua edermisin Allah kabul etsin amin

okudum. Allah'ım hayırlısıyla, sağlıklı bir şekilde evladınızı kucağınıza almayı nasip etsin.

okudum duamı ettim Allah kabul etsin inşallah.
rahmetli babacığımın ruhu için fatiha okuyup dua edermisiniz? Allah razı olsun,her ne hayır duanız var ise rabbim kabul etsin...

moni, okudum.. Allah rahmet eylesin.

Hayırlı bir iş ve iş ortamı, manevi huzur, kuvvet ve doğru kararlar vermeyi diliyorum...

Okudum, Allah dualarinizi hakkinizda hayirli eyselin ve kabul etsin insallah. Ben hayirli bir es ve is icin dua istiyorum.

Ben nisa1234 icin okuyup dua ettim.

Benim de erkek arkadasımla aram kötü, aramızın düzelmesi icin dua edebilir misiniz? Cok üzülüyorum. Bir de babamın isleri biraz kötü bu aralar, düzelmesi icin dua ediyorum, sizden de duaya ihtiyacım var. Allah razı olsun simdiden. Allah hepimizin dualarını kabul eder insallah.

okudum dua ettim
ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin kafasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin
ALLAH razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…