Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum, dua ettim. Allah kabul eylesin.

Alttaki arkadaşım ; Sağlığım için dua ederse sevinirim.
okudum,dua etim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin sağlıklı ve akıllı olması,kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun

alttaki arkadaşım bebeğimin sağlıklı ve akıllı olması,kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun

Okudum, dua ettim. Allah kabul etsin inşallah.

Hayırlı bir iş, huzur, hayırlı gerçek bir dost diliyorum...

Okudum bende dua ettim.Allah kabul etsin inşallah. Benden hayırlı eş ve iş diliyorum.

Arkadaşım senin için okudum dua ettim Allah gönlüne göre bir ömür yüzünü güldürecek hayırlı bir eş ve rızık kapısı nasip etsin. Amin.

Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması, sevgilimle aramızdaki engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması ve tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?

Arkadaşım senin için okudum dua ettim Allah gönlüne göre bir ömür yüzünü güldürecek hayırlı bir eş ve rızık kapısı nasip etsin. Amin.

Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması, sevgilimle aramızdaki engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması ve tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?
okudum Allah kabul etsin .
alttaki üye hayırlı ve saglıklı bir evlat için dua eder mısın?

okudum Allah en yakın zamanda sana yuvanı şenlendirecek hayırlı saglıklı sıhatli tatlı evlatlar nasip etsin amin

Alttaki üye ;
anne ve babamın iyileşmesi, kaza bela hastalıklardan korunmaları için dua edermisin ...cok ihtiyacım var buna..?Allah kabul etsin amin

okudum Allah en yakın zamanda sana yuvanı şenlendirecek hayırlı saglıklı sıhatli tatlı evlatlar nasip etsin amin

Alttaki üye ;
anne ve babamın iyileşmesi, kaza bela hastalıklardan korunmaları için dua edermisin ...cok ihtiyacım var buna..?Allah kabul etsin amin
ALLAH razı olsun

Bir ayetel kursi birde fatiha okudum canim .
Allah gönlüne gore versin.

Hayirli bir evlilik istiyorum bende :)

benim sağlıklı , hayırlı bir evlatlarım olsun. eşimle birlikte sağlıkla, mutlu yuvamızda büyütelim. amin

benim sağlıklı , hayırlı bir evlatlarım olsun. eşimle birlikte sağlıkla, mutlu yuvamızda büyütelim. amin
amin canım. okudum...

benimde dileğim

1-kardeşim kpss atamalarında atanıp hayırlısıyla başlasın işine. amin.
2-Benim sağlıklı, hayırlı bi evladım olsun. eşimle sağlıkla büyütelim. amin.
3-canım annem çok hasta iyileşşin. Rabbim onu sağlıkla başımızdan eksik etmesin. kardeşimde bende o olmadan maf oluruz.

Hepsine ayri ayri okudum canim.
Allah kabul etsin iinşallah.

amin canım. okudum...

benimde dileğim

1-kardeşim kpss atamalarında atanıp hayırlısıyla başlasın işine. amin.
2-Benim sağlıklı, hayırlı bi evladım olsun. eşimle sağlıkla büyütelim. amin.
3-canım annem çok hasta iyileşşin. Rabbim onu sağlıkla başımızdan eksik etmesin. kardeşimde bende o olmadan maf oluruz.

Benim duamda hayirli saglikli bir omur gecirmek kizlar ..

• Beğen
Reactions: gsx
X